Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-08-22 22:31:31 
Witam.
Mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość.
Jakiś czas temu postanowiłem wybrać się na tor kartingowy pojeździć. Z czasem jak nabierałem doświadczenia zacząłem przycierać podnóżkami o asfalt. Najpierw było to wywołane złą pozycją. Następną przyczyną były podnóżki. Niby się składają ale dyskomfort został. Przycieranie podnóżkiem nie jest fajne (dla mnie). Kupno sportowych nie wchodziło w grę. Brak wyboru i cena.
Także pojechałem do znajomego który umie i ma czym robić takie rzeczy i się udało metodą prób i błędów.
blacha jest ocynkowana i gruba na 5mm. Podnóżki są wyżej o 2cm i cofnięte o 1cm.
Problemem jest mocowanie wydechu z prawej strony, trzeba było blachę zrobić dłuższą i trochę podgiąć. Z Lewej trzeba mieć dłuższe o wiele cięgno od dźwigni zmiany biegów (na zdjęciu aktualnie "patent" na szybko, teraz jest już całe cięgno)
Jeździ mi się lepiej o wiele. Nie tylko na torze, ale i w trasie. Czuję się pewniej. Nie Jak na krześle ;)
Fotki niżej.
Pozdrawiam.

[ img ]

[ img ]


Góra
  
 
PostNapisane: 2012-08-22 22:31:31 

PostNapisane: 2012-08-23 02:57:02 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2011-07-22 23:07:03
Posty: 121
Lokalizacja: LWL, LU
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: fzs1000 kobalt 02
no patrz, ja szukałem sportowych setów i dupa, nic nie ma kompletnie, moto poszło ale pomysł cały czas chodzi mi również po głowie ze zmianą lub, jak w Twoim przypadku, kombinacją z podnóżkami, dzięki za info, w tym momencie wiadomo już jak to ogarnąć


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org