Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-05-28 23:28:41 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2014-12-18 22:28:32
Posty: 496
Płeć: Mężczyzna
Raz przejechałem się na firmie Rainers, swego czasu robiła furore na forach (nie wiem ile groszy dostawali studenci za pozytywny wpis), potem jeszcze jedna wpadka z już bardziej znaną Probiker.
Tak samo podchodzę do Seci czy innego Ozone (też było głośno). Również naciąłem się na super jakość Shimy.

A jedyny element poprzedniego stroju, który po 5 sezonach nie tylko nadaje się do jazdy ale jest w na prawdę świetnym stanie i nadal po prostu lubię go na siebie wkładać to kurtka Buse kupiona za 450 zł.

Jak ktoś ma dylemat i nie wie co kupić to ja szczerze polecę Buse, nawet jakby się miało trochę dołożyć to według mnie na prawdę warto.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-05-28 23:28:41 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2016-05-29 00:40:23 
Ja też nie żałuję kasy na skórę. Mówię, że dziś zbyt dużo chlamu jest sprzedawane za zbyt duże pieniądze. Nie każdego stać na bdb strój, więc nie walmy w ciemno, że ktoś jest sknera.


Góra
  
 
PostNapisane: 2016-05-29 11:39:38 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2014-12-18 22:28:32
Posty: 496
Płeć: Mężczyzna
Pieraś napisał(a):
Mówię, że dziś zbyt dużo chlamu jest sprzedawane za zbyt duże pieniądze.

Dlatego kompletując swój pierwszy strój kurtka była jedynym elementem firmowym, a nie chłamem dopiero co wchodzącym na bardzo chłonny rynek motocyklowy, który jest zachwalany przez opłacone wpisy i co jest i było bardzo popularne przez właścicieli nowo powstałych jak grzyby po deszczu sklepów motocyklowych w których właściciele chcą się dorobić wprowadzając na sklep właśnie takie firmy jak seca, ozone, raniers, adrenaline i tym podobne mówiąc, że super jakość za niską cenę.

A dzisiaj mój drugi komplet jest taki jak chciałem, a nie na taki jak mnie było stać ale nadal mając ograniczoną ilość gotówki szedłbym w sprawdzone firmy typu Buse, które nie dość, że się sprawdzają to dobrze wyglądają, a nie jak czarny worek na kartofle.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-05-29 12:04:25 
No niestety z tymi wpisami w sieci czy to w tej dziedzinie czy innej to wstyd mi za tych którzy to robia. Szkoda że nie ma możliwość zamierzenia i karania za to


Góra
  
 
PostNapisane: 2016-05-29 13:11:27 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2014-12-18 22:28:32
Posty: 496
Płeć: Mężczyzna
Sami sklepikarze to robią, bo co taki ma wprowadzić na sklep? Alpinestars albo Dainese? nie ma opcji, to wprowadza się to co najtańsze.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-05-31 11:03:06 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2015-06-11 12:04:07
Posty: 120
Lokalizacja: Otwock
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6n S2
to ja powiem swoje przemyslenia odnośnie kombiaka:
wykonanie wydaje się bardzo dobre, dobrze leży i jest wygodny, ma duze panele perforacji dzieki czemu można spokojnie śmigać w cieplejsze dni, ok 18 stopni zaczyna już być chłodnawo
podobają mi sie też wielkie naszycia logo seca w miejscach najbardziej obrywających przy ślizgu (przedramie i udo) tam na skórę mamy jeszcze jeden płat dający białe tło napisu i kolejna warstwa litery, powierzchnia jest duża i obficie przeszywana
nie wiem jak jest z garbem w innych kurtkach bo nie miałem, ale tu garb nie przeszkadza plecaczkowi o co się z początku obawiałem
spodnie z kurtką zsuwają się mocno i praktycznie dookoła

ps. słyszałem w którymś motovlogu ze to ta sama szwalnia co a-stars i berick


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-05-31 11:41:04 
forumowa amazonka

Dołączył(a): 2015-06-02 19:31:51
Posty: 92
Lokalizacja: Podbeskidzie
Płeć: Kobieta
Obecne moto: Fz6N
Seca buty damskie - nie fajnie się sprawdziły, krótko po zakupie, przy pierwszym dalszym wyjeździe popękały na szwach.... tragedia
Seca - ciuchy tekstylia, hm, nie mam za bardzo porównania, jeszcze się trzymają kupy, lecz wymiarówka....tragedia przynajmniej dla kobiet

Podsumowując, NIE, NIE i jeszcze raz NIE.

Ps. Ja wiem że nic nie jest idealnie szczelne, ale buty.... jakbym lała wodę przez cholewkę...


Ostatnio edytowano 2016-06-06 10:28:48 przez Grav-iti, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-06-03 14:25:40 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2016-03-08 13:49:49
Posty: 52
Lokalizacja: PKR....
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6n 06r
Też kupiłem komplet Seca (kurtka Reactor, spodnie to jakiś starszy model, nie znalazłem ich na stronie producenta). Szukałem czegoś tańszego i uniwersalnego, naczytałem się że 3 warstwy itp. To mój pierwszy komplet wiec porównania nie mam ale co mogę potwierdzić że rozmiarówka jest faktycznie do bani. Przymierzałem 3 różne pary kurtek i spodni. Górę i dół mam zupełnie z innej parafii, miałem problem z dopasowaniem, tu za krótkie albo za tęgie a gabarytami nie wyróżniam się z tłumu. Przejechałem dopiero 1k km na razie nic się nie pruje i nie pęka. Największa wadą są rzepy na rękawach które są za krótkie, nie można się dobrze zpasować. Staram się jeździć w każdych warunkach toteż dwa razy na drodze spotkała mnie obfita ulewa - podpinka spisała się na medal, telefon w kieszeni suchy :) . Na początek przygody motocyklowej chyba mógłbym go polecić i na tym koniec. W przyszłym roku będę szukał czegoś z Germani lub z Italii.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-06-07 12:04:06 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2012-10-24 19:21:54
Posty: 388
Lokalizacja: stolica "Scyzorykowa"
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fz6S
Mam komplet Seci i złego słowa o nim nie powiem. Spodnie i kurtke dobierałem osobno i lezą dobrze. Po 3 sezonach oprócz dwóch rzepów w których musiałem poprawić szycie wszystko sie trzyma kupy. Poza tym ubiór uratował mi d...sko gdy dwa lata temu zaliczyłem ponad 20 metrowy widowiskowy ślizg. Protektory (sas teca) przejęły energię uderzenia o asfalt, a kurtka i spodnie wytrzymały tarcie dopóki nie wylądowałem na trawniku. Na pamiątkę pozostały dziury na łokciu i starta nogawka, nowe ciuchy kupiła mi ubezpieczalnia :) :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org