Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-07-11 23:05:24 
Niemowlak

Dołączył(a): 2012-01-24 08:21:59
Posty: 41
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fz6n
Witam,

chcę zakupić nowy plecaczek (bo stary uległ zniszczeniu) w kwocie do ok 300zł. o jakiejś pojemności powiedzmy ok 30-40l. czyli dość pojemny jednak nie turystyczny, planowałem poszukac czegoś z North Face'a jednak w związku z tym że również poprzedni (choć nie dedykowany do tego) służył mi bardzo często na motocyklu, ze względu na brak w moim fz6n jakichkolwiek kufrów, tankbagów etc. I tu pytanie - czy warto celowac w coś na moto ze względu na odczuwalny komfort uzytkowanie w trakcie jazdy, lub np. zrobienia z niego tankbaga ?? czy za te pieniądze dostanę lepiej wykonany i uniwersalniejszy standardowy plecak? Jeśli jesteście za dedykowanym sprzetem, prosze o jakieś propozycje...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Plecak na motocykl
PostNapisane: 2012-07-11 23:05:24 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2012-07-12 08:45:09 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2011-07-05 15:51:48
Posty: 521
Lokalizacja: Opole
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZS600 01
Wygodnie Ci z plecakiem jeżdżąc na moto? Zainwestuj w tankbaga, tailbaga i masz o niebo wygodniej :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-07-13 18:55:28 
Legenda forum

Dołączył(a): 2010-11-08 15:23:23
Posty: 2332
Lokalizacja: Katowice
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Note 10+
Obecne moto: KTM 1290 SAS
Dobry plecak z Alpinusa bo czegoś takiego Hi Mountain etc.
Dobrze dopasowany do pleców, oczywiście obowiązkowo z klamrami na brzuchu i klacie :)
Jeździłem z plecakiem zanim nie kupiłem kufra. Teraz jeżdżę z plecakiem a w kufrze trzymam pokorowiec na moto


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2012-07-13 19:19:55 
Niemowlak

Dołączył(a): 2012-04-14 01:03:15
Posty: 38
Lokalizacja: Neustadt an der Weinstrasse/Katy Wr
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XT660R-X R6
Ja jezdze w takim http://maja-net.pl/40,plecak-quechua-bi ... rowny.html tylko starszym modelu. Plecak nie jest drogi dosyc ladowny wytrzymaly i bardzo uzyteczny. W srodku ma przegrode do ktorej mozesz wrzucic camelbag, u gory jest maly otwor przez ktory mozna wyprowadzi przewod z woda. Na szelkach tez jest rowniesz sporo bajerow gdzie mozna ten przewod umocowac.
Moj wyglada tak:
[ img ]
Mam go juz 5 lat zwiedzil ze mna pol europy i nawinal ze 100kk przezyl rowniez pare gleb. Uzytkuje go rowniez na co dzien. Do tej pory lepszego plecaka jeszcze nie mialem.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org