Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-07-12 22:53:50 
Organizator

Dołączył(a): 2010-03-28 13:34:35
Posty: 281
Lokalizacja: Konin, Wlkp
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: brak
@j@ck wstrzymaj się jeszcze troszkę, może coś się rozwnie z tego. tyle osób nie może zostać wystawionych!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-07-12 22:53:50 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2012-07-12 23:02:47 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2011-11-29 13:42:13
Posty: 251
Lokalizacja: Bestwina (koło Bielska Białej)
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 504219468
Obecne moto: Suzuki V-strom 1000
Ask napisał(a):
@j@ck wstrzymaj się jeszcze troszkę, może coś się rozwnie z tego. tyle osób nie może zostać wystawionych!
Ask to się już rozwija od lutego albo jeszcze dalej i nie może się rozwinąć :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-07-12 23:08:44 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2011-11-29 13:42:13
Posty: 251
Lokalizacja: Bestwina (koło Bielska Białej)
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 504219468
Obecne moto: Suzuki V-strom 1000
ŻAŁOŚĆ, ŻAŁOŚĆ, ŻAŁOŚĆ...Pewien kolega-nasz forumowicz (nie będę pisał który) zapisał się do pewnej grupy motocyklowej (nie będę pisał której) i po dwóch dniach pisali do niego czy chce koszulkę z logo tejże grupy i jaki rozmiar...Da się? No coment.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-07-12 23:36:17 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2011-03-26 14:44:55
Posty: 355
Lokalizacja: Ślaskie, Katowice
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fzs 600
wojtowca
Zdechło poprostu tylko ludziska sie wstydza przyznać ze ktoś dał du..

Juz nie chodzi o to kto i dla czego i po co i na co :) Liczy sie sam fakt No nie wyszło ok mozna zrozumiec bo czemu nie.

Jesli jedna ekipa nie dała rady to moze inna da :?:
Przeciez byli chetni na wykonanie koszulek ale NIE bo sprawa sie wyjaśni i sie wyjaśnia a mi siwych włosów przybywa szybciej niż ta sprawa sie toczy

Moze na zime pod sweterek bedzie koszulka :mrgreen:

Szczerze olałem sprawe - wpisałem sie na wstepna liste jako zainteresowany ale juz mnie to nie bawi i z ochota bym sie skreślił z tej listy.
Lista była tylko orietacyjna nie zobowiazujaca do niczego wiec skreślic sie z niej nie moge nad czym ubolewam.
Sadze ze jest wiecej osob które myśla podobnie do mnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-07-12 23:46:11 
Legenda forum

Dołączył(a): 2010-11-08 15:23:23
Posty: 2331
Lokalizacja: Katowice
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Note 10+
Obecne moto: KTM 1290 SAS
arczi137 napisał(a):
Lista była tylko orietacyjna nie zobowiazujaca do niczego wiec skreślic sie z niej nie moge nad czym ubolewam.
Sadze ze jest wiecej osob które myśla podobnie do mnie.

AMEN! I tym zasmucającym akcentem temat koszulek AD2012 uważam za zamknięty :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-07-13 00:17:11 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2010-10-22 21:46:14
Posty: 700
Lokalizacja: Legionowo
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fz1
a tak naprawdę ktoś mógłby jakoś sobie na tym zarobić tak za fatygę


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-07-13 09:56:44 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2012-01-29 15:38:22
Posty: 1298
Lokalizacja: Szprotawa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 697 226 949
Obecne moto: fzs 600 fazer 2000r
to już nie chodzi o zarobek tylko o kompetencje kogoś kto się podjął tematu.
ja organizując autobusy na woodstock, sylwestra czy imprezy okolicznościowe dla znajomych, przez wiele lat nikogo nie zawiodłem, a jeśli coś miało ulec zmianie, to było mówione i pisane zaraz po zmianach które zostały ustalone, tak aby wszyscy wiedzieli o co kaman. po prostu czułem się zobowiązany do czegoś czego się podjąłem. tak się nie postępuje z ludźmi. do dnia dzisiejszego nie usłyszałem nic złego o moich organizacjach i przygotowaniach. mi ludzie zaufali więc starałem się ich nie zawieść. a tu ja ludziom zaufałem i dupa wielkie forum i wyszedł wielki wał


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-07-13 11:01:19 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2009-11-11 22:38:52
Posty: 207
Lokalizacja: Wawka
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fz6
j@ck napisał(a):
wielkie forum i wyszedł wielki wał

ale czego innego można było się spodziewać , moderatorzy od jakiegoś czasu leją na to z góry a admin mino że sprzedaje optykę jest ślepy na zaistniałą sytuacje . Ja na pewno daruje sobie ową zajebistą koszulę ( szczerze bo projekt fajny) ponieważ nie chcę się identyfikować z niektórymi ludźmi co nie potrafią wywiązać się ze swoich zobowiązań.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-07-13 11:04:05 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
Jako, że w tym roku nie mam doczynienia z organizacją czegokolwiek na forum to obiecałem sobie, że nie będe się już wypowiadał w tego typu tematach. Aczkolwiek jak patrze na te Wasze wypowiedzi to już się odechciewa organizacji w przyszłości czegokolwiek...

j@ck napisał(a):
wielkie forum i wyszedł wielki wał

Wał powiadasz? O ile mi dobrze wiadomo to była wstępna propozycja koszulek z WSTĘPNĄ listą potencjalnie zainteresowanych osób. Ktoś Ci coś obiecał? Ktoś wziął od Ciebie kasę? Ktoś Cię oszukał?
Nie porównuj tutaj organizacji transportu ze WSTĘPNYMI zapisami na koszulkę....

taz1612 napisał(a):
a tak naprawdę ktoś mógłby jakoś sobie na tym zarobić tak za fatygę


A później były by płacze i żale, że jakiś tępy c... zarobił na użytkownikach. Do tej pory wszystko co robiliśmy nie wiązało się nigdy z jakimkolwiek zarobkiem dla osób organizujących.

Wkurza fakt, że najwięcej piany biją zawsze te osoby, które póki co dla forum nie zrobili nic. Oczywiście krytykować i narzekać jest najłatwiej. Nie mam zamiaru tłumaczyć albo oceniać osób, które zajmowały się organizacją tych koszulek. Nie mam zamiaru wypowiadać się za innych albo służyć jako bufor na forum. Może po prostu mają coś ważniejszego na głowie i tyle.
Jak widać chwilowo sprawa stoi w miejscu i rozgrzebywanie tematu i wypłakiwanie żali, że nie ma sensu.
Temat chwilowo zamykam!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-07-13 19:55:06 
Człowiek Szafka

Dołączył(a): 2008-12-03 13:04:26
Posty: 2647
Lokalizacja: Pulki k.Puław
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 693183962
Obecne moto: VFR 800 FI 2000r
Co by nie było wszystkie gromy powinny paść na mnie.
ja zaoferowałem się do roli koordynatora tego tematu.
niestety w wyniku splot paru sytuacji jak niedogadanie się z 1 wykonawcą i problemy z kolejnym jak i chroniczny brak mojego czasu.
tematu do tej pory nie zamknąłem za co Was bardzo przepraszam :((((
Jak widać moje zdolności organizacyjne nie są na właściwym poziomie.
obecnie nie widzę nawet światła w tunelu by mój problem z brakiem czasu się rozwiązał...
dlatego mam do Was prośbę.
gdyby ktoś chciał zrobić coś dla forum czyli dla nas wszystkich i chciał się zająć tym tematem to czekam na propozycje.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org