Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-03-22 19:50:59 
Honorowy członek ;)

Telefon: Note 8
Obecne moto: Kilofazer 2005
Cześć wszystkim!

Trochę reklama, ale bardziej PORADA - myślę że dla niejednego z nas bardzo przydatna!
Wprowadzam właśnie w Polsce zestawy napędowe belgijskiej firmy AFAM! Są to aktualnie najlepsze, najmocniejsze i najbardziej wytrzymałe napędy w Europie - cholera wie czemu niepopularne w PL. (sprzedaż w Kosowie jest większa niż w PL :lol: )

Napędy stosowane w każdym kraju Świata oraz w motosporcie - panowie z TT Isle of Man na tym jeżdżą oraz zawodnicy MotoGP + idą na pierwszy montaż w Japonii u niektórych :)

Napędy są idealnie dopasowane do zębatek i łańcuchów OE z tym że każdy jeden model jest dodatkowo wzmocniony. Średnio 30% lepsza jakość od najmocniejszych didów i rk. (brak luzów na powierzchni styku rolki łańcucha z zębem zębatki)

Po co Wam to mówię? Bo czasy Dida się powoli kończą. Wielu z nas szuka mocniejszej alternatywy i dlatego jakby ktoś chciał założyć najmocniejszy możliwy napęd w Europie - dajcie znaka! :) Mam napęd do każdego moto jeżdżącego na drodze ;)

Niedługo będę robił video recenzję tych napędów, ale byłem już na paru szkoleniach w Belgii i na prawdę te napędy SĄ ZAJEBISTEJ JAKOŚCI!!! :moto:

Wiem że reklama, ale moim zdaniem bardzo przydatna bo to nowa opcja i niedługo będzie o tym bardzo głośno! Jesteśmy jednym oficjalnym importerem w Polsce więc cenę też zrobimy najlepszą :whistle:

Tutaj dobieramy odpowiedni zestaw, a na PW dostajecie ode mnie cenę! ;)
https://www.afam.com/en/service-2/kit-c ... ator-afam/

Cenowo nieco droższe od DIDa z Sunstarem, ale myślę że na PW na pewno coś wymyślimy! :moto:

PostNapisane: 2019-03-22 19:50:59 
admin ręczy i poleca:)

PostNapisane: 2019-03-25 01:57:09 
Pryszczaty jeździec

Obecne moto: Thundercat
Szukałem AFAMA do kota i znalazłem same pozytywne opinie. Cena wychodziła podobna do DID'a z Sunstarem, ale przesyłka 60 dolców i ogólny problem ze sprowadzeniem tego zniechęcił mnie. Fajnie, że jest ktoś kto podjął temat.

PostNapisane: 2019-03-25 09:46:47 
Prawie jak Mistrz Europy

Obecne moto: Tiger 1050
Mialem Afama, łańcuch i tylna zębatka świetnie wytrzymywały w FZ1, ale przednia zębatka zużywała się za szybko nie równomiernie do zestawu.
Dokupiłem nówkę na przód i całość jeszcze długo latała bez oznak zużycia zanim sprzedałem motocykl.

PostNapisane: 2019-03-25 13:21:01 
Pryszczaty jeździec

Obecne moto: Yamaha FZS600
rhazz napisał(a):
Tutaj dobieramy odpowiedni zestaw, a na PW dostajecie ode mnie cenę! ;)
https://www.afam.com/en/service-2/kit-c ... afam/:moto:

Rhazz, ile takie cudo do mojego FZS600 z 2003 roku? Zestaw standardowy :)

Part number: 01270203

LwG :moto: