Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1736 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 116  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-19 00:21:50 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2009-02-06 22:07:49
Posty: 649
Lokalizacja: Tarnów
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha R1 RN12
ten mi sie nie podoba z HJC :(( za to Lazer jest fajny ;p
http://moto.allegro.pl/item557217877_ka ... xl_09.html


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 2009-02-19 00:21:50 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-24 01:10:19 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-01-08 13:58:24
Posty: 55
Lokalizacja: Wrocław
Tomek88 napisał(a):


Faktycznie ten lazer jest swietny ale w bialym malowaniu wyglada ( wedlug mnie lepiej) http://allegro.pl/item559629457_gpmoto_ ... ml#gallery

A co mozecie powiedziec o tym kasku i w ogole tej firmie http://allegro.pl/item556169672_gpmoto_ ... ml#gallery

Znalazlem ten kask na necie wiem ze ta firma jest lepsza niz Tiage ale nie moge znalezc mojego rozmiaru (czyli M) we wrocku;/ http://allegro.pl/item561432821_nitro_n ... ml#gallery

Tak na marginesie, to pytanie do forumowiczow z wrocka - nie orjetujecie sie gdzie moge znalezc we wrocku sklepy ktore maja te kaski? bo powiem wam ze juz troche szukam a przez allegro troche sie obawiam zamawiac kask;/

Ps ostatnie pytanie .co sadzicie o firmach THH i Akira http://allegro.pl/item564786395_kask_th ... ybnik.html
Wiem ze zadaje duzo pytan ale wole sie pytac przed kupnem niz kupic cos co pozniej bede zalowal;) Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-24 09:17:00 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-01-07 10:46:03
Posty: 54
Lokalizacja: Wrocek
Hello

Rzeczywiście przed kupnem na allegro warto by przynajmniej przymierzyć taki kask (lub podobny model) w sklepie aby zobaczyć jaki rozmiar garnka najlepiej siedzi Ci na głowie.
Wtedy można już szukać po aukcjach ( jeśli oczywiście jest odczuwalna różnica w cenie ;)
No chyba, że można wymieniać i odsyłać rozmiarówkę, ale szkoda czasu na takie wysyłanie w dwie strony
We Wrocku nie spotkałem się w żadnym sklepie z modelem, o którym pisałeś - albo nie przykuł mojej uwagi i go przeoczyłem, bo i tak mogło być;)
Wiem jakie dylematy towarzyszą szukaniu kasku i określaniem kwoty jaką mogę na niego przeznaczyć - sam to przeżywałem i wiem, jak ciężko jest dorzucić stówkę, dwie, a może trzy...im więcej tym większa rozterka, jednak nic chyba nie jest ważniejsze niż nasz głowa i to, co na niej mamy.
Tak z ręką na sercu proponowałbym jednak zacisnąć zęby i wybrać coś z niższych modeli, ale znanych firm i zamiast BOX, Tiage, THH, czy inne ( wg mnie trochę kaskopodobne wyroby - coś nie mam do nich zafania - może się mylę... ) wejść w AGV, Lazer, HJC, Caberg, Shark, Airoh...czy inne marki, które też mają niższe, a pewnie niewiele droższe modele, ale to tylko moje zdanie...;)
Ja po dwóch latach spędzonych w AGV Syncro postanowiłem w tym roku ( z myślą o mojej głowie ) dać jej coś z wysokiej półki i wbiłem sie w Nolana N94
Ostatnio w niedzielę na Motobajzlu we Wrocku był myślę duuuuuży wybór garnków - nie wiem, czy kolega George9 był?;), ale można było naprawdę i taniej kupić i przymierzyć na miejscu;)
Następny bazar w Katowicach 8 marca;), bo Wrocek dopiero pod koniec kwietnia, ale do tego czasu pewnie dawno już będziesz miał kupionego;))))
Wierzę, że mimo wszystko uda Ci się znaleźć odpowiedni i będziesz z niego zadowolony
Mega Pozdro for all;)
Syler


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-24 14:11:48 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-01-08 13:58:24
Posty: 55
Lokalizacja: Wrocław
Widze ze mnie dobrze rozumiesz;)
A co do MotoBajzlu chcialem tam pojechac ale niestety choroba wygrala i cala niedziele jak i poniedzialek przesiedzialem w domu;/
Powiem Ci ze coraz bardziej nakrecam sie na tego Lazera http://allegro.pl/item559629457_gpmoto_ ... ml#gallery tylko ze ciezko z kaska teraz stoje;/
Pozostaje mi szukac czegos jeszcze w miedzy czasie oszczedzajac kaske to wtedy moze cos kupie:)
Pozdro:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-24 19:00:39 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-01-08 13:58:24
Posty: 55
Lokalizacja: Wrocław
Przed chwila wrocilem ze sklepu z kaskami motocyklowymi i znalazlem nawet fajnego Uvexa Ps 400 s za niecale 400 zl. slyszalem ze Uvex robi bardzo dobre kaski a Ps 400 jeszcze w tym utwierdzil bo na forum wszyscy ten kask chwala. No i wlasnie powoli sie przekonuje do tego kasku tylko ze wciaz mi bardziej sie podobaja malowania Lazera i Marushina.
Znalazlem sklep Marushina we wrocku ale troche za duzo tam chca za malowania z zeszlego sezonu, np ten kask http://allegro.pl/item556115289_kask_ma ... x_777.html a moja kolezanka sezon temu kupila ten kask prawie o polowe taniej ;/

Naprawde nikt nie wie gdzie we wroclawiu sprzedaja Lazery?

Ps. w porownaniu Uvex Ps 400 vs. Lazer Aikido kto waszym zdaniem wygrywa?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-24 19:58:32 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-01-07 10:46:03
Posty: 54
Lokalizacja: Wrocek
Hello

...plus dla Uvex-a za antifoga, niestety w Lazerze się nie doczytałem że ma, więc zakładam, że go nie ma;) ( af jest jednak ważny )
...oba mają wyciągane środki zatem plus dla obu
...Uvex wydaje się być bardziej przekonującą i solidniejszą firmą
...malowania...kwestia gustu i z tym nie ma co dyskutować ( choć wydaje się, że fajniejsze ma Lazer;) - jednak malowanie przy ( nie daj Bóg ) położeniu moto niestety nie będzie miało najmniejszego znaczenia - wiem, że wiecie, o co mi chodzi...odpukać;)
...dla mnie wygrałby Uvex, ale to Twoja głowa i Twój wybór;) - na spokojnie musisz sobie jeszcze wszystko przemyśleć:) jest trochę czasu, bo jeszcze biało za oknem;)choć powoli znika:)

...a gdzie Lazery mogą być jeszcze we Wrocku nie mam bladego pojęcia;)

...jednak czuję, że coraz bliżej Ci George do ostatecznej decyzji;)
...no i fajowo;)

Pozdro
Syler


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-24 20:11:40 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-01-08 13:58:24
Posty: 55
Lokalizacja: Wrocław
w tym sklepie gdzie bylem to ten Uvex nie mial anit foga ;/

Powiem Ci Syler ze masz racje :D coraz intensywniej szukam kasku ... zreszta tak jak motoru :D hehe
Pzdr


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-24 20:37:48 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
Mam Uvexa PS 400 i nie ma antifoga (no chyba, ze ma a ja o tym nie wiem ^^) aczkolwiek ma fajny wyprofilowany nosek i parowanie szybki po prostu w nim nie wystepuje. Jezdzilem zarowne w chlodne jak i deczowe dni i szybka nie paruje.

Po roku uzytkowania moge stwierdzic, ze sprawia dobre, solidne wrazenie. Jest dosyc glosny i czasem podwiewa wiatr od strony brody wiec nieciekawie sie jezdzi bez kominiarki. Wydaje mi sie, ze ciezko kupic lepszy helmofon za podobna kwote.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-24 20:59:36 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2009-02-12 15:01:04
Posty: 391
Lokalizacja: Piaseczno / Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: DEFI
Obecne moto: FZ6S2
Nie wiem jak z innymi modelami uvexa, ale ja mam od niedawna PS 450 i on jest z antifogiem (przydatna rzecz). Co, do jakości wykonania nie można się przyczepić. Co do walorów użytkowych nie mogę się wypowiadać, bo na razie tylko raz go użyłem.

Przy okazji mam pytanie. Mam problemy ze znalezieniem ofert sprzedaży tego kasku. Widuję oferty na PS 400 i PS 430 a na PS 450 nie. Czy ktoś wie czy jest to wycofany model czy zmienili jego nazwę handlową na uvex comanche bo wyglądają tak samo.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-24 23:39:37 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2008-09-27 19:17:46
Posty: 200
Lokalizacja: lublin/wolverhampton
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: poszukiwane
Syler napisał(a):
ak z ręką na sercu proponowałbym jednak zacisnąć zęby i wybrać coś z niższych modeli, ale znanych firm i zamiast BOX, Tiage, THH, czy inne ( wg mnie trochę kaskopodobne wyroby - coś nie mam do nich zafania - może się mylę... ) wejść w AGV, Lazer, HJC, Caberg, Shark, Airoh...czy inne marki, które też mają niższe, a pewnie niewiele droższe modele, ale to tylko moje zdanie...Wink


w całości popieram Syler'a. także uważam że lepiej kupić coś lepszej firmy a z niższej półki. wychodzę z założenia że bardziej znane firmy nie wypuszczą na rynek produktu o niskiej jakości z tego względu że nie będą chcialy psuć swojego dobrego imienia. obym miał rację :)

ja wybrałem dla siebie dainese'a http://www.dainese.com/eng/articolo.asp ... lo=1830097 (od razu zaznaczam że w czerno-srebrnej wersji). dałem za niego 100 funtów czyli teraz jakieś 550zl. z poprzedniego sezonu wiec przeceniony.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-24 23:49:31 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-01-07 10:46:03
Posty: 54
Lokalizacja: Wrocek
George9 napisał(a):
w tym sklepie gdzie bylem to ten Uvex nie mial anit foga ;/

Powiem Ci Syler ze masz racje :D coraz intensywniej szukam kasku ... zreszta tak jak motoru :D hehe
Pzdr



Hello

Z tym antifogiem w PS 400, to zerknąłem sobie na pierwszą lepszą aukcje no i tam wyraźnie występował w opisie...stąd go wpisałem jako plus dla Uvexa -na tym się oparłem, także sorki za to zamieszanie:)
...a to właśnie ta aukcja:
http://www.allegro.pl/item561494967_uve ... aniej.html

Choć z drugiej strony Nemm pisze, że mu szybka nie paruje, więc może coś jest na rzeczy:). Skocz_ek w PS 450 już go ma;)

Osobiście postawiłbym jednak na Uvexa;), choć ostateczny wybór nie należy o mnie - no nie?;))))ufffff;)
Tak czy siak - patrz, mierz i myśl, który wybrać:) - a dobre rozwiązanie przyjdzie napewno:)

Mega Pozdro dla wszystkich
Syler


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-24 23:56:02 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2008-03-03 00:25:34
Posty: 123
Lokalizacja: Kurów/Puławy
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 607-936-812
Obecne moto: YAMAHA
Ja mam Nolana N84 z antifogiem i blendą przeciwsłoneczną. Jestem bardzo zadowolony z tego kasku, szczególnie w słoneczne dni sie sprawdza bo oczy się nie męczą od słońca.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-24 23:59:01 
Paramedic

Dołączył(a): 2009-01-01 12:46:21
Posty: 1342
Lokalizacja: LU/PO/ZSW
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 112 lub 601100100
Obecne moto: lookinforFZ1
George9

Ja jeżdze w THH w tym, w którym wrzuciłeś. Jest to mój pierwszy kask integralny, wcześniej przez chwile miałem crossowy. Może i nie jest to najwyższa półka - ale... Solidnie zrobione wnętrze, ma atesty, nawet zdatną wentylacje, szybka nie paruje (deflktor na nos daje rade), zapięcie ok, no i mi osobiście sie podba malowanie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-27 22:56:44 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2008-10-07 15:29:47
Posty: 113
Lokalizacja: Gliwice
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Tcat
Może kogoś zainteresuje:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... 0032809125

Moim zdaniem cena nadal niezła, pomimo obecnego kursu funta. Osobiście zamówiłem jeszcze przed ostatnim skokiem kursów walut i wyszło mi to razem z przesyłką do PL poniżej 1 tys. zł. :) Przy obecnych cenach sklepowych sięgających 2200 zł to raczej okazja.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-28 00:13:14 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2008-08-27 10:57:46
Posty: 116
Lokalizacja: czarne
jesli kask to shoei xr 1000 :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1736 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 116  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org