Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-01-17 00:23:16 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2011-11-18 19:30:31
Posty: 454
Lokalizacja: PL- opolskie/Klb | CH- raj dla motocyklistów:)
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Galaxy S6
Obecne moto: FZ1 S
Witam.
Chciałbym się dowiedzieć czy zna ktoś tych magików http://moto.allegro.pl/yamaha-r1-r6-fz8-fz1-www-motocykle-pl-i2061303601.html

Jestem bardzo ciekaw jak to wszystko wygląda w praktyce i na jakim poziomie są ich usługi. Czy mają hamownię, itd.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)
Dawid125


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-01-17 00:23:16 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2012-01-17 16:57:54 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-05-05 22:21:25
Posty: 19
Lokalizacja: piława górna (dolnośląskie)
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Thundercat
Siema tak się sklada że ja ich znam :D
Serwisuję u nich swojego Kota a mój brat Fazera.
Osobiście mam o nich bardzo dobre zdanie, gdyż są dokładni solidni, znają się na tym co robią ,mają dużo klientów (między innymi czechów, niemców) więc to chyba świadczy samo za siebie.
W sprawach Chip tuningu też sie na tym znają robią to naprawde dobrze, znam kilka osób które chipowało u nich motocykle i są naprawde zadowoleni.
A propo hamowni to niestety nie mają jej.
Według mnie ich usługi są na wysokim poziomie,robią wszystko tak jak książka pisze. Chłopaki znają sie na rzeczy. Na pewno jest ktoś kto na nich narzeka no ale wszystkim nie dogodzi.
Podoba mi się u nich to że zamówią, załatwią Ci najmniejszą śrubkę, pierdołę bez żadnego ale. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z ich usług.

Pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-01-17 20:35:03 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2011-11-18 19:30:31
Posty: 454
Lokalizacja: PL- opolskie/Klb | CH- raj dla motocyklistów:)
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Galaxy S6
Obecne moto: FZ1 S
Szkoda bo właśnie o tą hamownie najbardziej mi chodziło :(

Muszę dostroić Fazera: PC3 + Mivv suono i wywalony kat + K&N z przerobionym airboxem.

Poleca ktoś jakieś miejsca? Chętnie wysłucham opinii.
Myślałem nad FreeFun, pracuje tam Tomek Kulik. Ale jednak się jeszcze waham.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-01-17 23:23:22 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2011-05-11 23:56:13
Posty: 85
Lokalizacja: DWL
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Blue Cat X]
Ja będę zapieprzał jak tylko wypogodnieje w miarę pogody do Toxicmoto we WRO na Metalowców.

Za 600 -wymiana rozrządu, czyszczenie gaźnorów, luzy zaworowe.

Za dodatkowe 120 mam hamowanie, słyszałem że nie partaczą, jak to będzie zobaczymy na wiosnę, bo ze mnie taki "oryginalny" przypadek :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-01-18 17:57:10 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-05-05 22:21:25
Posty: 19
Lokalizacja: piława górna (dolnośląskie)
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Thundercat
O chłopakach z Toxicmoto słyszałem że dają rade, a przedewszystkim mają dobre ceny na napędy, sam u nich ostatnio kupowałem napęd do mojego Kotka :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-01-18 18:51:54 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2011-11-18 19:30:31
Posty: 454
Lokalizacja: PL- opolskie/Klb | CH- raj dla motocyklistów:)
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Galaxy S6
Obecne moto: FZ1 S
Misiek666 napisał(a):
Ja będę zapieprzał jak tylko wypogodnieje w miarę pogody do Toxicmoto we WRO na Metalowców.

Za 600 -wymiana rozrządu, czyszczenie gaźnorów, luzy zaworowe.

Za dodatkowe 120 mam hamowanie, słyszałem że nie partaczą, jak to będzie zobaczymy na wiosnę, bo ze mnie taki "oryginalny" przypadek :mrgreen:



kalunia89 napisał(a):
Siema tak się sklada że ja ich znam :D
Serwisuję u nich swojego Kota a mój brat Fazera.
Osobiście mam o nich bardzo dobre zdanie, gdyż są dokładni solidni, znają się na tym co robią ,mają dużo klientów (między innymi czechów, niemców) więc to chyba świadczy samo za siebie.
W sprawach Chip tuningu też sie na tym znają robią to naprawde dobrze, znam kilka osób które chipowało u nich motocykle i są naprawde zadowoleni.
A propo hamowni to niestety nie mają jej.
Według mnie ich usługi są na wysokim poziomie,robią wszystko tak jak książka pisze. Chłopaki znają sie na rzeczy. Na pewno jest ktoś kto na nich narzeka no ale wszystkim nie dogodzi.
Podoba mi się u nich to że zamówią, załatwią Ci najmniejszą śrubkę, pierdołę bez żadnego ale. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z ich usług.

Pozdro


Misiek666 przeczytałem wczoraj całą ich stronę. Napisze do jednych jak i drugich maila z zapytaniem.

Dzięki Panowie.

Pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-01-24 14:45:58 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2011-05-11 23:56:13
Posty: 85
Lokalizacja: DWL
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Blue Cat X]
Achtung! Zaczerpnąłem języka w regionie i poszperałem na forum o tych K+K: TU i TU i TU

Zatem moim skromnym zdaniem sugeruję (nie nakazuję, nie oczerniam, nie obrażam): wypierdalać jak najdalej od nich (k+k) - ja nie chcę aby ktoś się na moim moto uczył i to tyle z mej skromnej strony - a z kolei dla samego serwisu do Łodzi nie chce mi się trachać - no chyba że jakaś impreza się będzie szykowała :twisted: :twisted: :twisted:

Puki co czekam gdzieś przy lutym chłopy z toxicmoto zrobią mi rozrząd, czyszczenie, luzy i hamowanko :mrgreen: za 800 zetów z częściami

Dawid poczekaj chwilkę, pojedziemy tam wspólnie, albo ja podjadę i wynegocjuję jakiś normalny badziondz (pieniądz) - może na hamowni zrobią rabat, wiem, że hojnorek też za warsztatem się ogląda.

W kupie siła :mrgreen: HOWGH


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org