Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-05-06 19:28:36 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2014-04-07 19:06:25
Posty: 14
Lokalizacja: EPI
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: DRZ400 SM
Ze swojej strony także polecę forumowego kolegę Wojt@s'a. Fazerek przeszedł u niego mały serwis w okresie zimowym, z racji mało sprzyjającej aury Wojt@s był w stanie zabrać motocykl spod domu busem by po paru dniach odstawić go z powrotem pod same drzwi. Na miejscu szybka diagnoza co jest do zrobienia + szacunkowy koszt.
Naprawa/wymiana części w szybkim tempie jak i przyzwoitej kasie, bez ściemy i krętactwa (stare części dostałem do ręki, jak i resztki płynów 'na dolewkę')

Kontakt dobry zarówno przed, w trakcie jak i po pracy. Jednym słowem: polecam! :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-05-06 19:28:36 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2015-05-06 22:32:57 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2013-05-06 22:52:50
Posty: 2
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ1
Jak inni forumowicze polecam Wojtka, moto było serwisowane u niego przez 4 lata i jeździło bez dodatkowych przygód mimo konkretnego wieku (w tym roku 17 lat). Serwis był robiony sprawnie, wyceny z konkretami co, za ile i dlaczego. Fakt ten też znacząco pomógł przy sprzedaży, która IMO przebiegła nadzwyczajnie szybko, bo tylko 8 dni od wystawienia i bez targów, a nowy właściciel dalej śmiga na moto.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-05-17 13:44:00 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2010-03-21 14:19:20
Posty: 93
Lokalizacja: Kożuchów
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 663-755-475
Obecne moto: VFR Vtec
Wojt@s pomagał przy wyborze moto i robił serwis po zakupowy.
Jeżeli ktoś się nie zna, to warto go zabrać ze sobą lub podprowadzić sprzęta do niego, wiadomo że to kosztuje ale taka inwestycja zwraca się w późniejszej eksploatacji.
Co do samego serwisu to nie mam zastrzeżeń, na moto mam zrobione 4kkm od serwisu i żadne kwiatki nie wychodzą, bardzo fajnie wyszczególnione co było robione i co jest do zrobienia za jakiś czas (na przyszły sezon). Kontakt bardzo dobry, jeżeli coś się zmieniało to informował na na bieżąco. Pomagał przy wyborze części zamiennych, tam gdzie można coś zrobić taniej to będzie tak zrobione, jednak w większości przypadków trzeba się nastawić na tekst typu "Jak ma być dobrze to musi kosztować" i ciężko się z tym nie zgodzić. Wojt@s ma cechę charakteru, która u mechanika jest bardzo pożądana - jest pedantem, więc wszystko jest dobrze poskładane, nie ma co się martwić że mógł o czymś zapomnieć, nie przykręcić jakiejś śrubki itp.
Jeżeli miał bym już się do czegoś czepić, to trochę marudził że mu V4 podstawiam do roboty :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-07-01 23:21:19 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2015-05-10 23:02:20
Posty: 12
Płeć: Mężczyzna
Mam minusa.. czemu tak późno trafiłem do Wojtka?
Konkretnie, sprawne. Zna się naprawdę na rzeczy, na każdym kroku informuje i przebiegu ew. naprawy.
Gdy będę kupował nowe moto skonsultuje to z Wojtkiem i będę go tam serwisował!!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-09-12 09:58:23 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2015-05-28 00:31:15
Posty: 0
Lokalizacja: Konin
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 693335297
Obecne moto: FZ6 2004
Po co komu salony ASO jak można trafić do Wojtasa !

Polecam! Konkrety, moja fazerka trafiła w nie najgorszym ale też w nie najlepszym stanie, po wizycie u Wojtka odebrałem sprawną maszynę !

Dzięki wielkie jeszcze raz i polecam każdemu ! pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-08-10 12:57:13 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2014-04-24 14:24:37
Posty: 206
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski / Częstochowa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 S2
Jak najbardziej polecam serwis u Wojt@s. Mimo młodego wieku ma chłopak wiedze i umiejętności :D
Przyjechał po motocykl, zabrał go do siebie na warsztat, na bieżąco informował jak idą postępu przy moto, po zrobieniu odwiózł motocykl wraz z starymi części oraz zostawił paragon z rozpiską co ile kosztowało (z podziałem na części i robociznę) :wink:
Jeśli ktoś się zastanawia nad serwisem u Wojtkiem to lepiej niech jak najszybciej dzwoni do niego (jest rozchwytywany, wiec trzeba czekać troche na wolny termin) bo warto :idea:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org