Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-02-06 08:57:35 
Niemowlak

Dołączył(a): 2013-10-14 07:57:53
Posty: 34
Lokalizacja: Głuchołazy
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Thundercat
Witam
Musze wymienić lusterka bo mam małe łezki. W połączeniu z tym, ze jestem dość wysoki wychodzi na to, że spełniają tylko funkcję ozdobną. Znalazłem fajną ofertę lusterek na alledrogo tylko, że z fazera 03. I pytanie czy będą pasować bez przeróbek do thundercata z 98r? pytanie o mocowanie lusterek do czachy. I czy one rozwiązałyby mój problem z widzeniem swoich pleców czy poprostu polecacie szukać stricte dla thundercata bo tylko one załatwią sprawę?
Link do przykładowych zdjęć lusterek, bo aukcje mają to do siebie, że się kończą i później nikt nie wie o jakie chodziło.
http://sklep.transbike.pl/lusterko-yama ... -lewe.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-02-06 08:57:35 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2014-02-06 11:54:46 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2010-08-13 11:38:35
Posty: 962
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
W Kocie oryginalne lusterka przykręcane są śrubami (do tulejek w stelażu) o rozstawie ~47mm. Pytanie czy u Ciebie coś już nie jest przerobione skoro masz inne lusterka ;) No i druga kwestia- zdobyć informacje w jaki sposób mocowane są te od FZS, na zdjęciu wygląda jakby miały szpilki, więc coś trzeba by rzeźbić...

Nawiasem mówiąc, ja przy 186 wzrostu i szerokiej w ramionach kurtce nigdy nie narzekałem na lusterka w Kocie, mają najlepszy rozstaw z motocykli którymi jeździłem :beer:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-02-06 17:38:35 
Niemowlak

Dołączył(a): 2013-10-14 07:57:53
Posty: 34
Lokalizacja: Głuchołazy
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Thundercat
Mierzyłem rozstaw i miedzy szpilkami i patrząc po osi to rozstaw szpilek mam 53 mm więc coś było kręcone. I tak jak czytałem na internecie to każdy zachwala oryginalne lusterka kota tylko, że ich jest niedosyt a jak są to drogie. I pomyślałem, że jak fazer to taki trochę ubrany kot to i może lusterka by podpasowały do tego są na dużym przedłużeniu więc powinny być lepsze od oryginału.
Poniżej link z ciemnym zdjęciem jak wygląda moje mocowanie lusterka
[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-02-06 22:36:57 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2010-08-13 11:38:35
Posty: 962
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Widzę że dosyć mocno masz przerobione mocowanie... Czyli trzeba będzie rzeźbić tak czy siak, chyba że znajdziesz lusterko na taki rozstaw.

Co do tych z kota- o oryginałach zapomnij, szkoda zachodu, ja mam u siebie (już oba :/) JMP (mam nadzieje że nie przekręcam nazwy firmy właśnie) i nie widzę żadnej różnicy między nimi a oryginałem. No, poza ceną, bo te kosztują koło 50zł/szt ;) a org ciężko używane za tyle mieć.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: tuzmen


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org