Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-12-08 22:47:47 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2015-10-26 15:03:27
Posty: 213
Lokalizacja: Myszków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: CBF 1000FA
Ja posiadam kurtkę Rebelhorn Cubby 2, którą od 3 miesięcy używam codziennie w każdych warunkach( posiadam również skuter, którym dojeżdżam każdego dnia do pracy). Z kurtki jestem bardzo zadowolony. Wg mnie jakość i komfort użytkowania są bardzo przyzwoite. Oglądałem trochę ciuchów Rebelhorna i mogę powiedzieć, że jakość wykonania jest dobra. Brak jakichś niedoróbek, wiszących nitek, nic się nie pruje i nie odpada.

Do kompletu mam spodnie Rebelhorn Thai i podobnie j/w jestem zadowolony.

Tak na prawdę w tym budżecie większość ciuchów jest podobna.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-12-08 22:47:47 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2015-12-09 00:33:01 
Niemowlak

Dołączył(a): 2015-09-06 20:31:56
Posty: 25
Płeć: Mężczyzna
xcracer napisał(a):
Ja posiadam kurtkę Rebelhorn Cubby 2, którą od 3 miesięcy używam codziennie w każdych warunkach( posiadam również skuter, którym dojeżdżam każdego dnia do pracy). Z kurtki jestem bardzo zadowolony. Wg mnie jakość i komfort użytkowania są bardzo przyzwoite. Oglądałem trochę ciuchów Rebelhorna i mogę powiedzieć, że jakość wykonania jest dobra. Brak jakichś niedoróbek, wiszących nitek, nic się nie pruje i nie odpada.

Do kompletu mam spodnie Rebelhorn Thai i podobnie j/w jestem zadowolony.

Tak na prawdę w tym budżecie większość ciuchów jest podobna.


Dzieki za info. Napisz jeszcze czy miałeś okazję używać tych ciuszków przy temperaturze powyżej 20 stopni i jak się to sprawuje.

Co do używanego kasku czy używanych ciuchów to nie biorę tego pod uwagę w ogóle. Wole coś z niższej półki a nowe, później można kupić cos lepszego w miarę przypływu gotówki :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-12-09 00:47:18 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2014-08-17 12:43:43
Posty: 1156
Lokalizacja: Przemyśl
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Tracer 900 GT 2019
mmman napisał(a):
Wole coś z niższej półki a nowe, później można kupić cos lepszego w miarę przypływu gotówki
Idąc tym tokiem myślenia polecałbym kupić dobry kask a nie minimum w określonej kwocie tym bardziej, że jest to najważniejszy element ubioru. Ciuchy można szybciej sprzedać i o ile nie są uszkodzone łatwo schodzą. Sam sprzedawałem kurtkę bo kupiłem inną bardziej mi odpowiadającą i jest to najbardziej chodliwy element ubioru. Drugie są buty, muszą być wygodne i pasujące bo sprzedać je ciężko komuś bez mierzenia. Rekawice polecam Tschul 212, bardzo dobre i tanie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-12-09 09:48:33 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2010-10-22 21:46:14
Posty: 700
Lokalizacja: Legionowo
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fz1
ja jeżdzę w adrenalinach crx i powiem szczerze że jestem z nich zadowolony
buty wygodne na tyle że i można sobie w nich pochodzić trochę
a i po 4 sezonach nie ma tragedii i jeszcze 5 zahaczę


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2015-12-10 00:23:19 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2014-12-18 22:28:32
Posty: 496
Płeć: Mężczyzna
blue7 napisał(a):
Idąc tym tokiem myślenia polecałbym kupić dobry kask a nie minimum w określonej kwocie tym bardziej, że jest to najważniejszy element ubioru. Ciuchy można szybciej sprzedać i o ile nie są uszkodzone łatwo schodzą. Sam sprzedawałem kurtkę bo kupiłem inną bardziej mi odpowiadającą i jest to najbardziej chodliwy element ubioru. Drugie są buty, muszą być wygodne i pasujące bo sprzedać je ciężko komuś bez mierzenia. Rekawice polecam Tschul 212, bardzo dobre i tanie.

Zgodzę się.
Ze swojego doświadczenia też powiem, że najważniejszy jest kask i buty, na te dwa elementy warto wydać jak najwięcej bo im droższe tym wyraźnie też lepsze.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-07-22 08:25:53 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2016-07-22 08:24:05
Posty: 1
Płeć: Mężczyzna
Myślę, że ten producent bluzek damskich będzie miał w ofercie coś co Was zainteresuje.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-07-22 10:36:07 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2015-11-05 17:05:58
Posty: 87
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ1 i Z750
drapisan napisał(a):
Myślę, że ten producent bluzek damskich będzie miał w ofercie coś co Was zainteresuje.

co mają damskie bluzki wspólnego z odzieżą na motocykl?

używałem kurtki rebelhorn desert 1 i spodnie też tej firmy. 3 razy wysyłałem do reklamacji, bo się rozpruły. Na szczęście uznali. Może nowsze modele poprawili. membrany były wpinane, ale ogólnie to nie polecam, bo przy 5 stopniach się pociłem. Wypiąłem i już więcej nie używałem...
Dzisiaj mam kurtkę Held 4Touring a spodnie cycle spirit. Mają dużo większy przebieg i żadna niteczka nie wisi. Membrany działają.
Jedyny plus jaki był w ciuchach rebelhorn to tak, że były tanie.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org