Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-08-21 21:43:03 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2015-08-05 23:02:08
Posty: 89
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 Fazer
Używa ktoś kurtki Beringa Maestro? Myślałem jeszcze o RST Ventilator albo Modeka Laser Pro, ktoś coś poradzi?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-08-21 21:43:03 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2015-09-03 12:04:49 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2010-03-24 16:08:21
Posty: 99
Lokalizacja: Łazy
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fazer FZS600 2000r
xarfax napisał(a):
...Myślałem jeszcze o RST Ventilator...?

Cześć, ja jestem posiadaczem RST Ventilator już 3 sezony. Żadnych przetarć, zamki dalej działają bardzo dobrze. Membrana chroni przed deszczem (nawet przed ulewami, sprawdziłem przy mocnym deszczu na trasie 250km). Z rana jak jadę do pracy wiosną czy jesienią zapinam jeszcze podpinkę ocieplającą i do 8C nie ma problemu. Natomiast jak jest gorąco to po wypięciu całości jest bardzo dobra wentylacja (przedni materiał jest wykonany w formie siatki). Do tego protektory wyglądają solidnie.
Ogólnie polecam i z zakupu jestem zadowolony.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-09-03 13:21:54 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2013-11-06 09:54:15
Posty: 161
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha FZ6 Fazer S2
Kto co lubi ale jak się wszystkie podpinki wyjmie to to RST wisi na człowieku i wygląda się jak w worku po ziemniakach.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-09-04 10:06:29 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2010-03-24 16:08:21
Posty: 99
Lokalizacja: Łazy
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fazer FZS600 2000r
Bez przesady podpinka ocieplająca nie jest taka gruba a membrana to już nie ma znaczenia....


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-09-04 13:23:44 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2011-04-07 11:14:27
Posty: 448
Lokalizacja: wrowaw albo wawro ;p
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 512-933-050
Obecne moto: fz6 Fazer S1 2004r
Tez jeżdżę w Rst Vent. Mam ja chyba juz 5ty rok. I ogólnie jestem zadowolony.
Bardzo dobra (w mojej ocenie) wentylacja. W zasadzie wciąż działa. Ale juz widać ze ma swoje lata. W tym roku zaczął sie cos podpruwac zamek od kurtki. Stad miewam problemy z zapięciem się. No ale to 5ty ok juz;)
Do tego niestety juz w drugi roku zaczely sie robic brzydkie zmechacenia. Przy zdejmowaniu zakladaniu wieszaniu itp rzep czepia sie tej siatki meshowej i przez to sie mechaci.
Co do membrany to chroni ale jednocześnie nie oddycha. W tej cenie niestety dobrej oddychającej raczej nie ma.
A w kwestii ze wisi na człowieku hmm wydaje mi się ze to jest niestety wada strojów 3warstwowych. Ja z doświadczenia uważam ze 3warstwy są Malo praktyczne i upierdliwe. Ocieplenia prawie nie używam. Bo jak juz jest zimno to wole założyć bluzę która będę nosil tez po zdjęciu kurtki. Ale to są indywidualne preferencje kto co woli i jak mu wygodniej.
Ja na pewno uważam ze zle zrobione są spodnie. Nie jestem ani przesadnie chudy ani z nadwagą. Dobralem spodnie tak by byly w miare dopasowane. Wyszlo rozmiar M bo w L mi juz latały totalnie nakolanniki , tak że mogłem je zupełnie na bok odsunąć. I w tej mojej M-ce dobrze leży ale nogawki są za krótkie. Przy pozycji na moto mocno ciągnie nogawkę do gory. Wydaje mi się powinni zrobić dłuższe nogawki. Ale byc moze poprawili to w wersji IV bo mam poprzednią.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org