Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-02-28 00:46:16 
Niemowlak

Dołączył(a): 2014-02-09 05:01:48
Posty: 29
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 Fazer
Koledzy/koleżanki,
w sobotę chciałbym zabrać się za wymianę świec w mojej FZ6, jednak kluczy serwisowych pod siedziskiem brak... Przeglądałem forum, naczytałem się różnych wątków/wypowiedzi i z ~80% z nich wynika, iż do wymiany świec nadaje się najbardziej łamana fajka z kompletu kluczy serwisowych. Na chwilę obecną dysponuję kompletem kluczy płaskich oraz moim pancernym kompletem YATO
[ img ]
ale coś obawiam się, że mogę tym nie dać rady. Nie chcę zdejmować baku i odkręcać airboxa, aku, osłony.
Moje pytanie-czy znajdzie się ktoś z okolic Inowrocławia, kto może pożyczyć klucza-łamańca na łikend?
Chciałbym jeszcze dodać, że przeglądałem jeszcze działy "tuning i mechanika" oraz "części i akcesoria" i będąc w kropce postanowiłem zamieścić post w tym dziale. Jeżeli trzasnąłem jakieś faux pas to poproszę admina o przeniesienie "tego tutaj" w odpowiednie miejsce.
A jeżeli ktoś z doświadczeniem w temacie stwierdzi, że dam rade tym zestawem zrobić robotę-to temat można "skoszować" - z góry dziękuję.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2014-02-28 00:46:16 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2014-02-28 20:20:18 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2010-11-07 14:05:09
Posty: 188
Lokalizacja: Poznan
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Suzuki gsf 1250 ABS
Zmieniałem w tym tygodniu świece w fz6 ale od góry bo od strony chłodnicy strasznie mało miejsca a kanały są bardzo długie i żadna przedłużka nie chciała wejść z dostępnego konta.Jak nie dasz rady proponuje od góry potrzebny jest Ci klucz nr 16 do świec i te łamańce które masz w zestawie.

Sprawdz czy klucz 16 (guma) złapie Ci świece u mnie nowy klucz king tony nie łapał
poradziłem sobie wysiegnikiem pazurkowym. Powodzenia


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org