Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-07-25 16:50:47 
Niemowlak

Dołączył(a): 2009-08-29 22:20:16
Posty: 48
Lokalizacja: Łomianki k/Warszawy
Płeć: Mężczyzna
A tak z innej parafi jak byscie chceli zamowic koszulki to proponowalem na poczatku u mojego znajomego. Robi na stedmanie wiec rozmiarowka i jakosc ok, wysyla wszytko kurierem jeszcze zadna paczka niezginela. A jak uslyszal cene ptzy tej ilosci to powiedzial ze ostro ktos zdarl z was.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-07-25 16:50:47 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2010-07-25 17:49:42 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
sneer napisał(a):
Myślę, że Roxi nie przypuszczała, że tyle listów zginie i będzie musiała za wszystkie zwrócić - zwyczajnie nie ma kasy i dlatego nie pokazuje się na forum.

Chcialem nie zabierac glosu w tej sprawie ale napisze.
To, ze rozmiary nie pasowaly to wina Oxi nie jest. Ktos dal dupy z wymiarowka koszulek, takie rzeczy sie zdarzaja ale to bylo do odkrecenia. Mozna bylo zlozyc reklamacje wymienic koszylki itd.

Ale faktu, ze Oxi wyslala koszulki zwyklymi listami, nie poleconymi, bez potwierdzenia nadania to wola o pomste do nieba. To jest poczta polska, wartosciowe przesylki, ktore nie ida poleconym gina i nie ma przebacz.
Kasowala po 7,5 aby bylo na przesylke polecona, priorytetowa plus koperte babelkowa.
A ja swoja dostalem (na szczescie ) w zwyklej szarej kopercie w liscie za 2,30 albo 2,80 (zastrzelcie mnie nie pamietam)

Za zaginiecie poleconego od poczty od razu jest rekompensata bodajze w wysokosci 150 zl. A zwykle listy to szukaj wiatru w polu.

Oxi jesli to kiedykolwiek przeczytasz to myslalem, ze jestes bardziej kompetentna osoba. Czlowiek moze zrobic glupie rzeczy ale wtedy trzeba skulic ogon i naprostowac sprawy a nie olac nie mala rzesze osob.

Amen


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-07-25 22:43:35 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2008-06-10 17:40:55
Posty: 610
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
ja od razu mówiłem że Stendman jest sprawdzony i bez wydziwiania....


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-07-25 23:24:14 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2010-04-28 09:52:12
Posty: 123
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6
thundercat_98 napisał(a):
ja od razu mówiłem że Stendman jest sprawdzony i bez wydziwiania....

noo taak, miałeś rację... :roll:
my dostajemy po 1 punkcie doświadczenia, a Ty +5 do ego :>


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-07-26 09:26:46 
Niezastąpiony Skarbnik

Dołączył(a): 2009-02-14 01:59:50
Posty: 328
Lokalizacja: كوزتسالين
Płeć: Kobieta
Telefon: الوردي في الزهور
Obecne moto: HONDA CBR 600 F4 06
Proszę aby osoby, które mają jedynie do powiedzenia co byłoby lepsze nie zabierały tutaj głosu. Tego akurat nie potrzebujemy...

Oxi, czekamy na rozwiązanie następujących spraw:

1) wysłanie jak najszybciej przesyłką rejestrowaną (list polecony, paczka) na swój koszt brakujących koszulek lub oddanie za nie kasy w terminie nie dłuższym niż do końca tego miesiąca!

2) wysłanie odpowiedniej, poprawionej rozmiarówki kobiecych koszulek z dołączoną kopertą zwrotną (bąbelkową) i naklejonymi na niej znaczkami na list polecony, wówczas osoby których to dotyczy odeślą Ci niewymiarowe koszulki, jeśli jest to niewykonalne - zwrot kasy (do końca tego miesiąca!)

3) podanie adresu do Producenta (nazwa firmy, adres, nr telefonu, imię i nazwisko osoby do kontaktu).


Uważam, że Wszystkim, których wyrolowałaś należą się PRZEPROSINY, bo w tej całe sytuacji ani razu nie padło słowo przepraszam od Ciebie, tylko piszesz lakoniczne posty, które notabene nic nie wnoszą... Nie poczuwasz się do tego aby załatwić tą sprawę, dla mnie osobiście Twoje zachowanie jest nie do przyjęcia. Zachowujesz się nie jak dorosła osoba ale jak dziecko...

Do tego koszt wysyłki jest następujący:

1) przesyłka listowa zwykła (max do 2 kg) - 6.30 zł
2) paczka zwykła (od 1 do 2 kg) - 11.00 zł

5 koszulek nawet jeśliby ważyło 2 kg to i tak nie wychodzi 20 zł!!!

Oxi, czujemy się oszukani, w związku z tym podejmiemy pewne kroki prawne, jeśli nadal masz zamiar nas zwodzić, nie odpowiadać na posty i udawać, że nie ma problemu.

Masz czas do końca lipca, potem zabieramy się za to prawnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-07-26 16:34:38 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2010-01-15 17:27:42
Posty: 681
Płeć: Kobieta
Obecne moto: Yamaha Thundercat
Ze wszystkimi osobami których dotyczy sprawa skontaktowałam się na PW. Proszę o odpowiedź, gdyż chcę zakończyć temat.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-07-26 17:25:10 
forumowa amazonka

Dołączył(a): 2009-07-17 18:35:36
Posty: 206
Lokalizacja: Oborniki
Płeć: Kobieta
Obecne moto: CBR 1000 RR sc59
Pisząc wszyscy, chyba Roxi ma na mysli tylko tych którzy koszulek nie dostali wcale, a co z tymi którzy dostali dziecięce rozmiary, bo ze mna sie Roxi nie kontaktowałaś. Na ostatnim spocie forumowym miałam okazje przymierzyc rozm. M i ku mojemu zaskoczeniu była również zbyt opięta, wiec może L by pasowało w tym modelu koszulek, gdzie przy normalnych rzeczach w L się topie...
A więc jak to będzie z tą wymiana dziecięcych koszulek na damskie ??? Tak prowizorycznie chyba tym razem poprosze rozm. M tylko taki normalny, a nie na słonia, a i żeby szło oddychac, bo te są tak chamsko pod szyje szyte, że aż sie człowiek dusi...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-07-26 21:23:10 
forumowa amazonka

Dołączył(a): 2009-02-01 20:57:46
Posty: 20
Lokalizacja: Katowice-Ochajo
Ja oprócz ogólnej wiadomości ze moja dotarła odesłana też nic nie dostałam i skoro Ewka pisze że M też jest mała to poproszę o L albo zwrot kasy bo nie mam zamiaru w zimie na gwiazdkę jej nosić.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-07-26 21:48:08 
Ja oczywiście też chcę wymiany koszulki lub zwrot źle ulokowanych pieniędzy (teraz to wiem). Prawdę mówiąc skoro dziewczyny zamawiają takie rozmiary to ja muszę mieć L a nie wiem czy nie XL- najwyżej krawcowa coś wymyśli. Swoją koszulkę odeślę dopiero po otrzymaniu nowej i tu Roxi możesz być pewna że ja potrafię dotrzymać słowa, w przeciwieństwie do Ciebie.

Roxi ja też nie dostałam PW, co świadczy że niby mnie nie dotyczy sprawa, bo już koszulkę mam?


Góra
  
 
PostNapisane: 2010-07-26 22:01:52 
forumowa amazonka

Dołączył(a): 2009-07-17 18:35:36
Posty: 206
Lokalizacja: Oborniki
Płeć: Kobieta
Obecne moto: CBR 1000 RR sc59
Co do rozmiarów, to niby nowe koszulki miały juz byc damskie.
Mam nadzieję, że jak wezme "damską" M-ke to bede mogła w niej swobodnie oddychac...
Roxi powiedz czy nowe koszulki bedą z identycznego materiału czy bedą coś rozciągliwe ???


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-07-27 17:00:49 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2010-01-15 17:27:42
Posty: 681
Płeć: Kobieta
Obecne moto: Yamaha Thundercat
"Producent obiecał wymianę "damskich" koszulek na takie jakie powinny być, więc poproszę o odesłanie ich do mnie i dopisanie jaki chcecie rozmiar. Długość będzie taka jak podana wcześniej, tylko będą uszyte z uwzględnieniem biustu i kobecych kształtów." (materiał ten sam)

Napisałam tą prośbę 5 lipca. Do tej pory odesłały 2 osoby koszulki. (Diabolique i Tom73) Jeżeli zwrócę producentowi te "złe" on wynieni na nowe. Zawsze tak wygląda reklamacja...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-08-03 15:41:21 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2009-11-11 22:38:52
Posty: 207
Lokalizacja: Wawka
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fz6
Niestety sprawa musi zakończyć na złożeniu doniesienia na policje .
A dlaczego ? Przedstawiam treść wiadomości między mną a roxi
mail z 13 07 od roxi:
Cytuj:
Ok. Kasę przelęję Ci na konto, ale sprawę dlaczego koszulki nie dotarły i tak będę wyjaśniała.

Pozdrawiam i przepraszam, że niestety tak się stało.

Fakt koszulki będę wysyłała tym osobom do których nie dotarły wraz z damskimi. Dopiero wtedy gdy wszyscy mi odeślą źle uszyte i wymienią mi na normalne w fabryce.

A poczcie nie odpuszcze. Miesiąc temu do Ciebie wysłałam!


po kolejnym oficjalnym na forum upomnieniu się o pieniążki otrzymuje oto takiego maila z dnia 26.07:
Cytuj:
Koszulka pod ten adres napewno nie dotarła? Maciej ******************************? Pod taki ją wysłałam.

moja odpowiedz :
Cytuj:
po raz kolejny informuje że nie dotarła ! Adres się zgadza , na poczcie byłem i na 100% ich tam nie ma !

i tego samego dnia otrzymuje zapewnienie :
Cytuj:
Chciałam tą kwestię potwierdzić. W takim razie ja u siebie na poczcie to jeszcze spróbuję wyjaśnić, a jeżeli paczka się nie odnajdzie, to do końca miesiąca zwrócę Ci pieniądze. Rozumiem, że nowe koszulki Cię nie interesują...

(pomijam kwestie że dopiero po miesiącu a nawet dwóch "koleżanka" ma zamiar ruszyć swoje cztery litery i łaskawie pofatygować się na pocztę) na koniec poinformowałem :
Cytuj:
koszulki po takim czasie już mnie nie interesują i oczekuje na przelew lub jego potwierdzenie do końca miesiąca

i po raz kolejny otrzymałem zapewnienie :
Cytuj:
Wyjaśnię jeszcze ze swojej strony z pocztą gdzie nadawałam przesyłkę w tym tygodniu dlaczego nie dotarła, a jeżeli nie uda mi się pozytywnie tego wyjaśnić z dniem 31.07 puszczę Ci przelew i pokryję wszystko z własnej kasy.

oczywiście jak się domyślacie na konto ze strony Krakowa nic nie wpłynęło :evil:
Z związku z tym wczoraj wysłałem wiadomość :
Cytuj:
obiecałaś przelew do 31.07 - na konto nic nie wpłynęło , poproszę o potwierdzenie przelewu. Czekam do jutra tj. 03.08 .

Pewnie zauważyliście że "koleżanka" rzadko już odwiedza nasze forum pozwoliłem sobie wysłać sms-a o podobnej treści z darmowej bramki internetowej ( mam zastrzeżony numer telefonu i z niego nie chciałem wysyłać wiadomości a rozmowy telefonicznej raczej sobie nie wyobrażałem )
Właśnie 30 minut temu otrzymuje wiadomość :
Cytuj:
Jeżeli mam już za coś zapłacić, a nie mam też pewności, czy faktycznie do ciebie nie dotarły, najpierw muszę wyjaśnić z pocztą. Czekam na ich oficjalne oświadczenie, że nie wiedzą co się stało z przesyłką i czy zwrócą mi jakoś pieniądze.

w owej sytuacji nie pozostaje mi nic innego jak zwrócić się do odpowiednich organów. Nie chce mi się rozpisywać na temat zachowania "koleżanki" bo każdy chyba widzi. Chciałbym się zapytać reszty osób które nie otrzymały swojej koszulki czy potraktowane zostały podobnie ? Również zadam pytanie czy ktoś chce podpiąć się pod skargę zbiorową ? Jeżeli każdy z osobna pójdzie z pretensją o 50 zeta to na policji potraktują to jak wykroczenie i po trzech miesiącach umorzą sprawę( koleżanka nawet nie otrzyma telefonu od niebieskich) i zostanie tylko sąd cywilny, z kolei jak zbierzemy się i suma przekroczy 250 zł to już jest przestępstwo i już niebiescy muszą troszkę się postarać. Nie wierze już że pieniądze wrócą na moje konto ale nie o pieniądze tu chodzi ale o zasady. Mnie stać na takie umoczenie tych paru groszy ale następnym razem może trafić na osobę dla której te 50 zł (a w moim przypadku 147 zł) to konkretna suma. Przepraszam że "wypłakuje" tutaj swoje żale ale wydaje mi się że po pierwsze- sprawa dotyczy koszulki forumowej , po drugie -zainteresowani niech wiedzą że nie ma na co liczyć , po trzecie - dla potomnych żeby wiedzieli że przy sprawach załatwianych przez roxi nie ponosi ona żadnej odpowiedzialności oraz żadnej gwarancji .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-08-03 17:23:56 
Niezastąpiony Skarbnik

Dołączył(a): 2009-02-14 01:59:50
Posty: 328
Lokalizacja: كوزتسالين
Płeć: Kobieta
Telefon: الوردي في الزهور
Obecne moto: HONDA CBR 600 F4 06
Pisałam to wcześniej i napiszę raz jeszcze, pracowałam na poczcie parę lat i w przypadku wysłania przez Oxi koszulek zwykłą przesyłką (a tak się niestety stało) nie ma szans na złożenie jakiejkolwiek reklamacji, bo nie ma dowodu nadania a bez tego nawet nie ma co podchodzić do okienka.

Jak się nie myślało, nie zapytało, to teraz pora na poniesienie konsekwencji za swoje czyny. Oxi, oszukałaś nas, zwodziłaś jakimiś PW, a koszulek i kasy jak ludzie nie widzieli tak raczej nie zobaczą, chyba, że sądownie je odzyskają.

Mici, myślę, że w tej sytuacji tak jak napisałeś tylko zbiorowa skarga ma szansę racji bytu i osoby, które są przez "koleżankę" poszkodowane niech się zadeklarują. Ten wątek jest po to aby wylać nasze żale i nie dopuścić do takich "akcji" w przyszłości.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-08-04 10:22:20 
Legenda forum

Dołączył(a): 2007-08-28 13:23:30
Posty: 4633
Obecne moto: jamaha pw 50
MICI napisał(a):
Przepraszam że "wypłakuje" tutaj swoje żale ale wydaje mi się że po pierwsze- sprawa dotyczy koszulki forumowej , po drugie -zainteresowani niech wiedzą że nie ma na co liczyć , po trzecie - dla potomnych żeby wiedzieli że przy sprawach załatwianych przez roxi nie ponosi ona żadnej odpowiedzialności oraz żadnej gwarancji .


Nie przepraszaj bo nie masz za co, masz rację, że piszesz o wszystkim przynajmniej wiemy jak to wygląda w Twoim przypadku. Niech osoby które nie otrzymały przesyłki dołączą się do kolegi, nie można tej sprawy tak zostawić!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-08-04 19:47:17 
forumowa amazonka

Dołączył(a): 2009-02-01 20:57:46
Posty: 20
Lokalizacja: Katowice-Ochajo
Wniosek na dziś: jak ja np odesłałam koszulkę to ani kasy ani koszulki i tylko teraz czekać na jakiś cud bo w wymianę 2 sztuk (skoro tylko ja i Tom73 odesłaliśmy ) nie wierze bo minął kolejny miesiąc i nic.
Może Roxi przestawiłaby rozwój akcji koszulka?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org