Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-10-01 11:02:23 
Niemowlak

Dołączył(a): 2015-05-02 10:37:24
Posty: 23
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fazer 1000
Ja również zaczynam się rozglądać za jakimis nowymi ciuchami bo moje tekstyle Seca zaczynają sie sypać i pytanko do was co sądzicie o tej skórce KOMBINEZON REBELHORN PISTON II STROKE II ma ktoś jak się sprawuje? Na upały planuje jakąs kurtke tekstyl plus jeansy motocyklowe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2017-10-01 11:02:23 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2017-10-18 09:01:57 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2014-04-29 09:39:49
Posty: 55
Płeć: Mężczyzna
Ja też szukam nowego kombiaka. Może macie info o jakichś outletach na terenie Warszawy? Na chwilę obecną myślę nad vanucci art XI.

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2018-03-28 18:58:29 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2017-01-26 15:56:37
Posty: 90
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fz6n 04
Siema. Szybkie pytanie na szybko ;) Lata ktoś z Was może w skórze RST Tractech EVO 2/3 lub 4SR TT Replica ? Planuję zakup na nowy sezon, ale jeszcze nie jestem do końca pewien którą opcję wybrać. 4SR z tego co wiem w LBN nie ma (najbliżej w Warszawie), więc przez neta trochę krzywo kupować i później ewentualnie odsyłać, no i nie ma jak tego wymacać. Mam jeansy z 4SR i po całym przelatanym sezonie nie mogę powiedzieć złego słowa. Z drugiej strony RST też ma dobre opinie wśród wielu ludzi. Jedynym plusem na rzecz 4SR były by ochraniacze (lvl2) no i może "dizajn" jeśli ktoś szuka krzykliwych kolorów :D
Może ktoś z Was miał do czynienia organoleptycznie z jednym i drugim i mógłby się podzielić jakimiś spostrzeżeniami ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2018-03-28 19:14:36 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2016-09-30 10:06:24
Posty: 188
Lokalizacja: WS
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 Fazer
denat napisał(a):
Siema. Szybkie pytanie na szybko ;) Lata ktoś z Was może w skórze RST Tractech EVO 2/3 lub 4SR TT Replica ?
Może ktoś z Was miał do czynienia organoleptycznie z jednym i drugim i mógłby się podzielić jakimiś spostrzeżeniami ?

W drugim poście w tym temacie wypowiedział się kolega glenroy apropos RST 2. Ja jeżdżę w tekstylu RST i jestem całkiem zadowolony. Myślę że do "cywilnych" zastosowań skóra Tractech też powinna być OK i sporadycznie na tor też powinna dawać radę. Nawet sam rozważałem zakup, chociaż pewnie pójdę w coś bardziej torowego (z uwagi na posiadany już tekstyl do codziennej jazdy). Jedyne co mi nie pasi z wyglądu skóry RST Tractech evo to te wielkie bułowate slidery (ale przecież zawsze można zetrzeć :) ). na YT polecam sensowne recenzje przygotowane przez motosapiens(kropka)pl dla różnych ciuchów motocyklowych.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2018-03-28 19:25:59 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2017-01-26 15:56:37
Posty: 90
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fz6n 04
Pisałem na partyzanta, mogłem nie doczytać ;) Ja też na zwykle w tekstylnych rzeczach latam (Seca) i jestem zadowolony, ale fajnie byłoby trochę odświeżyć garderobę :santa: stąd moje pytanie. Z protektorami w RST masz trochę racji, ale może im większe tym lepsze ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2018-03-28 19:36:08 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2016-09-30 10:06:24
Posty: 188
Lokalizacja: WS
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 Fazer
denat napisał(a):
Pisałem na partyzanta, mogłem nie doczytać ;) Ja też na zwykle w tekstylnych rzeczach latam (Seca) i jestem zadowolony, ale fajnie byłoby trochę odświeżyć garderobę :santa: stąd moje pytanie. Z protektorami w RST masz trochę racji, ale może im większe tym lepsze ;)

Chodziło mi o slidery na kolanach, nie protektory. I słyszałem o przypadkach, że jak się upadnie i pizgnie kolanem w taki slider (pewnie niezależnie od producenta) można sobie kolano uszkodzić. Ten elastomer na plecach w RST jest wygodny (+) i standardowo w cenie (+) ale jeżeli chodzi o bezpieczeństwo to jest to pewien kompromis. Oczywiście bezpieczniejszy byłby oddzielny żółw pod kurtkę, z tym że trzeba się liczyć że na każdą przejażdżkę takiego żółwia oddzielnie przypinać.
[edit] Sprawiłem sobie skórzane kombi, jedne z najtańszych na rynku seca (ok 1600zl po wszystkich dostępnych mi rabatach). Niby budżetowa wersja ale wszystkomająca: wymienne slidery na kolanach, alu zewnętrzne slidery barków i łokci, kolan. Wzmocnienia na udach, elastyczne wstawki na plecach, garb aerodynamiczny. Po wstępnych testach, daje radę chociaż w upał gorąco jak diabli. W jeździe największa różnica i atut jest taki, że nie ślizgam się po baku i po siedzeniu tak jak w tekstylu. Więc dużo mniej wysiłku w ściskanie baku kolanami, łatwiej rozluźnić ręce przy hamowaniu i manewrach. Wcześniej zastanawiałem się nad gripami na bak ale sobie odpuszczę.
Dodatkowo dokupiłem też żółwia przypinanego na szelki. Miły akcent jest taki, że kombi ma też wewnętrzną kieszeń na protektor, do którego idealnie pasuje elastomer z mojego tekstylnego RST. Więc na codzień w kombi będę jeździł z plasteliną na plecach a żółwia raczej tylko na tor.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org