Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-12 13:55:56 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2007-09-28 01:20:32
Posty: 137
Lokalizacja: Kraków
Spojrzyj kolego łaskawszym okiem na tych którzy nie dorównują Ci fantazją, obyś nie musiał sobą suki statystyki nakarmić.
Pozdrawiam i szerokiej drogi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 2007-12-12 13:55:56 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-12 14:49:56 
Na zawsze w naszej pamięci [*]

Dołączył(a): 2007-05-18 18:57:20
Posty: 294
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
noosfer powiem tak..co do tych 180 miedzy autami to fakt ze to jest głupota bo miałem kumpla co w tym roku sie zabił jadąc 40km/h miedzy autami ale np takie gadanie ze nagle wszyscy jeżdza przepisowo to tez mine muli...ale jatek pokazał tez realia jakie tak na prawde maja miejsce kazdego dnia na polskich drogach ...bo nie wszyscy maja olej w głowie jest czesc co ma tylko benzyne we krwi...pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-12 15:29:58 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2007-10-29 18:54:05
Posty: 567
TUMI8787 napisał(a):
jatek powiem ci krótko ale treściwie jestes WIELKI i za to co napisałes stawiam na zlocie flache!!!

TUMI8787 wchodzę w tą flachę, jak co.
A co do oleju w głowie to wielu by chciało go mieć tyle, co ja go mam, a mam go tyle, że jeszcze dla niektórych by starczyło, a i dziękówa za wsparcie. :D
Noosfer ja decydując się na taką jazdę wiem, jakie mogą być tego konsekwencje, a oleju nie mają ci, co jadą, jak pojeby i myślą, że im to zawsze będzie uchodziło na sucho albo robią rzeczy niemożliwe.
Rozumując tak, że ja to czub, bo tak jeżdżę to można dojść szybko, że wszyscy jesteśmy tacy sami, bo łączy nas jedno i to samo w tym przypadku koty a kierowców motorków z góry przez większość społeczeństwa uważana jest za wariatów bez względu jak jeździsz po prostu wystarczy, że jeździsz.
Ja kupiłem, sporta i daje mu żyć, czyli 8-9tyś. w górę, a nie robię z niego motorynki
Dla małego sprostowania nigdy bym się na taką jazdę nie zdecydował w obcym mieście i już tłumaczę, dlaczego ponieważ nie znam tam stanu dróg tak jak pisałeś koleiny i dziury i wiele innych u siebie w trójmieście wiem gdzie mogę sobie pozwolić, a gdzie nie no i oczywiście nie jeżdżę tak cały czas.
Oczywiście zawsze jest to ryzyko ja próbuję je zminimalizować jak tylko się da, ale gdyby wogóle go nie było to, jaka była by frajda z jazdy i adrenaliny by nie było tu się chyba wszyscy zgodzą.
Jak się kiedyś zgadamy na jakimś zlocie w lato w trójmieście to zobaczysz o co chodzi ci co tu byli lub tu mieszkają na bank znają przejazdy ul. Grunwaldzką (3-4 pasy czasami) z Gdańska wpadając do Sopot i miejsce docelowe skwer w Gdyni nad Bałtykiem powiem tak coś pięknego jak jest kilka lub kilkanaście maszyn leci obok siebie, ludzie, wczasowicze zatrzymują się klaskają zdjęcia robią.
Ostatnio był taki przejazd tylko powoli wszyscy przebrani za Mikołaje pokazywali w TV było ponad 750 maszyn ja niestety byłem w pracy. :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-12 18:58:53 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2006-02-19 22:30:22
Posty: 568
Lokalizacja: Limanowa
nieważne tekstylne czy skórzane, te i te mają takie same żółwie w środku. A bez nich i rękawic przy małej prędkości i pacnięciu:

Na łapach poparzenia 2 stopnia, nastepnie zdzieranie spalonej skóry, wybieranie z mięsa żwiru i reszty asfaltu
Krwiak w udzie i dwa tygodnie sączka między mięśniami żeby krew odpłyneła
i tak dalej...
Ale wiecie co?
i tak się cieszyłem,że skóry nowej nie musiałem kupować bo wisiała sobie elegancko czyściutka na wieszaku 8)
Tylko jak nie macie kobity, lepiej oszczędzać ręce :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-12 20:08:15 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2007-03-06 09:44:52
Posty: 1040
Lokalizacja: Warszawa
No wreszcie ktoś z jajem napisał pozdro jatek...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-12 20:35:37 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2007-06-14 18:49:22
Posty: 622
Lokalizacja: Kraków
jatek napisał(a):
Ostatnio był taki przejazd tylko powoli wszyscy przebrani za Mikołaje pokazywali w TV było ponad 750 maszyn ja niestety byłem w pracy.

Jatek u nas w Krakowie też był dużo mikołajów ,ale waszych nikt nie przebije:

http://youtube.com/watch?v=Ff1r4axLhdU

Pozdro :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-12 21:43:53 
Na zawsze w naszej pamięci [*]

Dołączył(a): 2007-05-18 18:57:20
Posty: 294
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
:D :D :D :D zajebiste ma maxa :D :D :D :D az cieszy oko... :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-13 00:36:41 
Legenda forum

Dołączył(a): 2007-08-28 13:23:30
Posty: 4605
Obecne moto: jamaha pw 50
Koma600 napisał(a):
Delta byłeś na maximusie jak było ciepło też było latane oporowo na motrach teraz zimno to samochodami sie ścigają/


No słyszałem o tej miejscówce ale nie byłem nigdy, za słaby samochód mam. Ale w tym sezonie bedzie można zaleciec.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-13 00:49:12 
Legenda forum

Dołączył(a): 2007-08-28 13:23:30
Posty: 4605
Obecne moto: jamaha pw 50
Paweł napisał(a):
jatek napisał(a):
Ostatnio był taki przejazd tylko powoli wszyscy przebrani za Mikołaje pokazywali w TV było ponad 750 maszyn ja niestety byłem w pracy.

Jatek u nas w Krakowie też był dużo mikołajów ,ale waszych nikt nie przebije:

http://youtube.com/watch?v=Ff1r4axLhdU

Pozdro :wink:


No wspaniały widok, zjednoczeni wszyscy razem :D
Za to uwielbiam tą motocyklową kulturę :!:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-13 04:15:42 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2007-09-13 21:34:31
Posty: 227
Lokalizacja: woj.Pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Kawasaki GTR 1400
Ten Mikołajowy zlot - to było coś pięknego,szkoda tylko,że mogłem zdjęcia pooglądać w necie :(

Jatek-długo masz już moto,często w sezonie jestem w Gdańsku i szkoda,że nie mieliśmy okazji się spotkać.Często też bywam na skwerku w Gdyni,zobaczymy,może w tym sezonie spotkamy się gdzieś w 3mieście.
POZDRO!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-13 12:57:21 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2007-03-06 09:44:52
Posty: 1040
Lokalizacja: Warszawa
dobry pomysł z tym mikołajem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-13 16:46:20 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2007-09-22 20:05:58
Posty: 1077
Lokalizacja: Ełk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Suzuki SV1000S
Noosfer kurtka tekstylna.
Jatek. Nie chodzi mi o to żeby na kocie jeżdzić jak stara babcia. Tylko o to ,że można zmninimalizować ryzyko. Jeśli chcesz latać między autami i widok wystraszonych kierowców daje ci frajdę to ok. Ale moim zdaniem życie nie kończy się na motocykach. Na pewno jest to nasza fascynacja ale byćmoże nie ostatnia. Nie chcę Ci przepowiadać złej przyszłości ale uważąj na siebie.
Ps
Czy to nie Gdynia ???
http://moto.trojmiasto.pl/news.phtml?id_news=25629


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-14 17:55:06 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2007-10-29 18:54:05
Posty: 567
Pytek najgorszy ten asfalt pod skórą, ja ostatnio miałem ślizga opona z przodu nie rozgrzana i stoppie mi się zachciało kotek z 100 m poleciał a ja z połowę tego. Mam skórę taką z napisami Yamaha na rękawach bardzo gruba skóra i mnóstwo ochraniaczy na szczęście wyszedłem z tego bez szwanku i kurtka też aż byłem zdziwiony, że nigdzie się nie przetarła tylko parę rys trzeba było gąbeczką z płynem przemyć. Co do tekstylnych to nigdy nie miałem przyjemności ale wydaje mi się że też są ok kiedyś sobie taką kurteczkę sprawie i będę miał i takie i takie.
Co powiecie o tej http://moto.allegro.pl/item278730669_ku ... dawcy.html
lub o tej http://moto.allegro.pl/item277764191_bu ... ielec.html szczególnie ta druga mi się podoba i nie za droga może ktoś coś wie o tym?

Paweł dzięki za materiał aż włos się jeży za rok napewno nie odpuszczę. Przyznacie, że coś wspaniałego.

JARAS co do spotkania to na pewno się jakoś stykniemy w końcu daleko nie mamy do siebie. A sporta mam krótko 1 rok tak jak już pisałem długo się zastanawiałem czy tego chcę a jeżdżę od podstawówki 6 klasy, ale mistrzem kiery też nie jestem cały czas się uczę.

radekss771 jak sam tytuł mówi to Gdynia niestety nie znam tematu.
Pozdro dla wszystkich

:twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org