Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Tłumik
PostNapisane: 2013-02-10 20:12:54 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2013-02-10 20:10:08
Posty: 3
Lokalizacja: Bolesławiec
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Thundercat
Witam kupilem tydzien temu kotka i niestety jest na seryjnym tlumiku, tlumik z rurka dolotowa znalesc to duzy problem, sam dolot tez, od jakich motocykli pasuja do thundercata?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Tłumik
PostNapisane: 2013-02-10 20:12:54 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

 Tytuł: Re: Tłumik
PostNapisane: 2013-02-10 20:59:17 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2010-08-13 11:38:35
Posty: 962
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
powitalnia się kłania- tam jest miejsce na pierwszy post na forum

a wydech podobno w miare (ale nie idealnie, odstaje bardziej) pasuje ze starej R6, słyszałem też że od FZSa małego podpasuje- ale tego nikt nie jest w stanie potwierdzić niestety... Jak już się upierasz na kombinacje to najlepiej kupić puszke samą, a dorobić gdzieś rure (albo może dokupić by się dało? wiem że np Montii robi takie rury do swoich tłumików- ciekawe czy by sprzedali samą rurke...)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Tłumik
PostNapisane: 2013-02-12 00:10:45 
Niemowlak

Dołączył(a): 2011-05-20 17:54:45
Posty: 48
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha YZF 600R
Zerknij na wydechy dominator, przymierzam się do zakupu takiego dedykowanego do thundercata. Pytałem i jest możliwość zakupu u nich samej rurki, koszt - 200zł.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Tłumik
PostNapisane: 2013-02-12 00:36:39 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2010-08-13 11:38:35
Posty: 962
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
piotrekp ja bym się nie zdecydował na dominatora po tym jak brzmiał i wyglądał ten u Dominika w kocie (tym przemalowanym na biało, pewnie widziałeś moto i może słyszałeś też)... Drze sie to to jak poj***e, jakby nic wytłumienia nie miał, a jakość wykonania też nie rzucała na kolana... Za to mnie kusi Montii- mają dobrą opinie i niegłupio brzmią na kocie ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Tłumik
PostNapisane: 2013-02-12 01:06:34 
Legenda forum

Dołączył(a): 2010-11-08 15:23:23
Posty: 2332
Lokalizacja: Katowice
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Note 10+
Obecne moto: KTM 1290 SAS
Dominatory się zmieniły. Od pewnego czasu całkowicie inaczej je robią i są naprawdę miłe dla ucha. Znamy osobiście właściciela firmy dominator ;)
Ja sam czekam na jeden z ich tłumików do fazy ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Tłumik
PostNapisane: 2013-02-12 03:09:30 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2010-10-22 21:46:14
Posty: 700
Lokalizacja: Legionowo
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fz1
no właśnie ten właściciel czy ktoś z obsługi tez mi pisał że dominatory się zmieniły
ale wszyscy uzytkownicy dominatorów nie są za bardzo zadowoleni

też chciałem kupić ale się wstrzymałem jak chwile o nich poczytałem



ALE :)
jak załatwisz jakąś zniżkę i gwarancje zadowolenia z produktu to bym się skusił :)
cena mnie jak najbardziej przekonuje :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Tłumik
PostNapisane: 2013-03-13 12:44:15 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2010-03-24 16:08:21
Posty: 99
Lokalizacja: Łazy
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fazer FZS600 2000r
rhazz napisał(a):
Dominatory się zmieniły. Od pewnego czasu całkowicie inaczej je robią i są naprawdę miłe dla ucha. Znamy osobiście właściciela firmy dominator ;)
Ja sam czekam na jeden z ich tłumików do fazy ;)

Jak już dostałeś? Jak by dało rate to mieszkamy niedaleko od siebie można by się gdzieś spotkać bo chciał bym na żywo usłyszeć... ewentualnie jak byś dał jakis link do filmiku jak zamontujesz to będę wdzięczny.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Tłumik
PostNapisane: 2013-03-13 14:03:10 
Niemowlak

Dołączył(a): 2012-07-21 23:09:49
Posty: 17
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 794389808
Obecne moto: fzs 600
witam, mam wydech do kotka firmy dominator wraz z rurka łącząca, cena 300 zł, w załączeniu zdjęcie :)


Załączniki:
Komentarz: dominator
M3534223_2.jpg [53.91 KiB]
Pobrane 581 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Tłumik
PostNapisane: 2013-03-13 15:30:44 
Niemowlak

Dołączył(a): 2012-12-14 13:28:29
Posty: 30
Lokalizacja: Zambrów
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Kot
Po wymianie tłumika jeździłeś na regulacje??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Tłumik
PostNapisane: 2013-03-13 20:18:50 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2011-09-07 17:54:43
Posty: 697
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Street Triple 675
diadlo20 napisał(a):
witam, mam wydech do kotka firmy dominator wraz z rurka łącząca, cena 300 zł, w załączeniu zdjęcie :)


Masz jeszcze stary model (z czerwoną naklejką).

taz1612 napisał(a):
jak załatwisz jakąś zniżkę i gwarancje zadowolenia z produktu to bym się skusił :)
cena mnie jak najbardziej przekonuje :P


Ja kupiłem w tym roku dominatora z nowej serii i po pierwszych jazda nie mam powodów do narzekań. Co więcej... Dominator wystawia 5 letnią gwarancję na swoje kominy. Kupiłem owala z dolotem, obejmą i db killerem. Cena na allegro to 479 komin (okrągły chyba 429) i 89 db killer hard (medium trochę tańszy). Po mocnym negocjowaniu i uruchomieniu znajomości dostałem bardzo, bardzo duży upust, ale obiecałem, że nie powiem ile ;) W każdym bądź razie myślę, że spokojnie można negocjować ceny.

copek napisał(a):
Jak już dostałeś? Jak by dało rate to mieszkamy niedaleko od siebie można by się gdzieś spotkać bo chciał bym na żywo usłyszeć... ewentualnie jak byś dał jakis link do filmiku jak zamontujesz to będę wdzięczny.


Jakbyś chciał posłuchać to zapraszam do siebie (bardzo daleko nie masz), ale niestety nie usłyszysz go w FZS-ie, tylko w F4i. Do Dominatora ode mnie 10 min drogi, więc można podjechać pogadać z chłopakami.


Z tego co się orientuję to Dominator miał 3 "generacje" :
1. z czerwoną naklejką czyli ten najstarszy i najgorszy- lipne brzmienie i wykonanie (dominator chyba zyskał na nim bardzo negatywna opinię),
2. ze srebrno-czerwono-niebieską naklejka i płaską końcówką. Nowy lepszy model, ale z niedociągnięciami, np. w niektórych miejscach spawany punktowo i się rozszczelniał po jakimś czasie,
3. ze srebrno-czerwono-niebieską naklejką i zaokrągloną końcówką... mam nadzieję, że ten jest pozbawiony wad ;)

Ogólnie rzecz biorąc polecam dokupić db killera w wersji medium, bądź hard bo bez to jednak jest trochę głośno ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Tłumik
PostNapisane: 2013-03-13 23:40:32 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2010-08-13 11:38:35
Posty: 962
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Według tego co piszesz, ten znajomy miał 2 albo 3 generacje, niby już z poprawionych- na pewno nie pierwszą. A to nie świadczy dobrze bo tak jak mówiłem- wytłumienie szybko się wypaliło, dźwięk był tragiczny i jeszcze do tego miał przedmuchy lekkie przy łączeniu "tylnego" denka z resztą puszki.

Biorąc pod uwagę że za te pieniądze można coś fajniejszego dorwać (np Yaco sprzedawał Scorpiona za 330 chyba)- słabo.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Tłumik
PostNapisane: 2013-03-13 23:55:05 
Niemowlak

Dołączył(a): 2011-05-20 17:54:45
Posty: 48
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha YZF 600R
Ja jednak zdecydowałem się na Dominatora mam najnowszą wersję, owal z db killerem, miałem okazję przetestować i jestem zadowolony. Nie jeździłem i nie słuchałem jeszcze bez db killera. Jak zrobi się cieplej postaram się umieścić jakiś filmik, jeżeli faktycznie okażę się lipa po jakimś czasie to będzie przynajmniej baza (dolot, który ciężko dostać) do zamontowania jakiejś innej puszki :)
Postawiłem na tą markę ponieważ w rozsądnych pieniądzach jest w pełni dedykowany wydech.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Tłumik
PostNapisane: 2013-03-14 09:12:39 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2011-09-07 17:54:43
Posty: 697
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Street Triple 675
wojtek_lbn
Te przedmuchy to 2 wersja bo tak jak pisałem spawali punktowo. Spokojnie może do nich odesłać i mu to naprawią za free... Kumpel miał tak samo i po paru dniach komin miał jak nowy. A jeśli się wypali to czemu też nie reklamować?
Co do kupna używki to tak jak pisze piotrekp... ciężko z dolotem coś znaleźć bo pół zimy się naszukałem i wszędzie same puszki :?
A za taką cenę co ja kupiłem to markowego db killera z najwyższej półki bym nie miał, więc nie miałem się co zastanawiać i zaryzykowałem ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org