Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-10-08 22:15:31 
Cześć.

Chciałbym kupić sobie coś pod kombi na chłodniejsze dni ... czy ma ktoś do czynienia z jakimiś ciuchami
termoaktywnymi ale żeby cena za górę lub dół nie przekraczała 100zł i była faktycznie ciepła?

pzdr.


Góra
  
 
PostNapisane: 2014-10-08 22:15:31 

PostNapisane: 2014-10-09 07:34:01 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2013-02-04 15:11:08
Posty: 438
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS600
Trochę poniżej ceny maksymalnej, ale polecam odzież termoaktywną z Lidla.
Użytkuje 3 koszulki z długim rękawem i kalesony. Odczucie ciepła to trochę indywidualna sprawa, ale według mnie sprawują się bardzo dobrze.
Jedyny minus to to, że trzeba poczekać aż się pojawią, bo lidl ma stały towar tylko jego dostępność jest okresowa :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-10-09 09:18:23 
Ja mam z lidla koszulke z dlugim rekawem (2szt.) ale jednak jak jade w skorze to troche chlodno jest w klate.
Podobnie z rekawicami ... zastanawialem sie, czy mozna jakies bawelnianie zalozyc cienkie pod spod, czy szukac faktycznie takich
cieplych - mam jedne z dlugim kolnierzem ale sa za zimne dla mnie i do sprzedania (pare razy tylko zalozylem)


Góra
  
 
PostNapisane: 2014-10-09 13:20:05 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2011-09-07 17:54:43
Posty: 697
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Street Triple 675
Co do rękawiczek, to ja zakupiłem sobie z zamiarem używania pod rękawice narciarskie, cieniutkie termo-rękawiczki w Decathlonie, które myślę posłużą mi teraz w okresie jesiennym pod moto-rękawice. Koszt ok 15-20 zł - polecam :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-10-09 16:35:47 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2012-03-18 23:28:35
Posty: 96
Lokalizacja: Garwolin
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 513453578
Obecne moto: FZS 600 02r
Ja mam gacie+koszulka kalenji z decathlona. Zapłaciłem 120zł za komplet. Ciepłe i tanie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-10-10 18:44:28 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2014-08-17 12:43:43
Posty: 1156
Lokalizacja: Przemyśl
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Tracer 900 GT 2019
Pieraś napisał(a):
czy ma ktoś do czynienia z jakimiś ciuchami
termoaktywnymi ale żeby cena za górę lub dół nie przekraczała 100zł i była faktycznie ciepła?


Jeżeli chodzi o bieliznę to ostatnio kupiłem dziewczynie dokładnie za 100zł taką bieliznę z Hi-Tec'a i jest rewelacyjna materiałowo (dół i góra razem w tej cenie!) :) w sklepach martes sport jest na nie teraz zniżka o połowę więc jeżeli znajdziesz taki w pobliżu miejsca zamieszkania to z pewnością kupisz. Byłem zaskoczony tak dużą zniżką :) getry + bluza trzeba kupować osobno najczęściej. Dziś szukałem namiotu i byłem w martesie i jeszcze była ta cena utrzymana więc polecam sprawdzić. Ja używam akurat z 4F i uważam, że ta z Hi-Tec jest lepsza :)

A pro po "ciepła" pod kombi to osobiście uważam, że nie zapewni Ci ona ciepła jeżeli o to chodzi. Jeżeli pędzisz sobie i jest zimne powietrze to trzeba mieć coś tworzącego taką "poduszkę z ciepła" a taka bielizna jest zdecydowanie do tego za cienka. Swego czasu w martes sport właśnie kupiłem chyba za 40 zł taką męską fajną bluzę polarową ich firmowej produkcji i zawsze na wyjazdy zabieram ją ze sobą. Nie jest za gruba więc nie będzie Ci gorąco ale zdecydownie lepiej się sprawdza jako taka ocieplina gdy jest naprawdę zimno tak jak teraz wieczorami. Bieliznę termoaktywną polecam bardziej na warunki gdy jest wiatr i na przemian ciepło i zimno wtedy najlepiej się ona spisuje.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-10-16 12:09:28 
Niemowlak

Dołączył(a): 2013-04-25 10:13:04
Posty: 29
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: CBR F4i Sport 2001
Jeśli chodzi o bieliznę - zakupiłem z lidla. Bluza z długim rękawem i kalesony. Pod moim Heldem Matusa z podpinką nie było mi zimno jeszcze w tym roku. Nie jest to pewnie najlepsza odzież termoaktywna, ale za 80zł za komplet wydaje się być OK. Jedyne co mogę zarzucić to bluza w okolicach brzucha zaczęła mi się mechacić, ale to przez rzepy w kurtce, którymi przydarzyło mi się przyczepić do bluzy - niemniej jednak słabo wygląda zmechacona. Po praniu nic się nie pokurczyło, wygląda okej.

Dodatkowo sprawiłem sobie kominiarkę OXFORD chillout layers (z niebieskimi wstawkami a nie czerwonymi) za 66zł - super sprawa, nic nie podwiewa w szyję. Rękawice Shima Evo - bardzo ciepłe, dobre "czucie" manetek. Minusem tych rękawic jest mankiet, który jest lekko przykrótki (kurtka z niego potrafi wypaść, aczkolwiek nie nagminnie).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-10-26 21:28:37 
Niemowlak

Dołączył(a): 2012-05-01 11:51:23
Posty: 30
Lokalizacja: Sosnowiec
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6N i inna yamaha
Witam, kominiarkę polecam jest ciepła nie potrzeba dodatkowo się uszczelniać.

http://armyworld.pl/product-pol-4316-Ko ... -Nowa.html

Pod skórę kurtkę używam kamizelkę :
http://www.decathlon.pl/kamizelka-turys ... 26826.html

I nigdy nie zmarzłem. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org