Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-09-29 22:37:01 
Legenda forum

Dołączył(a): 2009-07-15 23:58:19
Posty: 3245
Lokalizacja: ELE
Płeć: Mężczyzna
Telefon: czarny
Obecne moto: r1100gs
Jaki to jest uszczelniacz??:> znajdź sklep w Łodzi, nazywa się USZCZELKA, są w necie i mogą Ci wysyłkowo pomóc. A wybór mają kosmiczny.

Zobacz też czy samego uszczelniacza nie ma w Mline.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 2009-09-29 22:37:01 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

 Tytuł:
PostNapisane: 2009-10-01 16:45:40 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2009-04-28 10:19:35
Posty: 653
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 603873840
Obecne moto: Thundercat
simmeringi chyba wezmę w serwisie, 60 zł jakoś przeboleje, tym bardziej że dystrybutor koyo na polskę twierdzi, że nigdzie ich nie dostanę tylko w serwisie bo oni tego nie sprowadzają do Polski.

Montowaliście kiedyś łożyska o mniejszym luzie niż C3 np. standardowe lub C2 ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-10-01 17:33:02 
Legenda forum

Dołączył(a): 2009-07-15 23:58:19
Posty: 3245
Lokalizacja: ELE
Płeć: Mężczyzna
Telefon: czarny
Obecne moto: r1100gs
Luterq podaj mi wymiar tych uszczelniaczy to Ci sprawdzę od reki dostępność.

C2 zatrzesz!! Będzie cichsze ale zatrzesz raz dwa, kiedyś miałem właśnie takiego klienta, że mu w innym serwisie wsadzili na przód łożyska skf o luzie c2. Rozpadały się od temperatury a smar stopniał. Tam idzie tylko standart albo C3 , nic innego.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-10-01 17:50:03 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2009-04-28 10:19:35
Posty: 653
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 603873840
Obecne moto: Thundercat
Wojt@s napisał(a):
Luterq podaj mi wymiar tych uszczelniaczy to Ci sprawdzę od reki dostępność.

C2 zatrzesz!! Będzie cichsze ale zatrzesz raz dwa, kiedyś miałem właśnie takiego klienta, że mu w innym serwisie wsadzili na przód łożyska skf o luzie c2. Rozpadały się od temperatury a smar stopniał. Tam idzie tylko standart albo C3 , nic innego.


Ja rozmiaru nie znam, ale Miąchał napisał że:
simmering 40-62-8
simmering 28-47-7

już się zdecydowałem na C3 zamiast normalnych, muszę jeszcze sprawdzić ile kosztuje wersja z mniejszymi oporami i koszykiem poliamidowym ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-10-01 18:32:19 
Legenda forum

Dołączył(a): 2009-07-15 23:58:19
Posty: 3245
Lokalizacja: ELE
Płeć: Mężczyzna
Telefon: czarny
Obecne moto: r1100gs
http://www.uszczelka-lodz.pl/oferta.html?gr=1
Obydwa uszczelniacze mają w ofercie.

Koczyczek nie odgrywa takiej roli jak materiał podpór (rolki, kulki ) stop z którego jest zrobiona rolka. Dlatego jeśli chcesz wydać zamów sobie koyo, wersja złota łożyska. Swojego czasu montowane w każdym kawasaki w skrzyni biegów i o dziwo po 100 tys km jak rozbierałem ostatnio silnik ( padnięta panewka ) łożyska były jak nowe.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-10-01 20:34:44 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2009-04-28 10:19:35
Posty: 653
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 603873840
Obecne moto: Thundercat
Wojt@s napisał(a):
http://www.uszczelka-lodz.pl/oferta.html?gr=1
Obydwa uszczelniacze mają w ofercie.

Koczyczek nie odgrywa takiej roli jak materiał podpór (rolki, kulki ) stop z którego jest zrobiona rolka. Dlatego jeśli chcesz wydać zamów sobie koyo, wersja złota łożyska. Swojego czasu montowane w każdym kawasaki w skrzyni biegów i o dziwo po 100 tys km jak rozbierałem ostatnio silnik ( padnięta panewka ) łożyska były jak nowe.


tylko skąd je wziąć jak u dystrybutora nie ma takich... a jeśli są robione na zamówienie Kawasaki to cena może być odstraszająca. Wystarczy, że dziś dostałem wyliczenie z salonu yamahy, że komplet łożysk 3 szt i simmeringów 2szt na tylne koło do kota to 607zł

a może takie ? ;))
http://www.vxb.com/page/bearings/PROD/Kit8174


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-10-01 20:59:47 
Legenda forum

Dołączył(a): 2009-07-15 23:58:19
Posty: 3245
Lokalizacja: ELE
Płeć: Mężczyzna
Telefon: czarny
Obecne moto: r1100gs
Niestety nasz kraj jest zacofany, lista dystrybucji na Polskę a np w Niemczech to dwa różne światy. Potrzebował ostatnio nietypowe uszczelniacze do GPZ550, na wał, unikatowe bym powiedział bo były jedno-stronnie kierunkowe mając przy tym zgarbienie które zapobiegało uciekaniu w rowku panewki. Polacy odmówili współpracy, mówią że ich nikt nie ma i nie mogą tego załatwić, salon Łódź, Wa-wa nic nie zdziałał. Telefon do Niemiec, przesyłka do PL 15Euro, czas oczekiwania 14dni. Gotówkę przelałem na Niemcy i po 14 dniach przyszły uszczelniacze. I można?:>
To jest ta sama sytuacja, tłumaczenie się przedstawiciela Koyo to tak jak kawasaki w moim przypadku.

Te złote koyo udało mi się nabyć na zamówienie kiedyś w Tech-Łożu. Sklep z łożyskami w łodzi, kosztowały bagatela 190zł za szt. Nie było to dla mnie akurat ale dla klienta i z tego co wiem łożyska po dziś dzień chodzą w skrzyni a moto przekroczyło dawno 100 tys km.

Więc zadzwoń do tej firmy co Ci linka dałem, jak poprosisz to wyślą, jak nie ja Ci kupie i wyślę, to też nie jest wielki problem.

Łożyska nie fisiuj za bardzo, to są tylko koła, przytaczałem motyw tego że wpakowałem kiedyś z braku laku FŁT i jeżdżą po dziś dzień, ale ogólnie na moto nie warto oszczędzać bo to się mści. A czasem się łapię na tym że zaczepiamy pewne sprawy a głupi SKF załatwi temat. I mamy przerost formy nad treścią.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org