Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-03-19 20:09:47 
Niemowlak

Dołączył(a): 2016-07-18 22:58:22
Posty: 19
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 1000
Witam,
Używa ktoś Navitel G550 MOTO?
Warto kupić tą nawigację?
Jak jest z pokryciem dróg?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2017-03-19 20:09:47 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2017-04-29 10:44:44 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2014-08-17 12:43:43
Posty: 1156
Lokalizacja: Przemyśl
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Tracer 900 GT 2019
leviatanm witamy :) pracuje w firmie która ma te nawigację w ofercie i oglądałem dokładniej ten model. Podoba mi się jakość wykonania samej nawigacji i obecność tej obudowy na moto jest to ogromny atut. Tak więc samo urządzenie jest wykonane fajnie i to jest na plus.
Nie za bardzo jednak podszedł mi ten system navitela co prawda da się dojechać do celu ale ja jako wielki fan automapy odczuwam pewne braki - moja ocena może być mało obiektywna. Co do oprogramowania to możesz pójść do sklepu i po prostu sam pobawić się i zobaczyć czy Ci pasuje ten interfejs czy nie i jaka jest szczegółowosc map.
Natomiast budzi moje wątpliwości obsługa tej nawigacji podczas jazdy z tym ekranem i to jeszcze w rękawiczkach. Raczej ciężko z tym by było i trzeba by się za każdym razem zatrzymać i zdjąć rękawice żeby coś kliknąć.
W sprawie opinii na portalu moto-opinie.info możesz sobie poczytać co sądzą użytkownicy tego urządzenia. Ja oceniam je jako dobry wybór ale nie pozbawiony wad.
Osobiście wolę zdecydowanie bardziej smartfona w porządnym uchwycie bo mam taki program nawigacyjny jaki potrzebuje, jest on milion razy szybszy niż typowe nawigację oraz moge odpalic Yanosika w tle.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2017-04-30 19:38:08 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2012-10-03 18:12:47
Posty: 78
Lokalizacja: Wielkopolska/Stęszew
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: MT 10
Zamówiłem te niby cudo w mediae.. i zaraz to oddałem, gumowa uszczelka odłaziła i nie szło jej wsadzić tak aby gniazdo było szczelne, po drugie pierwsze uruchomienie ustawione języki itd wpisuje nazwę miejscowości ste i tak już zostało gdyż sie zawiesiła, posiadałem ją z 6 minut i darowałem sobie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2017-04-30 21:39:21 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2012-01-29 15:38:22
Posty: 1298
Lokalizacja: Szprotawa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 697 226 949
Obecne moto: fzs 600 fazer 2000r
nie wiem jak z motocyklową ale moi dwaj kumple którzy kupili zwykłego navitela odinstalowali ori i zainstalowali IGO, do ciężarówek ideał. po dłuższym okresie użytkowania obaj, żałują kupna, jeden zakupił tableta z gps i wgrał IGO a drugi tak jak ja kupił goclever. przypuszczam, że to nie tylko pojedyncze egzemplarze ale jednak sama firma produkuje kiepszczyzne


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2017-04-30 23:24:26 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2014-08-17 12:43:43
Posty: 1156
Lokalizacja: Przemyśl
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Tracer 900 GT 2019
Rozmawiałem ostatnio z kolegą, który sprzedaje sporo tych nawigacji akurat modelu G550 moto i jak narazie nie było zgłaszanych napraw gwarancyjnych. Zobaczymy co się będzie działo w sezonie gdy faktycznie ludzie zaczną z nich korzystać na 100%. W egzemplarzu który testowałem nie było problemów z płynnością działania jednak uważam, że urządzenie które ma wgrane mapy na całą Europę powinno prezentować jakiś wyższy poziom wydajności niż dostateczny - wystarczający do odpalenia i nawigowania do jednego punktu trasy. Dlatego nie dziwi mnie zawieszanie o którym wyżej wspomniano.

J@ck napisał(a):
po dłuższym okresie użytkowania obaj, żałują kupna, jeden zakupił tableta z gps

No i ja uważam, że jest to najbardziej sensowna opcja do nawigacji na dzień dzisiejszy :mrgreen:. Pomijam TomTom Rider i inne urządzenia tej klasy bo to już całkiem inna półka cenowa i jakościowa.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org