Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2006-07-06 11:16:16 
Panowie, klamka sprzęgła działa mi zajebiście ciężko. Nie przejmowałem się sprawą, ale ostatnio palec mnie tak boli jak bym sobie go wybił. To już przegięcie, trzeba cos zrobić. Miał ktoś z was podobny problem?

Byłem u mechanika i stwierdził, że trzeba wymienić linkę sprzęgła, 100 PLN. Na chłopski rozum - co to zmieni? Czy jest sens? 100 PLN za taką operację jest OK?


Góra
  
 
PostNapisane: 2006-07-06 11:16:16 

 Tytuł:
PostNapisane: 2006-07-06 16:22:44 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2006-02-26 01:56:24
Posty: 85
Ja wladowalem pol strzykawki oleju silnikowego do linki - czuc roznice. Jesli po tym zabiegu dalej bedzie ciezko chodzic znaczy ze sie linka rozwarstwila (postrzepila) i jest definitywnie do wymiany bo moze sie niespodziweanie zerwac.

PJ


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-07-06 16:30:56 
Masz racje, nawet o tym nie pomyslałem. A w rowerze stosowałem ten sposób zawsze na poczatku sezonu :|
Zapakuje WD 40 i zobaczymy.

Dzieki!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-07-06 21:42:40 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2006-02-26 01:56:24
Posty: 85
NIE! Nie WD40 ! On jest dobry jako odrdzewiacz - zeby cos rozruszac, ale ma bardzo slabe wlasciwosci smarne - jest ulotny. AFAIR nawet w serwisowce zalecaja zwykly olej. WD40 nie nadaje sie do smarowania, bo to nie jest smar. Dziwne ze na pudelku pisze obok siebie: "rozpuszcza smary" i "smaruje". Jak cos jest do wszystkiego...no.

PJ


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org