Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-04-21 21:33:07 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2008-06-10 17:40:55
Posty: 610
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
http://allegro.pl/suzuki-gsxr-750-k5-po ... 00728.html

siemka....interesuje mnie zamiana sprzętu....do Łodzi mam ponad 200km i czy byłby ktoś na tyle uprzejmy i podjechał zobaczyć co to jest warte? byłbym meeeeeeega wdzięczny no i bym wkońcu mógł podjechać na zlocik :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-04-21 21:33:07 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2011-04-21 21:41:25 
Legenda forum

Dołączył(a): 2009-07-15 23:58:19
Posty: 3245
Lokalizacja: ELE
Płeć: Mężczyzna
Telefon: czarny
Obecne moto: r1100gs
Patrząc po moto to go nie znam, a w sumie zawsze gdzieś się rzuci k4 w oczy, ciekawe jak długo je ma, z fotek fajny, jakby był czas to najwcześniej po weekendzie mógłbym go zobaczyć.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-04-21 21:56:46 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2008-06-10 17:40:55
Posty: 610
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
rozumię że przed świętami to pewnie czasu brakuje. Jeżeli mógłbym Cię prosić....przebadałbyś go dla mnie? nie chcę jechać na darmo...a jak już bym jechał to z prezencikiem dla Ciebie za wyświadczoną przysługę off course:)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-04-22 20:05:39 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2008-06-10 17:40:55
Posty: 610
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
ogłoszenie już wygasło...jak się pojawi wrzucę na nowo link...ale ten obecny jeszcze działa:)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-04-22 20:27:36 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2008-06-10 17:40:55
Posty: 610
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
a ktoś z Tarnowa jest tu może?

http://allegro.pl/suzuki-gsxr-gsx-r-gsx ... 97438.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-04-22 21:22:07 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2010-12-23 21:56:02
Posty: 106
Lokalizacja: Tarnów
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Nokia
Obecne moto: Szukam kota
Tak jestem JA :P . Chyba jedyny . Zlukam go może jutro a teraz wrzucę na lokalne forum może go ktoś zna .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-04-23 17:02:50 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2008-06-10 17:40:55
Posty: 610
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Adamss i co dało radę luknąć tego z tarnowa? ja dziś oglądałem jedną Sukę....i gdyby ktoś kupował oczami to by się sprzedała...a ogólnie to byłą kupa łącznie z wybitym ogranicznikiem i ze znakami że moto śmigało po torach :/ dobrze żę nie miałem daleko bo inaczje bym się zdenerwował :/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-04-23 17:27:45 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2010-12-23 21:56:02
Posty: 106
Lokalizacja: Tarnów
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Nokia
Obecne moto: Szukam kota
thundercat_98
Dzwoniłem do kolesia i dizsiaj nie miał czasu jak już w jutro albo w ciągu tygodnia . Z lokalnego Forum nikt go nie zna .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-04-23 17:39:22 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2008-06-10 17:40:55
Posty: 610
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
dziś oglądałem te moto
http://otomoto.pl/suzuki-...5-M2570338.html

ze zdjęć perełka. w rzeczywistości:
Jak ktoś będzie kupował oczami to go weźmie. wizualnie bez większych jakichś tam zastrzeżeń. a teraz do rzeczy:
-napęd KONIECZNIE do wymiany - lata jak szmata
-łożysko główki ramy do wymiany
-przekrzywiona ta rureczka przy rollgazie od linki gazu
- przednia felka spawana i naprawiana (grubszy rant w jednym miejscu)
-! ! ! ! PRAWY OGRANICZNIK WYBITY ! ! ! ! ! , widać że dostał strzała i lekko oderwany od dolnej półki
-wymieniona dźwignia zmiany biegów na jakąś nieseryjną...wyrobiona i lata
- motocykl latał po torze na 100% i był zgruzowany. na aukcji niby bezwypadkowy (zdjęcia ładniutke) ale był zgruzowany ale naprawiony. Trzeba przyznać że nie przez Miecia w garażu i nie na sztukę bo dość porządnie to zostało zrobione ale malowane owiewki, rama z lewej strony również robiona, stelaż tylny z lewej strony również
-przedni błotnik popękany
- porysowane lusterko i wiele innych drobnych defektów estetycznych
-wypełnienie pod siedzeniem chwycone trytytką bo zaczep pęknięty
-dekle oba naprawiane
-był sprowadzony z USA
- właściciel jakiejś tam wiedzy i więzi nie wykazywał z moto. Kupił w zeszłym roku za 19tyś i sprzedaje bo za mocny. Zrobił na nim niespełna 3-4 tyś.
- zawory do zrobienia przy 24tyś (23600 stan obecny), twierdzi że były robione, jednak potwierdzenia nie ma a na silniku nie widać by pokrywa była ściągana
- serducho zdrowe to duży plus, biegi wchodzą ładnie wszystkie, brak jakiejś dziury. Silnik OK.
-opony OK

Podsumowywując: jak ktoś się nie zna inie oglądnie to go kupi. Kupi kota w worku. Z ceny zszedł 500zł (mimo że wyliczyliśmy że na starcie włożyć trzeba min 1000-1500zł) no i ten ogranicznik. Sprzedający mówi żę wiedział o tym ograniczniku jak kupował a mimo to na aukcji bezwypadkowy.... gdybym jechał kilkaset km pooglądać tylko to bym się ostro wkurw.... a tak przeboleje.


dlatego wiąże jakieś tam nadzieje z tym z Tarnowa albo z Łodzi :) przejechałem się dziś GSXR i jest potwór:) pozycja lepsza jak na 600RR i wolałbym jednak kupić coś mocniejszego po Thunderze


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-04-26 18:00:33 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2010-12-23 21:56:02
Posty: 106
Lokalizacja: Tarnów
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Nokia
Obecne moto: Szukam kota
Byłem i oglądałem tego gixa .
Koleś młody niczego nie ukrywał . Motocyklem przejechał prawie 4k kilometrów . Olej zmieniał mecahnik wraz z filtrem oleju oraz zmienił filtr powietrza na K&N .
Pytałem o rozrząd i zawory . Motocykl nie ma książeczki ale oddał na pełen serwis i mechanik stwierdził iż nie trzeba robić zaworów bo były robione . Ja sam jak go odpalił nie doszukałem się żadnych niepokojącyhc dzwięków z silnika oprucz klasycznej pracy jakby miał sie rozlecieć :P .
Przyznał że malował prawą owiewkę i naklejał naklejki (widać w jednym miejscy które zaznaczyłem na fotce) .
Motocykl jest ściągnięty z USA i lampa jest wersja amerykańska . Sam pokazał defekty , ale są porobione zaprawki , na baku były 3-4 punkciki i jeden z zadupku. Sprzedaję z powodu kupna Ciężarówki i siły wyższych ( w tym momencie patrzyła na panienkę ) .

Tu masz fotki z zaznaczonymi negatywami .
[ img ]
1- to sam mi pokazał w lampie jest kawałek plastiku
2- brakuje jednej śrubki zgubił jak odkręcał owiewkę .

[ img ]
1-w miejscu uchwyty na wcisk powinie być w ramie gumowa opaska aby uchwyt od owiewki trzymał sie w miejscy to goni am i po drugiej stronie też ( koszt parę groszy ale go nie ma wiec można coś cne zbić )
2- tu tka jak an zdjęciu widać są ryski na wahaczu od podstawki z drugiej strony też są .
3- na baku sa te zaprawki

[ img ]
1- tu jest jedna zaprawka na samy rogu zadupak , zapewne od kamienia z pod koła .
2- tu są te zaprawki oraz dwa albo 3 małe wgniecenia ( pewnie podczas szlifa powstały ale bak nei był lakierowany a lakier w tych miejscach nei jest porysowany )
3- uchwyt od zbiorniczka był spawany bo się ułamał jak sam właściciel powiedział i muszę przyznać że sam z siebie dość licho wygląda. A sam zbiorniczek jakis taki dziwny nie jest przeźroczysty tylko taki jakby z matowego plastiku ( wygląda staro )
4- w tym miejscu widać że naklejki były naklejane są bąble ( wiem z doświadczenia że dość ąłtwo można je usunąć choćby przy pomocy szpilki i wyciskania powietrza )
5 - tak jak z drugiej strony pisałęm nie am gumki od uchwytu .
6- też jak pisałem są ryski od podnośnika
7- Yosha ma wgniecenia ale brak rys . Nie wygląda to źle ale dobrze też nie .

Opony sa dość świeże przednia ma sezon tylna nowa starą widziałem koło kosza była starta na środku . Patrzyłem pod zadupek nie było śladów palenia gumy .
Kolo nasmarował opony jakimś specyfikiem który mu polecił mechanik , jakoś tak aby guma nei parciała 0_o.
Środek dość tłustawy ale szybko schodzi opon się nie trzyma .
Ograniczniki ładne na lewym był ślad jakbyś mocno skręcił kierownicą aż uderzy w ogranicznik ale nie ma pęknięć ani wgnieceń tak na ogranicznikach ramy jak na ograniczniku półki dolnej .
Nie jeździłem nim . ( brak miejsca i czasu sorki ) Właściciel się zarzeka że motocykl prosty i może dać nawet dwumiesięczną gwarancję na niego .

A i z lewej strony nad uchwytem zaznaczonym od czoła owiewki są ryski zapewne od kombinezonu .

Ogólnie moto zadbane nie kopci . Olej też nie bierze . Jest zalane Motul chyba 5100 i na pewno 10W40 :P .

Moto nie stoi centralnie w Tarnowie stoi w Tarnowcu w jednej z bocznych uliczek ciężko mi było trafić .
Jak coś mogę poprowadzić .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-04-27 14:01:09 
Legenda forum

Dołączył(a): 2007-08-28 13:23:30
Posty: 4617
Obecne moto: jamaha pw 50
Adamss dobre oględziny i opis :D
BĄDŹ POCHWALONY :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org