Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-05-15 12:20:51 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2019-05-15 12:11:36
Posty: 2
Witam, czy istnieje w ogole taki model jak Yamaha SX 400, bo szukam czesci, kupilem z kolega takiego crossa i szukamy czesci do niego zaworów, albo plytek zaworowych, filtra oleju przede wszystkim, to byl chyba jakis cafe racer, tylko chyba pomylilem albo cos nie moge znalezc bo wpisuje sx a na blaszce na silniku pisze sx 400, wczoraj u sprzedajacego normalnie czesci mi pokazywal, a dzisiaj nie moge znalezc, ogolnie co sadzicie o tym silniku, troche sie tlucze przy obciazeniu tak jak by zawor wydechowy, ale tam sa plytki zaworowe, a to raczej na bank musielibysmy zrobic bo sie tlucze, daje jakies zdjecia moze ktos to zidentyfikuje mi pasuje do xs 400 z tej strony https://sprzedajemy.pl/yamaha-xs-400-ca ... nr55104049 ale niewiem czy to to :)


Załączniki:
IMG_20190509_062759.jpg [207.52 KiB]
Pobrane 418 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-05-15 12:20:51 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2019-05-15 16:19:22 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3805
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
zacznijmy od tego, że poza tym ze to yamaha, to ani z fazerem, ani z thundercatem toto nie ma za wiele wspólnego, więc nie oczekuj że na tym forum ktoś głosem znawcy powie ci tak lub nie. Po drugie, na tym zdjęciu głownie widać bak i usyfiony przód moto, silnikato co najwyżej górę widać - i ta wygląda podobnie do innych XS 400 z googla, ale wiesz, to tym niewielkim kawałku silnika który widać to ciężko będzie powiedzieć czy to to samo czy nie... to tak jakbyś pokazał zdjęcie babeczki na której widać czubek blond głowy i pytasz się kto to.

btw: toto z linka to tak pod caffe może i podejdzie, ale nie jest to najpiękniejszy kafiak świata :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-05-15 22:23:37 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2019-05-15 12:11:36
Posty: 2
Niee, to jest w budzie Suzuki DR 600 taki cross/enduro, przerobiony na crossa, tylko mi chodzi glownie o silnik, bo koles mowil, ze sx 400, a takich niema wiec chyba xs 400 bo chce kilka czesci dokupic, a nigdzie nie moge znalezc :) filtr oleju w sumie poki co i cos tam jeszcze, chodzi jak szalony tylko cos sie tlucze z prawej strony od przodu ja obstawialem, ze zawor sie zacina to rozbiore i zrobie docieranie zaworow pastami 1,2,3 co o tym myslisz, pomoze, no i zmienie olej i filtr oleju, wyreguluje gazniki, dzisiaj zmienilismy tylko filtry powietrza, chodzi to nawet jak za takie pieniadze ;D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2019-05-16 09:58:43 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3805
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
bysinadariusz napisał(a):
robie docieranie zaworow pastami 1,2,3 co o tym myslisz

nic nie myślę. Mogę pomóc ci w kwestiach informatycznych związanych z tworzeniem systemów, mogę pomóc w kwestiach konfiguracji usług w chmurze Microsowf Azure, na upartego z Microsoft DevOps też coś mogę pomóc, ale w temacie mechaniki dopiero się uczę, więc nie jestem w stanie nic odpowiedzieć ci na temat docierania zaworów.

bysinadariusz napisał(a):
Niee, to jest w budzie Suzuki DR 600 taki cross/enduro, przerobiony na crossa, tylko mi chodzi glownie o silnik

Zrozumiałem dla tego ponawiam moją tezę - zrób zdjęcie silnika, a nie innych części motocykla to bedzie mozna coś o tym silniku powiedzieć. Planowałem dorwać jakiś mniejszy, niedrogi motocykl na miasto, to i na XS400 polowałem, troszkę tych motocykli obejrzałem i na aukcjach, i w rzeczywistości więc może uda mi się powiedzieć czy to to samo... ale muszę widzieć cały silnik, a nie kawałki. natomiast nie porównam ze "swoim" bo podczas szukania trafiła mi się spoko kawka ER5 i to ona jako drugi sprzet do miasta zawitała w garażu :P


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org