Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: MT07
PostNapisane: 2020-02-25 02:06:57 
Prawie jak Mistrz Europy

Obecne moto: FZ6S 2006 ABS
bierny zrobiłeś świetny deal bo to wydaje się być idealnym rozwiązaniem dla kogoś kto potrafi naprawić sprawy kosmetyczne nie koniecznie od razu na oryginalnych częściach, kupiłeś moto w dobrej cenie - nawet bardzo dobrej jak na emteka, doprowadziłeś go do dobrego stanu wydając na to ułamek zaoszczędzonych pieniędzy.

Ten konkretnie model jeśli nie porównujesz go do motocykli z innych klas żeby uwydatnić jego ułomności, tylko patrzysz na plusy którymi niewątpliwie są poręczność, zwinność, moc/masa i uniwersalność to w tych pieniądzach to jest strzał w 10! Patrząc np na filmy Luczyna to widać że mt07 można spokojnie objeżdżać wycieczki po całym kraju bez kompleksów, śmigać po mieście jak skuterem i szlifować technikę jazdy po winklach. Gdybym 3 lata temu miał 20 tysi a nie 12 to bym teraz najprawdopodobniej jeździł takim emtekiem :)

Tytuł: Re: Re: MT07
PostNapisane: 2020-02-25 02:06:57 
admin ręczy i poleca:)

PostNapisane: 2020-02-25 10:35:24 
Prawie jak Mistrz Europy

Obecne moto: eMTek 07
sfazowany Dzięki!

Podliczyłem bardziej skrupulatnie koszta i wychodzi mi kwota ok 15500-15600 zł za motocykl + wszystkie wydatki z nim związane do tej pory, z wyłączeniem kosztów rejestracji. Zatem można przyjąć kwotę 16 tys. jako całość moich kosztów.

Co do zwinności, lekkości, itd. - przejechałem w niedzielę 35 km po mieście. Zobaczymy jak będzie później, ale moto jest tak lekkie, że wydaje się aż za lekkie! Przednie koło szybuje w górę na 1 biegu odkręcając po prostu mocniej gaz (bez odpuszczania i kompresji zawieszenia). Z kolei 1 bieg kończy się zaskakująco szybko i jest tak z każdym kolejnym. Lekkość moto + wyższa prędkość = ogromny dyskomfort. Chętnie podzielę się opinią po przejechaniu 1000-2000 km, ponieważ sam jestem bardzo ciekaw tego, jak będzie się jeździło.

BTW -
Cytuj:
nie koniecznie od razu na oryginalnych częściach
- Przecież wszystkie plastiki są oryginalne :D Abstrahując - myślę, chyba lepiej było ratować to, niż kupić plastiki na czajnaekspres :) :)

PostNapisane: 2020-02-25 12:46:48 
Prawie jak Mistrz Europy

Obecne moto: FZ6S 2006 ABS
No tak, boczki oryginalne ale nie kupowałeś zaraz nowych za zylion baksów...!

Ta lekkość to to, co czujesz po przesiadce, przywykniesz do tego i pozniej jak wsiądziesz na cos innego to wyda Ci się krowiaste.

Krótka skrzynia ma swoje plusy w mieście bo możesz naprawdę powoli jechać bez sprzęgła, łatwiej się rusza itd.

To nie wady tylko cechy, pojeździj i daj jej szansę, polubicie się, jestem pewien :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2