Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-12-20 15:34:06 
Niemowlak

Dołączył(a): 2011-04-20 15:08:44
Posty: 49
Lokalizacja: Radzymin
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha FZ6 Fazer S2
wojtowca napisał(a):
...Czy w fazie z 2001r. też tak jest jak u ciebie bo chcę również zaoszczędzić na wahę.

Głowy nie dam, ale możliwe że to już ten etap rozwoju modelu, że może być z olejem - jak w jednym z postów wyżej, ale odnośnie FZ6 '04. Z tego co wiem to faktycznie dużo go nie poleci, ale warto coś podstawić, coby sobie podłogi nie usyfić.
wojtowca napisał(a):
Nic wielkiego się nie stało ale jestem pedantem i wizualnie boli mnie ten dekiel.

Mój niestety pękł w poprzek, a że jakoś nie miałem pod ręką nikogo do pospawania więc kupiłem nową - ale jak by ktoś chciał to starą mogę oddać za piwo ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-12-20 15:34:06 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2012-01-15 22:57:12 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2011-12-04 17:01:22
Posty: 12
Lokalizacja: Kraków/ Bolechowice
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: FZ6 S2 08r
rekin175 napisał(a):
Toms napisał(a):
rekin: po założeniu dekla alternatora mam jakoś wlać trochę oleju czy tez nie ?
dzięki za info

Stan oleju nie zaszkodzi po operacji skontrolować , u mnie ubyło tak nie wiele ze nic nie uzupełniałem tylko przeprowadziłem dla spokoju stan oleju na bagnecie był w normie więc ok .

Dla potomności w FZ6 przy zdejmowaniu dekla aletrnatora wyleje sie trochę oleju. Komora pod deklem olejowym z prawej strony połączona jest z komorą pod deklem alternatora. Nie ma konieczności wlewania oleju do dekla alternatora przy jego zakładaniu bo uzupełni się on sam w odpowiedniej ilości.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org