Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-04-29 11:05:48 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2014-08-17 12:43:43
Posty: 1156
Lokalizacja: Przemyśl
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Tracer 900 GT 2019
Witam.

Postanowiłem otworzyć nowy wątek poświęcony sprzętowi, który zabieramy na wyjazdy gdzieś dalej, w sensie wyjazdów kilkudniowych. Warto wpisywać tutaj ten sprzęt co macie i polecacie jako sprawdzone rozwiązanie lub taki którego nie polecacie bo Was zawiódł. Takie informacje są bardzo pomocne gdy chce się gdzieś jechać a nie wiadomo co kupić i jakie kryteria wziąć pod uwagę.
Postaram się wrzucić tutaj pewne informacje i wnioski do których sam doszedlem, bo mogą się komuś przydać. Pamiętajmy też, że rozmawiamy o sprzęcie z przeznaczeniem na motocykl a więc waga i gabaryty maja duże znaczenie.

Tymczasem sam poszukuję informacji na temat mat samopompujących na camping. Czy ktoś z Was ma i używał i czy warto je kupować że wskazaniem na modele które polecacie?Zastanawiam się nad zakupem takichyba mat dla dwóch osób ale nie mam zbyt wiele konkretnych informacji na ten temat czy praktycznie się one sprawdzają. Do tej pory używałem zwykłych karimat i było w miarę ale gdzieś z tyłu głowy chodzi mi myśl żeby spróbować czegoś takiego na wakacje na południu w tym roku żeby było bardziej komfortowo. Są tutaj użytkownicy takiego sprzętu wśród Was?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2017-04-29 11:05:48 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2017-04-29 13:21:48 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2014-04-16 19:48:23
Posty: 59
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fortepianino fzs 600
viewtopic.php?f=22&t=20472 ;)
viewtopic.php?f=20&t=2670


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org