Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 829 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Buty
PostNapisane: 2020-05-07 23:22:54 
Mistrz prostej

Obecne moto: FZ6 Fazer
Są oczywiście różne typy butów do różnych zastosowań i wymagań użytkowników. Ja zacząłem od SMX6 i w sumie mogę polecić, dosyć uniwersalne. Dobrze chronią, nie najgorzej się też w nich chodzi. Ale przesiedzieć kilka godzin w pracy w biurze byłoby ciężko. Jeździłem w nich też po torze.
Do sportu tak sobie - ochrona jest niby w porządku. Ale po tym jako pourywałem rzepy na końcach suwaków, potrafią się rozsunąc podczas jazdy (suwak jest po wewnętrznej stronie, tam gdzie noga dotyka setów/motocykla) i teraz dosyć często mi się rozsuwają też podczas jazdy po drodze. Nie ma spięcia góry żeby to zabezpieczyć, jak np w SMX plus. Podeszwa niezbyt twarda i trochę ubytki się robiły w miejscu gdzie centralnie stawałem podeszwą na końcówke seta. Ale dziur brak.
Kiedyś na parkingu zdarzyło mi się postawić i zablokować stopę na ziemi przed podnóżkiem, zanim motocykl się w pełni zatrzymał. Podnóżek tak mi się oparł o achillesa tak, że aż uniosło się tylne koło. Ale but dał radę, żadnego problemu z nogą po tej akcji. Mam wersję niewentylowaną, w upały gorąco ale mi to akurat nie przeszkadza. W dobrym deszczu po półgodzinie też wilgoć przejdzie niestety. Ale dla mnie te buty są OK. Jeszcze będę w nich jeździł po drodze ale urwałem slajder i jego zapięcie, więc na tor zakupiłem SMXplus.

Załączniki:
smx.jpg [162.75 KiB]
Pobrane 65 razy

Tytuł: Re: Re: Buty
PostNapisane: 2020-05-07 23:22:54 
admin ręczy i poleca:)

PostNapisane: 2020-05-10 11:19:53 
Pryszczaty jeździec

Obecne moto: FZ6 S2
Znalazłem 1 sklep we wrocku gdzie mieli praktycznie każdy model alpiny na stanie, bo tylko tą marką handlują. Przymierzałem wszystkie wersje modelu SMX i szczerze powiem, że każde były wygodne. Niestety nie mieli rozmiaru z modelu Air Plus V2 Goretex ale bez problemu zamówili abym mógł przymierzyć. W wtorek powinni już je mieć to będę mierzył i główkował co wybrać :wink:

PostNapisane: 2020-05-12 20:53:06 
Pryszczaty jeździec

Obecne moto: FZ6 S2
Byłem, przymierzyłem i wybrałem inne niż planowałem. Air Plus fajne ale mało zabezpieczeń i mniej wygodne na mojej stopie. Postawiłem na większe bezpieczeństwo i wybrałem SMX6 V2 Goretex. Mam nadzieję, że nie będę żałował.

PostNapisane: 2020-05-12 22:02:22 
Prawie jak Mistrz Europy

Obecne moto: FZ6S 2006 ABS
Gratulacje :) małe szanse żebyś się rozczarował, będzie dobrze ;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 829 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56