Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-02-12 13:57:17 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2011-07-21 12:56:07
Posty: 232
Lokalizacja: Rybnik
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF 600R
fred89 napisał(a):
Po telefonie do właściciela trzeba będzie wymienić tylną tarcze i olej ...

Ciekawe :) 25tys i tylna tarcza do wymiany ? Albo koles jezdzil non stop z prawa stopa na hamulcu albo przebieg jest fikcja.
Naped w polowie juz jest a nie wiadomo czy kieta mu nie wisi bo zdjecia umiejetnie zrobione byle by nic nie pokazac.

Kufer super sprawa ale nie po to montuje sie kufer zeby robic 2000km na rok. Cos tez przebieg dziwny.
Sprawdzic by wypadalo przednie tarcze jak wygladaja.

Jak Ci sie chce mozna jechac ale predzej popros o wiecej zdjec takich miejsc jak:
- glowka ramy
- tarcze przod
- lancuch
- wypelnienia jak pasuja (wszystkie: czaszy, bokow)
+ filmik jak moto odpala na zimno i jak go rozgrzeje

Po tych materialach ja osobiscie dopiero bym sie zastanawial czy jechac.

Pozdro

P.S sam zrobilem 350km w jedna strone po moto


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-02-12 13:57:17 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2013-02-12 14:47:38 
Niemowlak

Dołączył(a): 2013-01-16 15:38:47
Posty: 30
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Poprosiłem o to wszystko :) ale wątpię by miał takie filmiki :)...

Dziś ma mi przesłać więc jak dostanę to podlinkuję galerkę ;)

P.S.
Dzięki za pomoc :P :beer: :beer: :beer:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-02-12 15:00:10 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2010-08-13 11:38:35
Posty: 962
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Zdjęcia jak zwykle na tablica.pl g... warte :/ a pomijając rozmiar- zrobione też tak sobie
malowanie nie jest całkiem oryginalne- oryg. ograniczało się do grafiki na baku i bokach. Reszta to już czyjaś twórczość. Może to wina zdjęć, ale kolor wydaje mi się jakiś zbyt ciemny na "koci" niebieski, nawet na tym zdjęciu z lepszym oświetleniem

przebieg na pewno nie jest prawdziwy, bo 1. za mało, 2. widać jak pięknie są cyferki licznika rozjechane, kręcony był

płyn hamulcowy z przodu niezbyt świeżo wygląda ;) napęd już bliżej końca niż początku, góra na sezon, olej rok temu zalany czyli tak naprawde do wymiany, chyba że przejechał całe nic od tamtego czasu (wątpie)

Tylna tarcza do wymiany więc albo ktoś jeździł bez okładzin, albo moto ma ponad 60tys przejechane- nie sądze żeby wcześniej tylna tarcza się skończyła... Przednie też nie wyglądają za dobrze, chyba już rant mają, podejrzewam że też są do wymiany (chociaż wiadomo jak to jest oceniać po zdjęciach...). To by potwierdzało duży przebieg.


na + tylko kufer, wydech, opony, rocznik - troche mało jak na 3h wycieczkę, tym bardziej że przebieg jest zupełnie niewiadomy tak naprawdę i można się wpakować w koszta


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-02-12 18:29:21 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3829
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
coś malo zdjęć lewej strony, zanim będziesz do niego 3 godziny dygał wyciągnij te zdjęcia. przydało by się też zdjęcie tylnej tarczy i drugiej przedniej, bo ciekawi mnie co w niekatowanym moto z przebiegiem tylko 25 tys mogło się z tarczą stać.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-02-13 10:47:13 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2011-07-21 12:56:07
Posty: 232
Lokalizacja: Rybnik
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF 600R
fred89 napisał(a):
Poprosiłem o to wszystko ale wątpię by miał takie filmiki ...

Łaski nie robi - jak chce sprzedac to do garazu i niech kreci - byle nie suszarka a czyms co zarejestruje w miare czysty dzwiek :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-02-13 12:58:14 
Niemowlak

Dołączył(a): 2013-01-16 15:38:47
Posty: 30
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziałam i zobaczymy :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-02-13 16:53:27 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2009-12-19 10:49:59
Posty: 432
Lokalizacja: Głogów/Radwanice
Płeć: Mężczyzna
Telefon: w Play
Obecne moto: Kawasaki ZX9R
lelek napisał(a):
Łaski nie robi - jak chce sprzedac to do garazu i niech kreci - byle nie suszarka a czyms co zarejestruje w miare czysty dzwiek :)


A co się usłyszy. Jak przystawi do silnika to bedzie złudzenie ze panewka stuka albo rozrząd rozciągniety a tak naprawde bedzie spoko. Dużo potrafi zniekształcić.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-02-14 11:53:50 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2011-07-21 12:56:07
Posty: 232
Lokalizacja: Rybnik
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF 600R
skidmarks napisał(a):
lelek napisał(a):
Łaski nie robi - jak chce sprzedac to do garazu i niech kreci - byle nie suszarka a czyms co zarejestruje w miare czysty dzwiek :)


A co się usłyszy. Jak przystawi do silnika to bedzie złudzenie ze panewka stuka albo rozrząd rozciągniety a tak naprawde bedzie spoko. Dużo potrafi zniekształcić.


A to napewno bedzie na pierwszy rzut oka brzmial tak jak by panewa stukala albo rozrzad itd.

Bardziej chodzilo mi o film aby zobaczyc czy na zimnym moto - trzeba go krecic iles tam razy - czy na ssaniu ladnie trzyma 3-4tys obrotow i pozniej rowno chodzi, czy i jak dymi z rury itd. itp.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-02-14 15:36:33 
Niemowlak

Dołączył(a): 2012-12-14 13:28:29
Posty: 30
Lokalizacja: Zambrów
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Kot
lelek, a skąd będziesz miał pewność że jest zimny??
Moto po chwili łapie temperaturę a wskazówka może nie drgnąć zgasi, włączy nagrywanie i odpali na lekko ciepłym zawsze lżej a wskazówka i tak będzie leżała.
Co innego palenie moto jak przestoi noc, ale to i tak pewnie dobrze wiesz to co tu gadać :D

Ale co ja wiem mogę się mylić hehe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-02-14 15:44:42 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2009-12-19 10:49:59
Posty: 432
Lokalizacja: Głogów/Radwanice
Płeć: Mężczyzna
Telefon: w Play
Obecne moto: Kawasaki ZX9R
Ja juz widziałem akcje w stylu "dam dłoń na silnik" zeby pokazać ze nie jest odpalany ;) Wystarczy motocykl z usterką odpalić raz niech pochodzi minute i zgasić (pod warunkiem że na ciepło pali od strzała)
Za chwile już odpalać bedzie za pierwszym razem . Temperatura pokryw będzie taka jak otoczenia ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-02-14 18:17:09 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2012-05-04 11:32:33
Posty: 10
Lokalizacja: kostrzyn wlkp
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF 600R
Gratuluje pomysłów panowie.żarty sobie robicie widzę,najlepiej jak ktoś da wam moto na sezon wy pojezdzicie,posprawdzacie i może wtedy będziecie łaskawi kupić. :lol: :lol:
Jak jesteś zainteresowany i chcesz moto kupić to albo jedziesz,oglądasz i kupujesz albo nie.a jak nie chce się komuś ruszyć 4 liter no to trudno,jak jest daleko to szuka się bliżej,proste :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-02-14 18:31:09 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2012-02-23 16:33:37
Posty: 376
Lokalizacja: 3miasto / Kołobrzeg
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: VFR 800 Vtec
Żeby to było takie proste. Na dziś dzień tak łatwo się natknąć na nieuczciwego sprzedawcę, i motocykl-minę, że takie przeczulenie jest bardzo uzasadnione i słuszne.
Koledzy sprawdzajcie dokładnie sprzęt, warto. Wiem po tym jak niektórzy moi znajomi sprzedają maszyny, a inni się z kolei nadziali.
Trzeba każdy cal obadać i koniec :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-02-14 18:48:03 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2012-05-04 11:32:33
Posty: 10
Lokalizacja: kostrzyn wlkp
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF 600R
Nav masz troche racji ale kot dawno już zszedł z taśmy wiec igły szukać można :lol: każdy motocykl ma swoja historie i czy to dzwon,ślizg czy zwykła przewrotka zostawia slady,inna strona to jak właściciel dba o swoje moto.mój kolega więcej polerował swoją maszyne niż jeżdził a do silnika lał olej platinum co dwa sezony bo taniej wiec jak chcesz mieć igłe w garazu to niestety ale z rocznika 2012 jest wyprzedaż w salonach :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-02-14 20:48:27 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2009-12-19 10:49:59
Posty: 432
Lokalizacja: Głogów/Radwanice
Płeć: Mężczyzna
Telefon: w Play
Obecne moto: Kawasaki ZX9R
Mi chodziło o to ze trzeba zobaczyć coś na żywca a nie wołać o Video-Relacje jak z BBC


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-02-14 21:36:49 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2011-07-21 12:56:07
Posty: 232
Lokalizacja: Rybnik
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF 600R
odzi_2005 napisał(a):
lelek, a skąd będziesz miał pewność że jest zimny??
Moto po chwili łapie temperaturę a wskazówka może nie drgnąć zgasi, włączy nagrywanie i odpali na lekko ciepłym zawsze lżej a wskazówka i tak będzie leżała.
Co innego palenie moto jak przestoi noc, ale to i tak pewnie dobrze wiesz to co tu gadać :D

Ale co ja wiem mogę się mylić hehe


Wydaje mi sie ze kazdy uzytkownik thundercata czy fazera wie jak te motocykle odpalaja na zimno :)
Bez przesady - ssanie na maxa - wlaczamy zaplon - palimy i juz wiemy wiecej.

Po samych obrotach mozna juz zobaczyc czy moto byl dlugo odstany. Jak koles cos bedzie krecil to od razu bedzie widac.

Tak czy inaczej chcialem tylko poradzic koledze zeby przy takich dlugich podróżach rzędu 350km, warto wykorzystac wszystkie możliwości na poznanie nie tylko motocykla ale także sprzedającego - jeśli jest także zaangażowany i nie mataczy to tylko swiadczy na plus.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org