Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-07-15 15:36:06 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2019-07-11 23:12:00
Posty: 0
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 503361668
Obecne moto: Bulldog bt 1100
Macao123 wyślij mi link do tego działu, ze sprzętami to wrzucę fotki, bo w telefonie jakoś ciężko mi się tu ogarnąć w


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-07-15 15:36:06 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2019-07-16 13:40:53 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3805
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
dobra panowie, bez przesady, też nie jestem przekonany, ale nie róbmy z tego takiego zmasowanego ataku. Jest jakieś potwierdzenie i zapewnienie że żona nie ma wiedzieć (ech te żony - choć tym razem to wygodne). Jak pięćdziesiąta osoba napisze to samo to nic to nie zmieni poza tym, że wyjdzie że na tym forum szczujemy się jak politycy.

przypominam - czytający temat będzie miał własną opinię i tyle. nie ma co srylionowy raz wrzucać to samo. i tak cała operacja nie trzyma się kupy - kiedy ostatnio wleźliście na jakieś forum jedynie po to żeby ładować potwierdzenia przelewu? no ja tez nie pamiętam, wiec chill - zamiast szczekać uwierzcie w myślenie innych.


ps: przeczyściłem troszkę temat z zbędnych komentarzy które nic nie wnosiły a jedynie powtarzały poprzednie wpisy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-07-21 22:09:49 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2019-07-11 23:12:00
Posty: 0
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 503361668
Obecne moto: Bulldog bt 1100
Żona to nie wymówka, miała nie wiedzieć bo to dla niej prezent był, niespodzianka i lepiej że nie wie ile to kosztowało . Nie wszystkie żony się czepiają, niektóre jeżdżą.
Zamontowane w stelażu bocznym kufra, Triumph Tiger 800
Chciałem dodać tutaj zdjęcie ale maksymalny plik to 2 MB, i nie umiem go zmniejszyć. Jak ktoś chce proszę pisać na 503 361 668 wyśle zdjęcie na telefon


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-08-02 20:38:40 
Niemowlak

Dołączył(a): 2019-07-15 08:55:19
Posty: 39
Lokalizacja: KR
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Z900 20
właśnie miałem pytać o ten sklep, ale poszperałem i proszę... wszystko na tacy. To forum jest niesamowite. Tu jest juz chyba wszystko, czego możnaby sie dowiedzieć :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-08-03 00:41:03 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2019-08-02 23:36:36
Posty: 0
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: F650GS
Na wstępnie witam wszystkich.
Nie wnikam w wiarygodność kolegi od potwierdzeń przelewów. Ale to nie musi być tak, że ktoś celowo się rejestruje, żeby umyślnie "podrasować" opinię tego czy innego sklepu. Czasem po prostu szlag człowieka trafia, jak szuka opinii i widzi dość jednostronne prowadzenie wątku, sugerujące, że sklep (to chyba złe słowo w tym przypadku), jest bee. Zaś posty mówiące inaczej są kasowane. Nie widziałem tych wcześniejszych, ale dziś rano był taki o zakupie szyby, wg mnie zupełnie normalny, bez 'sztuczności'. Ale już wyparował.

W przypadku towarów od tytułowego p.Czesława problem polega na tym, ze praktycznie nie ma w necie opinii. Znalazłem tylko dwa wątki na różnych forach - tutaj i na forum Tiger'a. I obecnie również na f650gs, na którym pozwoliłem sobie wpisać swoją opinię z zakupu. Z racji posiadanego motocykla, tam się raczej udzielam, a tutaj - jak łatwo zauważyć - zarejestrowałem się gościnnie, żeby się wypowiedzieć.

Tak się składa, że na forum Tigera opinia jest ogólnie pozytywna - w skrócie, że gość istnieje, prowadzi sprzedaż pod wskazanym adresem, oraz wysyła towar. Ale również podane są minusy - z gościem ciężko się dogaduje, nie udziela fachowych odpowiedzi tak, jakby nie bardzo znał się na tym co sprzedaje. Za towar chce zapłatę z góry, mimo że na OLX ma wpisane, że można płacić przy pobraniu. No i chyba normalne w wielu innych sklepach - wystawiony w ogłoszeniach towar niekoniecznie jest w akurat na dostępny na miejscu. Nie brak głosów, że forma sprzedaży nie przystaje do dzisiejszych standardów i lepiej dopłacić, ale kupić "po ludzku". Niektórzy byli zniesmaczeni nawet po wizycie na żywo w 'sklepie', gdzie mieli pewność, że towar mogą kupić z ręki do ręki. Widać więc, że ideał obsługi klienta to nie jest.

Na tym forum - jakby nie patrzeć - opinii po prostu brak, opinie 'za' są wycinane (lub niezbyt poważne jak w przypadku kolegi od potwierdzeń), opinie 'przeciw' również nie mają mocnych podstaw.

Pozwolę sobie napisać swoją opinię, nawet jeśli przetrwa tylko chwilę. Neutralną w moim rozumieniu, czyli pokazująca pozytywy i negatywy. Ostatecznie - jak ktoś ma wątpliwości co do kupowania w takim miejscu, to lepiej niech nie kupuje, szkoda stresu.

Mogę potwierdzić za opiniami na forum Tigera, że z gościem gada się ciężko. A sama forma składania zamówienia jest niezbyt przyjemna (mailem, zdawkowe odpowiedzi, trzeba samemu zrobić listę kodów towaru, mimo wcześniejszej korespondencji) i skłaniająca do wątpliwości. Ja musiałem sobie zrobić parę dni "oddechu" zanim ostatecznie zdecydowałem się zamówić towar. W międzyczasie próbowałem znaleźć jakieś informacje z rezultatem jak wyżej - dwa fora, zdawkowe opinie.

Ale później sama transakcja poszła naprawdę gładko - wieczorem wysłałem listę zamawianych rzeczy, rano dostałem konto do przelewu, dokonałem wpłaty, a może godzinę później dostałem już nr przesyłki. Sama paczka wyjechała wczesnym popołudniem i dotarła na miejsce następnego dnia (kurier DPD). Towar dokładnie taki jak zamówiony, nowy, w fabrycznych opakowaniach. Tutaj wzorowo i bez niespodzianek. Wcześniej w korespondencji potwierdzałem, że towar jest dostępny, nie wszystko było mimo oferty na OLX, dla części przedmiotów dostałem propozycję zamiennika (np stelaż kappa zamiast givi, do mojego motocykla identyczne).

Czy jestem zadowolony z zakupu?
Mając już towar w ręku mogę napisać, że tak, ale do momentu rozpakowania paczki dreszczyk emocji był.
Czy kupię tam jeszcze raz?
Jeśli będą mieli interesujący mnie towar - czemu nie. Jakby nie patrzeć, różnica w cenie na niektórych przedmiotach jest znaczna. Dla 20PLN pewnie bym nie kombinował.
Czy polecę ten sklep innym?
Tylko z zastrzeżeniami, i z opowiedzeniem historii jak powyżej. Na którymś etapie transakcji trzeba wpłacić w ciemno gotówkę, na podstawie wymiany kliku maili z "kimś". Nie będę nikogo namawiał, że spoko, wpłacaj, na pewno będzie ok. Moja kasa, moja strata, za czyjąś kasę odpowiadać nie będę. Jeśli ktoś - na podstawie choćby powyższego opisu - uzna, że chce zaryzykować i kupić, to z dużym prawdopodobieństwem dostanie towar i będzie się cieszył. Jeśli ktoś uzna, że taka forma mu nie odpowiada - rozumiem i nie jestem zdziwiony.

Nie będę załączał potwierdzenia przelewu, czy paragonu z listą sprzętu. Tytuł wątku to pytanie o opinię, a nie o paragony. Więc taką napisałem.
Osobiście uważam, że kasowanie wpisów niczemu nie służy. Lepiej już skomentować, podpowiadając innym czytającym, że to wpis od świeżego człowieka, że w tym czy innym miejscu brzmi niewiarygodnie. Ale pozwolić innym wyrobić sobie własne zdanie. I przeczytać jakieś opinie, zamiast obecnej pustki. Raczej nie widzę stada ludzi, którzy rzucają się i robią zakupy u Czesława, nawet mimo kilku pozytywnych opinii o udanych zakupach. Gdyby były to moje wszystkie oszczędności, za które wymarzyłem kupić sobie stelaż czy kufer, to raczej nie zaryzykowałbym zakupu od takiego sprzedawcy, mimo sporej przebitki cenowej.

To tyle w temacie. Lewa!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-08-05 09:52:27 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3805
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
BrunoJ napisał(a):
Tytuł wątku to pytanie o opinię, a nie o paragony.

BrunoJ napisał(a):
Osobiście uważam, że kasowanie wpisów niczemu nie służy.

byl temat, było pytanie. potem 3 miesieczny spokój i nagle "Szturm" dobrych opinii. normalnie nagle wszystkich biednych ludzi zaczęło boleć że biednego pana z OLX nie chwalą.

dodam więcej zbieżności - wszyscy rejestrują się tylko po to żeby sprawiedliwą opinię wypisać.
Wszyscy po wypisaniu opinii nie interesują się zadnym innym tematem na forum (tak wynika z logów), ale wracają tu do forum żeby bronić uciśnionego sprzedawcy.

i na końcu żeby podważyć twoją wiarygodność:
BrunoJ napisał(a):
. Nie widziałem tych wcześniejszych, ale dziś rano był taki o zakupie szyby, wg mnie zupełnie normalny, bez 'sztuczności'. Ale już wyparował.

to poniżej to twoje statystyki:
[ img ]

log aktywności moderatorów informuje o tym, że ostatni usunięty post był nie "dziś rano" względem twojej rejestracji (), tylko dwa dni wcześniej (i to ja go usuwałem)
[ img ]



tak więc napisze to wielkimi czerwonymi literami żeby do ciebie dotarło, a potem zamykam temat, bo nie ma sensu dalej toczyć tę walkę.
Chłopie, trzeba było ogarniać klientów, a nie teraz "sprzątać" w internecie po swoich brudach. Ogarnij się, tę energię którą wrzucasz w spamowanie zainwestuj w dopieszczenie kilku klientów, a dobra opinia sama się poniesie w świat. Marketing w kraju kwitnącej cebuli... Rób go zgodnie z zachodnimi standardami. A co do tego tematu - klient wejdzie, przeczyta i będzie miał swoją opinię - w moim odczuciu lepiej dla ciebie było się nie wypowiadać

i zgodnie z obietnicą kłódeczka, bo dalsza dyskusja w tym temacie jest równie bezsensowna jak próba upalania r1 na slikach w błocie.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org