Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-01-15 10:26:40 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2008-06-18 21:46:31
Posty: 777
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Kocur
Rob-Cat mam też Lazera Vertigo i po pierwsze o czym musisz wiedzieć to musisz do niego koniecznie dokupić Pinlocka bo strasznie paruje nie pojeździsz w ogóle w dzień jeszcze jeszcze przy dobrej pogodzie ale wystarczy że zacznie się ściemniać to każde zatrzymanie się na skrzyżowaniu powoduje że szybka zachodzi parą.Koszt Pinlocka to dodatkowe 100zł.Czyli jakieś 500zł cię wyjdzie. Ja mam taki http://allegro.pl/item530133844_kask_la ... rakow.html
Chcę go sprzedać za jakieś 300zł z Pinlockiem bo szykuję się na jakiegoś Shoei`a mam go pół sezonu i zawsze jeżdżony w kominiarce (żadnych rysek jak nowy)rozmiar M


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 2009-01-15 10:26:40 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

 Tytuł:
PostNapisane: 2009-01-15 18:35:58 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2008-08-17 21:11:53
Posty: 448
Lokalizacja: Małomice
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 509129655
Obecne moto: YZF 600R ThunderCat
ciekawa propozycja bo akurat tez mam rozmiar M. A jaki masz obwod głowy?? i czy kask nie jest wybity zeby mi nie latal po czaszce :) zapodaj jakies fotki na meila rob.j160@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-01-16 16:42:52 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2008-06-18 21:46:31
Posty: 777
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Kocur
Rozmiar 57-58cm w obwodzie najlepiej wiadomo że było by przymierzyć chyba że podejdziesz sobie do jakiegoś salonu gdzie mają Lazery i przymierzysz taki model w rozmiarze M,najważniejsze jest by pasował rozmiarowo bo jeżeli chodzi o jego stan to jest jak nowy nie ma żadnych śladów użytkowania środek nie powycierany a fotki wieczorem jakieś pośle.Czy jest wybity? Hmm miałem go na głowie zaledwie 3-4miesiące i nie czuję by się rozbił bo na mojej głowie cały czas dobrze siedzi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-01-16 19:09:16 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2008-08-17 21:11:53
Posty: 448
Lokalizacja: Małomice
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 509129655
Obecne moto: YZF 600R ThunderCat
hmm do jakiego kolwiek sklepu gdzie maja lazery to ja mam kawal drogi (przynajmniej 60km a moze i wiecej) wiec ciezko mi podejsc :roll: .No ale z tego co mierzylem to mam obwód glowy 57-57,5


ps. czekam na fotki to moze jakos sie dogadamy :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-01-17 00:20:43 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2008-06-18 21:46:31
Posty: 777
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Kocur
Rob-Cat looknij na maila 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-01-17 00:47:23 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2008-08-17 21:11:53
Posty: 448
Lokalizacja: Małomice
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 509129655
Obecne moto: YZF 600R ThunderCat
łobczajiłem meila i wszystko pięknie..... ale ja mam niebieskiego kota i nijak mi nie bedzie pasowal z tymi czerwonymi napisami :(

Sorryyyyy ze zawracałem gitare ale dopiero teraz mi sie to skojarzyło :?

a moglbys napisac co s wiecej o tym kasku jak jest z wyciszeniem no i czy za ta kase znajde cos lepszego??? sprawdzalem tego co dalem linka do aukcji i tam jest napisane ze jest on z pinlokiem (musze jeszcze sprzedawce podpytać bo na pozostałych aukcjach z tym modelem pisza ze jet przygotowany pod pinlock)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-01-17 02:27:12 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2008-10-09 22:08:47
Posty: 349
Lokalizacja: wawa... 3 min bike'm
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: cbr
dzwonka mialem w tekstylu.. spodnie rollef - kurtka mtr, jedno i drugie zdalo egzamin fakt ze spodnie po 20m slizgu zdarly sie do protektora,ale mieso cale, kurtka przyszlifowana ale powiem szczerze ze zdatna do uzytku (o tym nie wie ubezpieczalnia :>).. teraz jest wiele promo i wyprzedazy modeli z 2008r (tak jakby to mialo jakies znaczenie, przeciez nie ma na plecach nabitej daty prod. :D).. znalazlem utike Racer CR II 2-częściowy za cale 590zl (przed wyprzedaza ok 1600).. dylemat co kupic ma kazdy, a "podpowiadacze" dziela sie po polowie za i przeciw. Jazde w tex okreslam na pozytyw moze to kwestia dobrania rozmiaru i modelu bo mi nic nie latalo jak flaga etc.. w sloncu odpinasz klapki na wentylach i jest chlodniej (tego nie mam w skorze) i dodatkowo podpinki (zalezne od modelu) na chlodniejsze okresy. Wzialbym tex gdybym tej skorki w takiej cenie nie zlapal.. kurtka tex ok 450zl. Znajomi chwala sobie redbike,a pokazy wytrzymalosci tych ubranek robia wrazenie.
Sam musisz podjac decyzje w czym chcesz smigac, dla mnie wazniejsze jest bezpieczenstwo niz wyglad "karoserii".


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-01-17 16:47:33 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2008-06-18 21:46:31
Posty: 777
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Kocur
Rob-Cat napisał(a):
łobczajiłem meila i wszystko pięknie..... ale ja mam niebieskiego kota i nijak mi nie bedzie pasowal z tymi czerwonymi napisami :(

Sorryyyyy ze zawracałem gitare ale dopiero teraz mi sie to skojarzyło :?

a moglbys napisac co s wiecej o tym kasku jak jest z wyciszeniem no i czy za ta kase znajde cos lepszego??? sprawdzalem tego co dalem linka do aukcji i tam jest napisane ze jest on z pinlokiem (musze jeszcze sprzedawce podpytać bo na pozostałych aukcjach z tym modelem pisza ze jet przygotowany pod pinlock)

Luzik nie ma problemu 8) jeżeli chodzi o kask to nie wiem czy dostaniesz coś lepszego w tej cenie,ten model jest sprzedawany bez pinlocka jest tylko przygotowane mocowanie pod pinlock,jeżeli chodzi o wyciszenie to nie wiem jaki jest bo nie miałem jak narazie porównania z innym bo to mój pierwszy kask,jeżeli się przymierzasz do nowego kasku i a dokładnie do Lazera to dam ci dobrą radę dołóż trochę kasy i kup model wyżej czyli Lazer Dayton kosztuje około 600zł i tak : po pierwsze jest już z pinlockiem,po drugie w środku jest bardzo fajny przyjemny i ma wyciągane te gąbki co są na policzkach,ma lepszą od Vertigo wentylacje i ma klamrę zatrzaskową pod brodą (chwalę ci tego Dayton bo moja żona taki ma i jest naprawdę fajny ). Z kolei znajomi mają jeszcze model wyżej czyli Lazer Fiber Pro kosztuje on jeszcze o 200zł wiecej czyli 800 ale nie dużo sie różni od Daytona,moim zdaniem nie warto przepłacać,ubieram czasem od żony kask i od kumpla i bardziej mi ten Dayton pasi.Moja rada jak chcesz Lazera nowego to lepiej dołóż i kup Daytona. Dokładasz w sumie tylko 100zł bo nie kupujesz pinlocka a kask dużo lepszy. A tu masz wszystkie Lazery we wszytkich malowaniach http://www.lazer.be/en/catalog/motorcyc ... ll-face-2/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-01-17 19:58:06 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2007-10-29 18:54:05
Posty: 567
Jojo co do kasku Lazer Dyton i Fiber Pro to chciałem kupić tego drugiego bo jest niezły ale nie pisz że są prawie takie same bo Fiber jest o klasę lepszy pod wieloma względami i to chyba nawet najwyższy model Lazera ale tu nie jestem pewien ogólnie bym go polecił choć nie miałem.

Ale to raczej temat tex - skóra.

Tak więc ostatnio trochę jeździłem przymierzałem i trochę zakupiłem :roll:
Dziadek co do ciuszków to wszystko zależy po pierwsze ile ma się kasy a drugie ważny jest też motor a bardziej rodzaj i pozycja za fajerą.
Też ci co mają sporty powinni bardziej inwestować w profesjonalny sprzęt bo posiadacze owych maszyn raczej lubią poszaleć a nie jak naked bikeów czy turystyków cieszyć się tylko jazdą.

Jeździłem dumałem dotykałem pytałem :?:
Wynik tego taki że zebrałem dość informacji na temat dostępnych ciuszków w mojej okolicy i wybrałem Alpinestarsa.
Oglądałem też w końcu Tschula i powiem wam że wykonanie takie sobie trochę podpada tandetą chodź na fotkach prezentuje się nieźle poza tym dowiedziałem się że to to samo co Utika i są szyte w tej samej fabryce gdzieś w dżungli a nie w Niemczech. Marka jest tylko Niemiecka a reszta to lipa marketingowa zresztą to ta sama półka co Redbike, Probiker Mtr i tym podobne. Nie widziałem nigdzie u mnie Hain Gericke więc się nie wypowiadam śmiało mogę powiedzieć z pełną świadomością że Dainese i Alpinestars to jedna półka jak w kaskach Arai i Shoei i nie ma lepszych jeszcze blisko jest Arlen Ness.
Wiadomo że posiadacze krytykowanych firm zaraz będą się bronić ale tu nie ma co ukrywać te firmy nie mają profesjonalnych strojów i jest to dolna półka wszyscy to kupują bo tanie ale w tym sporcie nie liczy się to co tanie tylko bezpieczeństwo.
Opinie ludzi co mają taki nie za profesjonalny ubiór to najczęściej opisują to tak ja jeżdżę spokojnie powoli więc po co mi taki za trzy koła i opinie tych co uwierzyli marketingowi i mieli ale już nie mają to że słabe wykonanie i ogólnie całe są słabe przy ślizgu. Mianowicie np. taki Tschul przy glebie ochroni cię praktycznie tak samo jak któryś z tych lepszych ale będzie już do śmieci a tamten podpastujesz i prawie śladu nie będzie wiem to z ust ludzi co mieli podobne gleby i na takim i na takim głównie narzekają w tych tańszych na jakość skóry i szwy które odrazu się przecierają przy glebie a czasami od eksploatacji pękają - tandeta.

Co do testyli to większość kojarzy te ciuszki z niedopasowanymi ubrankami na turystyka, a to nie prawda bo są też texty sportowe :!:
Mierzyłem takie i masakra kurtka pełen zestaw ochraniaczy idealnie dopasowana idealna na wiatr deszcz, zimne i ciepłe dni i na dodatek super wygodna skóra może się schować. Już chciałem brać ale lipne spodnie były do tych kurtek praktycznie kombinezonu nie złożysz i to zadecydowało. Jedynym minusem to jak Dziadek pisał są to jednorazówki przy glebie chronią jak skóry ale się topią i przecierają jak te tańsze skóry i po glebie już słabo z ubraniem czegoś takiego to ich taki największy minus ale tak poza tym jak bym jeździł w samej kurtce a wiem że sporo tak jeździ to polecam świetne mierzyłem Alpinestars T-RC1 i super chyba najwyższy model tekstyli z tej marki i cena 790zł :D

Trochę się rozpisałem a nie pochwaliłem się :mrgreen: mianowicie nie mam za dużo kasy ale stwierdziłem po oględzinach że wolę samą kurtkę Alpinestars niż całe kombi Tschula czy Utiki (na marginesie w sklepie wziąłem do ręki rękawice Utiki i się rozpadły nawet sprzedawca beczał). Kupiłem kurtkę RC-1 a spodnie kupię jak wygram w totka 8) Dokupiłem jeszcze szczotki GP Plus i trzewiki SMX Plus :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-01-18 11:24:12 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2008-10-02 21:57:30
Posty: 62
Lokalizacja: Kraków
Mam do was kilka pytań. Widzę że dużo osób się może wypowiedzieć w tym temacie więc liczę na pomoc, gdyż nie wiem co zrobić.
Byłem wczoraj na bajzlu w Łodzi i kupiłem kurtkę skórzaną Hein Gericke i spodnie też skórę, Probiker. Zastanawiam się czy musze od razu kupić jakiś impregnat i zacząć to smarować czy dopiero jak zaczne jeździćna początku sezonu? Jaki impregnat kupić, mozecie coś polecić?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-01-18 18:58:43 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2008-02-03 20:08:05
Posty: 868
Lokalizacja: Kobyłka
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Ktm 950 sm
ja od roku jeżdze i zadnego impregnatu nie użyłem.

Teraz napewno nie musisz nic smarować jedyny sens smarowania jest po jezdzie w dużym deszczu (chociaz jak nowe to i tez nie koniecznie) smarować trzeba jak zobaczysz na oko ze juz zmatowiała czy cos innego sie dzieje.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-08 23:34:42 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2009-01-23 19:33:48
Posty: 489
Lokalizacja: Lublin/Piaski
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Thundercat
jatek napisał(a):
Jojo to polecam świetne mierzyłem Alpinestars T-RC1 i super chyba najwyższy model tekstyli z tej marki i cena 790zł :D


zapodaj jakiegoś linka do tej kurtki albo sam wstaw zdjęcia :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-08 23:56:50 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2008-09-19 21:38:05
Posty: 1133
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fz6S
leszek88888 napisał(a):
zapodaj jakiegoś linka do tej kurtki albo sam wstaw zdjęcia :)

[ img ]
[ img ]
[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-09 08:04:38 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2007-10-29 18:54:05
Posty: 567
Grim mnie wyręczył :oops:
Ale ja dam linka jednego z wielu na allegro i tak poza tym cena spadła :shock: http://www.allegro.pl/item541160678_alp ... iar_l.html


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-09 11:35:11 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2009-01-23 19:33:48
Posty: 489
Lokalizacja: Lublin/Piaski
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Thundercat
dzięki, a tak swoja droga na ebay to pewnie jeszcze taniej by było...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org