Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-11-01 23:35:41 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2018-11-01 23:18:28
Posty: 1
Lokalizacja: Łódź
Obecne moto: R1 Rn19
Witam wsystkich !
Problem dotyczy nie fazera, lecz R1. Ze względu na ten sam silnik postanowiłem tutaj napisać.
Posiadam r1 rn19 z 2008 r.
Ostatnio przejechałem 150km, potem tankowanie na orlenie do pełna, a potem znowu jazda jakieś 50km.
Na samym końcu wyprawy podczas dodania gazu na maksa z 5 biegu przy prędkości około 70km/h moto zaczął się wkręcać i tak przy 8 tys silnik zgasł, pomogło dopiero zredukowanie biegu i odpuszczenie gazu i wtedy odżył. Potem znowu parę razy próbowałem dodać więcej gazu i sytuacja ta się powtarzała, lecz nie za każdym razem. Często miało to związek z maksymalnym otwarciem manetki, jednak gdy dodawałem gaz stopniowo to wtedy wkręcał się w miarę normalnie.

Co to może być ?

Dodam, że odpała na strzała, i na postoju nie ma problemu żadnego z wkręcaniem na obroty, obroty równe bez jakichkolwiek problemów.

Pierwsza myśl to lewe paliwo. Postanowiłem spuścić paliwo i zajrzeć do świec, niestety utknąłem na etapie wyjęcia świecy, gdyż nie mogę włożyć klucza nasadkowego do głowicy z racji tego, że najpierw jest szerokie światło a potem wąskie i klucz 14 nie może przejść. Czy to trzeba mieć jakiś magiczny klucz ? We wcześniejszym moto nie było takiego problemu, wkładałem nasadkę i normalnie się odkręcało.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2018-11-01 23:35:41 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org