Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2021-05-12 17:35:43 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2014-08-17 12:43:43
Posty: 1156
Lokalizacja: Przemyśl
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Tracer 900 GT 2019
t1studiospl bardzo fajnie uzasadniłeś swój wybór, po mojemu wybór jest jak najbardziej słuszny. Tak właśnie decydując się na motocykl jest niemal jak z ciuchem musi on idealnie pasować aby "czuć" się z nim dobrze bo taki wybór jest przecież niecodzienny i niekoniecznie suche parametry mają znaczenie jak to jak pasuje on subiektywnie do nas. Mam więc wrażenie że Ty nie zdecydowałeś się na Tracera z tych powodów dla których ja go wybrałem i odwrotnie pewne cechy które były dla Ciebie ważniejsze nie grały tak dużej roli u mnie.
Tak jeszcze z ciekawości chciałem Cię zapytać czy patrzyłeś w ogóle na przykład na Multistradę i z jakich powodów nie poszedłeś we włoskim kierunku, bowiem mi się osobiście bardzo ona podoba choć wiem że to trochę inna półka cenowa.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2021-05-12 17:35:43 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2021-05-12 22:12:57 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2019-10-01 16:23:53
Posty: 1073
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: F800GS
Sport tourer to już trochę wymierająca kategoria motocykli. Teraz prawie wszyscy chcą mieć SUV a raczej SUM :lol:, zresztą sam podążam tą drogą. Biorąc pod uwagę to, że spędzam na motocyklu kilkaset godzin w sezonie to wybór jest naturalny.
ps
bardzo podoba mi się naciąg łańcucha


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2021-05-13 17:39:50 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2019-03-14 12:26:17
Posty: 273
Lokalizacja: wrocław
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: bmw s1000xr
T1studiospl piękny motocykl :thumbup:
Sam tez rozważam SX'a , ale nie takiego świeżaka i raczej nie w tym sezonie .
Gratuluje i zycze udanego pożycia :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2021-05-13 18:40:21 
Legenda forum

Dołączył(a): 2010-11-08 15:23:23
Posty: 2332
Lokalizacja: Katowice
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Note 10+
Obecne moto: KTM 1290 SAS
blue7 napisał(a):
Tak właśnie decydując się na motocykl jest niemal jak z ciuchem musi on idealnie pasować aby "czuć" się z nim dobrze bo taki wybór jest przecież niecodzienny i niekoniecznie suche parametry mają znaczenie jak to jak pasuje on subiektywnie do nas.

Jak pojawił się MT-10 - to zobaczyłem go i powiedziałem: "pewnego dnia kupię sobie mt-10"
Nie interesowałoby mnie nic...i tak bym go kupił ;) Teraz po jakiś 5tys km razem stwierdzam że to szorstka miłość - ale jednak miłość :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2021-05-19 21:04:23 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2015-02-03 15:21:32
Posty: 131
Lokalizacja: Podlasie
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Ninja 1000SX 2021
Dawno mnie tutaj nie było więc hurtowo:
pawcio81 Jak Kawa to musi choć trochę zieloności posiadać, także musiało takie malowanie wejść. Zaokrąglę trochę kwotę i powiem, że 61k z groszami, netto, za wszystko co widać i pełny pakiet ubezpieczeniowy.
marcingda Dzięki, dzięki. Gabaryt 197cm, ale jest całkiem wygodnie (lekko na plus względem FZ1-S). Też sporo czasu spędzam na moto, jednak zwinność i poręczność Ninjy plusuje nad motocyklowymi SUV'ami. W kwestii regulacji łańcucha napędowego, tak ten system jest bardzo ciekawym rozwiązaniem.
bierny Od momentu zakupu Kilofazera odkładałem fundusze na nowe moto i tak to się udało.
blue7 Dałem sobie chwilę do namysłu i mając czas, wybór jest jaki jest i jest super ;) Włoski design jest uzależniający lecz jakoś nie mogłem się przekonać do V-ki, nowego rozrządu nie-desmo i ogólnie pojętego serwisowania sprzętu po gwarancji (mówimy o modelu 2021, z sercem V4 Granturismo, o którym jeszcze nie wiadomo jak się będzie sprawdzał długoterminowo). Jak też zauważyłeś, wchodzenie w pułap 6. cyfrowy nie jest na kieszeń każdego, także też nie zdecydowałem się na taki ruch.
strażak Dzięki, jak robić upgrade z naszych RN16 to tylko na roczniki 2020+, ale to moja subiektywna opinia ;)
rhazz Dawno, dawno temu pisałem na naszym forum czego oczekiwałbym od następcy FZ1-S, kiedy ktoś jeszcze podrzucił fotomontaże MT-10 w wersji fairingowej. Szkoda, że Yamaha zapomniała o serii FZ na poczet MT. W MT-10 brakowało mi ochrony przed wiatrem, możliwości transportowych oraz niewielki zasięg - tak to jest piękny funbike z ekstra silnikiem lecz nie spełnił moich oczekiwań. Tak czy inaczej, rozumiem zauroczenie i w pełni popieram twój wybór.

I tak już ogólnie, przez ostatnie 2 tygodnie nie miałem nawet czasu odpalić sprzęciora więc dumnie czekam na przekroczenie 50km na liczniku przebiegu całkowitego ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot]


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org