Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kierunki
PostNapisane: 2018-07-18 07:56:23 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2017-01-26 15:56:37
Posty: 90
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fz6n 04
Temat nie dotyczy Fazera, ale ten dział chyba najbardziej podchodzi. Mianowicie, zmieniłem kierunki w swojej 929 (oryg. są na żarówki 5w) na takie oto egzotyczne wynalazki (też na żarówkach 5w) ---> https://allegro.pl/kierunkowskazy-mini- ... 21723.html
Specjalnie kupiłem żarówkowe zamiast led, żeby nie trzeba było zmieniać przerywacza. Niestety wyszedł stolec. Po zmianie nowe migają jak poparzone (tak jak led'y na normalnym przerywaczu). Teraz pytanie, czy kupować przerywacz do ledów, czy latać tak ? Mi osobiście szybsze miganie w niczym nie przeszkadza (nawet lepiej). Wiem, że "od strony prawnej" nie może być chyba więcej niż 90x na minutę, ale do tego chyba im jeszcze brakuje. Najbardziej martwi mnie to, żeby się z instalacją nic nie porobiło, bo elektryka to dla mnie masło maślane :D Drogie Bravo, pomocy !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kierunki
PostNapisane: 2018-07-18 07:56:23 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

 Tytuł: Re: Kierunki
PostNapisane: 2018-07-24 13:26:27 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2018-05-24 22:26:03
Posty: 100
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: nie 1
Kiedyś w starym moto z dużymi oryginalnymi kierunkowskazami miałem jeśli się nie mylę 20W żarówki.
Po przewrotce na szybko kupiłem małe kierunki i miały chyba 10W żarówki ale częstotliwość była w normie.
Niestety się skubane znowu rozbiły :p ,
więc kupiłem ponownie takie same kierunki i okazało się, że chińskie rączki chyba wsadziły już inne żarówki 5W
bo częstotliwość wzrosła.
Dodałem rezystory (do kupienia na serwisach aukcyjnych) i sprawa załatwiona.
Oczywiście możesz też zmienić na przerywacz do ledów
ale większość z nich nie przekonuje mnie nawet wyglądem na zdjęciach więc i jakość musi być słaba.

Co do samych kierunków, czy te żarówki u Ciebie są wymienialne?
Bo widziałem już takie jednorazowe kierunkowskazy w których wymiana żarówki nie była przewidziana :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org