Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-03-08 14:04:05 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2009-11-11 22:38:52
Posty: 207
Lokalizacja: Wawka
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fz6
dobra pytanie za sto punktów to ma być koszulka forumowa czy zlotowa ???? z tego co widziałem to chyba ta koszulka jest dorzucana do pakietu zlotowego (no chyba że się mylę). Ci co się zapisali na listę zlotową mają jej nie zamawiać bo i tak ją otrzymają na zlocie ???? Druga sprawa wczoraj widziałem post ze szczegółami dotyczącymi ceny koszulki , realizacji i listy osób chcących zakupić ową fantastyczną odzież , dziś już go nie ma :shock: dlaczego ???? Według mnie jest najwyższa pora na realizacje akcji "koszulka" , zbieranie pieniędzy złożenie zamówienia i produkcja troszkę trwa więc żeby znowu nie było wtopy że ubranka będą na zimę bo powódz , bo poczta , bo k#$%a co innego wypadnie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-08 14:04:05 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2012-03-08 14:17:26 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
MICI
koszulka zlotowa to inny temat. Otrzymają ja wszyscy, którzy przybędą na zlot na noc - koszulka okolicznosciowa - jej koszt wliczony jest w koszty noclegu itp ;)

Natomiast koszulka o której tutaj mowa i są prowadzone zapisy to koszulka forumowa, wg wybranego na forum projektu, z kolorowym nadrukiem.

MICI napisał(a):
dziś już go nie ma :shock: dlaczego ????


Pojawi się, kwestia dogadania szczegółów, właśnie po to aby nie było:
MICI napisał(a):
żeby znowu nie było wtopy że ubranka będą na zimę bo powódz , bo poczta , bo k#$%a co innego wypadnie


;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-08 14:31:30 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2009-11-11 22:38:52
Posty: 207
Lokalizacja: Wawka
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fz6
Nemmo dzięki za rozwianie wątpliwości , już teraz jestem mądrzejszy :wink: .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-08 15:43:53 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2011-03-10 22:24:07
Posty: 411
Lokalizacja: DKL- dolnoslaskie krolestwo lądek
Płeć: Mężczyzna
Telefon: E52 :P
Obecne moto: Fz6 S
a jakaś rozmiarówka będzie??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-08 17:05:43 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
przemo_ps napisał(a):
a jakaś rozmiarówka będzie??

Pełna rozmiarówka koszulek damskich i męskich.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-08 17:07:29 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2010-09-17 15:26:48
Posty: 145
Lokalizacja: Lubin
Płeć: Mężczyzna
Telefon: E52
Obecne moto: FZ6 N 06 BLACK
MICI post był i został usunięty przez moderatora z mało przejrzystych powodów (podobno samowolka) post zawierał informacje na temat rozmiarów i pokazywał wizualizację logo na koszulce. Władze forum grają nie czysto.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-08 19:23:48 
Niezastąpiony Skarbnik

Dołączył(a): 2009-02-14 01:59:50
Posty: 328
Lokalizacja: كوزتسالين
Płeć: Kobieta
Telefon: الوردي في الزهور
Obecne moto: HONDA CBR 600 F4 06
Adam16-88 napisał(a):
MICI post był i został usunięty przez moderatora z mało przejrzystych powodów (podobno samowolka) post zawierał informacje na temat rozmiarów i pokazywał wizualizację logo na koszulce. Władze forum grają nie czysto.


Kolego, jeśli nie znasz szczegółów, to nie siej defetyzmu.

Akurat Mici może co nieco się wypowiedzieć na temat ostatniej akcji koszulkowej vide niejaka roxi... W związku z tym, aby nie było więcej tego typu akcji jak 2 lata temu, są inne ustalenia przy organizacji koszulek i to ja zgłosiłam ten post, który tu widniał wczoraj do zatwierdzenia nie przez władze forum a przez osoby, które są moderatorami oraz organizatorami.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-08 19:26:42 
Człowiek Szafka

Dołączył(a): 2008-12-03 13:04:26
Posty: 2647
Lokalizacja: Pulki k.Puław
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 693183962
Obecne moto: VFR 800 FI 2000r
Adam16-88 nie żadna samowolka kolego tylko niedoprecyzowanie szczegółów między mną a resztą modów
Także nie szukajmy tutaj żadnych konspiracji czy mistyfikacji
Temat wróci niedługo po tym jak wszystko wyprostuje ja osobiście :D

widzę Doro mnie uprzedziłaś ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-08 19:43:59 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2010-09-17 15:26:48
Posty: 145
Lokalizacja: Lubin
Płeć: Mężczyzna
Telefon: E52
Obecne moto: FZ6 N 06 BLACK
Opisanie sytuacji jest w porządku i tak powinno to być zrobione. Ze względu na wielu zainteresowanych.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-08 20:21:53 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2009-11-11 22:38:52
Posty: 207
Lokalizacja: Wawka
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fz6
Niestety ale muszę przyznać rację Adamowi że ostatnio za dużo rzeczy jest ustalane poza forum :-( . Nie odbierzcie tego moi przyjaciele źle ale to nie tylko moje i Adama wrażenie . Nie miejcie do nas pretensji , nie jest to żaden atak z naszej strony w waszym kierunku tylko zdziwienie niektórymi decyzjami.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-08 20:46:54 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
MICI napisał(a):
tylko zdziwienie niektórymi decyzjami


Jaka decyzja spowodowała Twoje zdziwienie?

Wracając do tematu finalizacji sprawy koszulek forumowych powiem najprosciej jak sie da. Post z tym zwiazany tymczasowo zniknal, bo nie wszystko bylo w 100% ustalone. Tak jak stoodent napisal, powroci na forum niebawem. MICI Ty akurat jesli chodzi o koszulki nie masz dobrych wspomnien wiec nie dziw sie, ze chcemy dopiac temat na ostatni guzik.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-08 23:31:34 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2009-11-11 22:38:52
Posty: 207
Lokalizacja: Wawka
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fz6
Nemmo jeśli chodzi o koszulki sprawa została całkowicie wyjaśniona. Wiem że jak ta akcja koszulkowa będzie przez Ciebie ( lub kogokolwiek z modów) dopilnowana to choćbym na Marsa się przeprowadził to i tam ciuszek dotrze :mrgreen: . Jeśli chodzi o moje zdziwienie to nie tylko mnie zainteresowała sprawa zaniku corocznej tradycji wyboru terminu i ośrodka przez wszystkich forumowiczów poprzez głosowanie w ankiecie. W gwoli ścisłości ośrodek-zajebisty , termin-akurat mi prawdopodobnie będzie pasował , praca organizatorów-prze ... prze... i jeszcze raz szacunek !!! Ale my jesteśmy Polakami i oprócz wielu zalet mamy też przywary ,nie lubimy jak się nam coś narzuca lub za nas się wybiera ( nawet jak nam ktoś coś daje w prezencie czujemy podstęp). Nemmo nie odbierajcie tego jako naskakiwanie na was , poznaliśmy się osobiście i wiem że jesteście zajebistymi ludźmi( mam nadzieje że o mnie też tak myślicie). Chodzi Mi tylko o to by o niektórych sprawach informować a nie będzie niedomówień tego typu czy koszulka jest forumowa czy zlotowa ( na początku myślałem że tylko ja mam wątpliwości ale doszły do mnie informacje że nie jestem sam ). Błagam nie odbierajcie tego jako złośliwej krytyki !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-09 23:32:16 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
MICI napisał(a):
Jeśli chodzi o moje zdziwienie to nie tylko mnie zainteresowała sprawa zaniku corocznej tradycji wyboru terminu i ośrodka przez wszystkich forumowiczów poprzez głosowanie w ankiecie.


Pojawila sie ankieta odnosnie formy zlotu (mozliwe, ze teraz juz samej ankiety nie ma bo watek zostal zmodyfikowany) oraz kilka propozycji miejsca zlotu. Sam wiesz, ze od czasu Gizycka bylo sporo glosow, ze kolejny zlot mial byc na poludniu. Nietsety jak to zwykle bywa chetnych do organizacji brak. Z kilku propozycji jedyna sensowna i zarazem atrakcyjna propozycja byl osrodek, ktory stal sie miejscem majowego zlotu w tym roku. Natomiast termin badz co badz zostal narzucony bo po prostu byl jedynym wolnym dla takiej grupy osob w okolicach maja.....

Jedyna sensowna propozycja, jedyny mozliwy termin i voila.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-10 00:14:13 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2009-11-11 22:38:52
Posty: 207
Lokalizacja: Wawka
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fz6
Super , teraz wszystko jasne (mam nadzieje że nie tylko dla mnie)
Nemmo napisał(a):
Niestety jak to zwykle bywa chętnych do organizacji brak
zdaję sobie sprawę że do stawiania wymagań chętnych nie brakuje natomiast do pomocy to już trudno znaleźć ochotników. Z przyjemnością zaoferuje swój czas i zaangarzowanie w przyszłym roku , niestety w tym (mimo naprawdę dużych chęci ) nie mogę zaoferować swojej pomocy z powodów zdrowotnych i osobistych.
Mam nadzieje że swoimi wątpliwościami nikogo nie uraziłem.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-03-11 13:35:42 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2012-03-10 12:22:52
Posty: 1
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS
Cześć. Obejrzałem projekt koszulki. Jak dla mnie ok. Lecz muszę przyznać, że wersja z płomieniami kolorowymi nieco przypomina koszulki kolegów z chopper`ow. Wersja białej koszulki, z płomieniami, bez kolorów, a więc z dymem czarnym a w środku kamertony Yamahy i napisy Thundercat i Fazer, to naprawdę robi wrażenie. Jest bardzo oryginalne. Kolorowe płomienie mają prawie wszyscy. Robią wrażenie owszem, ale oko zawiesie się zdecydowanie bardziej na wersji monochromatycznej. Czy jest więc szansa na taką wersję koszulki:)???


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org