Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-02-21 08:21:17 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-10-13 18:30:17
Posty: 38
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: T-cat 2005
misiakw: chyba masz racje odnośnie zbroi ...
http://www.scigacz.pl/W,czym,jezdzic,latem,18310.html
Chyba zostane przy kurteczce z "mesh"
A za to zmeinie buty na krótsze .. :))


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-02-21 08:21:17 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2013-02-21 08:44:47 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2013-02-04 15:11:08
Posty: 438
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS600
W samej zbroi (z koszulką pod spodem) nie da się zbyt długo latać z wyższymi prędkościami, bo jest za zimno.
Jak założysz na nią jakąś kurtkę (nawet cieniutką tylko mało przewiewną) to nie ugotujesz się na światłach, a jazda z wyższymi prędkościami nie będzie uciążliwa (np jakiś dojazd blisko poza miastem).
Mam buzer z allegro, nie był specjalnie drogi. Testowałem go już dwa razy (oby już nigdy więcej!). I to przecieranie siateczki to dla mnie ściema.
Miałem dwa razy ślizg przy około 40-50km/h, raz na asfalcie i trylince (była na poboczu), drugi na kocich łbach i częściowo asfalcie.
Na buzerze nie ma większych obrażeń od kilka obtarć.
Po pierwsze jak wszystko jest dobrze założone to nie da się upaść tak żeby ścierać siatkę.
Po drugie upadłem, złapałem drobne szlify i nadal nadaje się do użytku.
Siatka może faktycznie jest niemożliwa do wymiany w całości, ale raczej da się ją częściowo naprawiać (choć to raczej osąd bo nie praktykowałem).
Po trzecie dałem za niego około 130pln (ma metkę z atestem) i wytrzymał już dwa sezony.

Nie twierdze ze jest idealny, ale według mnie do miasta się nadaję idealnie. Przecieranie siatki przy upadku nawet jeśli występuje to nie przy prędkościach typowo miejskich.
Prawdę mówiąc bardziej ufam wielkim ochraniaczom w buzerze niż tym w większości tanich kurtek motocyklowych (których z tego powodu nie kupiłem).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-02-21 10:32:32 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3823
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
sasza7 napisał(a):
Nie twierdze ze jest idealny, ale według mnie do miasta się nadaję idealnie. Przecieranie siatki przy upadku nawet jeśli występuje to nie przy prędkościach typowo miejskich.
Prawdę mówiąc bardziej ufam wielkim ochraniaczom w buzerze niż tym w większości tanich kurtek motocyklowych (których z tego powodu nie kupiłem).

tu kwestia tego co i jak czujesz. ja porównałem ślady na kurtce po szlifie w którym zakończyłem życie bandita (niby nie poważne bo kurtka dalej "działa" ale zawsze) i sporo było w miejscach gdzie widziane przeze mnie zbroje miały siatkę... a siatka miała takie oczka że skórę rąk bym obtarł (nie miałem ma myśli porzetarcia siatki zbroi tylko obtarcia skóry). najlepiej pojechać, obejrzeć to, obejrzeć tamto i samemu podjąć decyzję, ja tam nie upieram się że mam jedyną słuszną rację (choć ewidentnie jest "najmojsza" =] )

marco19 napisał(a):
misiakw: chyba masz racje odnośnie zbroi ...
http://www.scigacz.pl/W,czym,jezdzic,latem,18310.html
Chyba zostane przy kurteczce z "mesh"

tia... jak widzę pod tytułem dopisek "artykuł sponsorowany" to już go nie biorę tak na serio


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-03-16 23:33:38 
Niemowlak

Dołączył(a): 2013-01-10 01:35:27
Posty: 25
Lokalizacja: Łódź/Grotniki
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS 600 2000r
No i zakupiłem w końcu spodnie HELD MALAVI
Cena 399 pl.

Bardzo pozytywnie wyglądają.

http://www.motorwings.pl/3243-held-mala ... klowe.html

Na stronie jest inna cena, ale na miejscu robią promocje.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org