Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-07-04 08:58:30 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2011-07-12 09:40:11
Posty: 948
Lokalizacja: wawa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 512 386 jedensześć5
Obecne moto: nowe
http://allegro.pl/suzuki-gsx-r-600-k4-k ... 39015.html

ojej


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-07-04 08:58:30 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2013-07-04 21:56:00 
Legenda forum

Dołączył(a): 2009-07-15 23:58:19
Posty: 3245
Lokalizacja: ELE
Płeć: Mężczyzna
Telefon: czarny
Obecne moto: r1100gs
Karwa naklejki yoshi a wydech?? :lol: 2pac fantastą jesteś że ktoś tyle położy, gdyby to było jeszcze oryginalne malowanie to by poszło na pniu, musi się znaleźć indywidualista ale i tak powodzenia :beer:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-07-04 22:33:20 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2010-08-13 11:38:35
Posty: 962
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
Nie był malowany dlatego że był po dzwonie , po prostu taką miałem wizje na ten motocykl już w momencie zakupu

2pac napisał(a):
skrzywiony lekko stelaż zadupka , połamane owiewki , cały malowany

no może nie dzwon, ale malowaniem tylko dlatego że miałeś taką wizję, to też bym tego nie nazwał :/

Lubię taką robote i doceniam, ale cena niekiepska... wiem że dużo pracy i sporo kasy włożyłeś w doprowadzenie moto do takiego stanu, ale za takie pieniądze można spokojnie znaleźć K5 w oryginale, z niezłymi fantami :) Pozostają indywidualiści, jak Wojt@s napisał. Żeby nie było- życzę udanej sprzedaży :beer:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-07-06 00:40:23 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2008-07-25 11:09:36
Posty: 508
Lokalizacja: Mieścisko
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: SUZUKI GSXR 600 K4
miałem na myśli to że motocykla nie kupiłem po bombie z kołem przednim w kolektorach :) wizualnie był po prostu zajechany jak pięty Mojżesza :) Tu pękniecie plastiku tam pękniecie , nieudolnie pomalowany itp.
I właśnie dlatego taki motocykl kupiłem , bo taka miałem wizje na niego , kupowanie motocykla w oryginalnym malowaniu bez rysek itp jest bez sensu jeśli ja od początku wiedziałem ze i tak będę malować. Dlatego szukałem takiego.
Wiem że cena konkretnie zaporowa ale mi nie zależy na sprzedaży :) Jak sprzedam to fajnie jak nie to będę ujeżdżał dalej :) A wystawiłem tylko dlatego ze zachciało mi sie 750. I jak sprzedam to kupie ten sam model tyle ze 750 , i tez będę szukał całej do malowania , i zrobię ja identycznie jak tego Gixa. Także pełen luzik :) Fantazja mnie nie ponosi z cena bo mam świadomość tego że mogę go nie sprzedać w ogóle za taką cenę. Pożyjemy zobaczymy :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org