Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-02-02 12:15:42 
Niemowlak

Dołączył(a): 2013-01-16 15:38:47
Posty: 30
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Witam drogich Mistrzów o nieocenionym wzroku i spostrzegawczości ;)

Prosiłbym o Waszą cenną opinie odnośnie dwóch Kociaków:

1. Srebrny Kociak http://tablica.pl/oferta/sprzedam-yamaha-yzf-600-r-CID5-ID1FpdB.html

2. Czarny Kocur http://tablica.pl/oferta/yamaha-yzf600r-thundercat-warto-CID5-ID1pQrB.html

Czy w ogóle warto się przejechać i zobaczyć je, oba zwierzaki są z Konina więc obejrzałbym oba :). Tylko czy warto drodzy Eksperci :wink: ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-02-02 12:15:42 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2013-02-02 14:56:24 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2012-02-23 16:33:37
Posty: 376
Lokalizacja: 3miasto / Kołobrzeg
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: VFR 800 Vtec
No ten srebrny to ja bym się bał. Jakby przywalił w mur :p przedni błotnik się rozsypał, owiewka osłaniająca kolektory chyba też poszła i jakaś rzeźba tam jest..


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-02-02 15:41:15 
Moderator globalny

Dołączył(a): 2012-04-20 21:21:46
Posty: 556
Lokalizacja: WWE
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Galaxy S10 :P
Obecne moto: Kocio
Srebrny odrzuć za duża cena, przebieg - no proszę... gdzie błotnik? Ten drugi już sensowniej z przebiegiem ale trzeba pojeździć sprawdzić biegi pracę silnika czy prosty jest kociak


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-02-02 16:56:08 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2010-08-13 11:38:35
Posty: 962
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
srebrny:
przebieg jest (nie oszukujmy się) jak zwykle nierealny (chyba że 36tys mil to może...), brak całego błotnika, coś rzeźbione przy pługu- nie zdziwiłbym się gdyby miał dzwona przodem i koło się schowało przy silniku... Poza tym łańcuch na końcu naciągu już. Gdyby nie ten przód to wyglądałby całkiem przyzwoicie, bo malowanie chyba jest oryginalne. Jechać specjalnie- nie warto, przy okazji można obejrzeć. Targować minimum do 5500, nawet bardziej.
Generalnie- nie znosze ogłoszeń na tablica.pl bo zdjęcia są tam takiej wielkości że gó**o widać na nich...

"czarny"
to to jest dopiero rzeźba :D Zaniedbanie to chyba rozbicie w tym przypadku- wygląda jakby był składany z dwóch i to z ramą włącznie...
ma założony cały tył z innego malowania (org jest czerwony), przedni błotnik też (powinien być czarny), napisy "Yamaha" na dole boków powinny być pod kątem (mniej-więcej tak jak granica między bielą i czernią), tłumik jest ze starszego rocznika, rama w tym roczniku nie miała już napisu (deltabox) więc albo ktoś się rozpędził i dał o naklejke za dużo albo jest starsza niż rocznik moto...
Do tego jeszcze brak górnych wypełnień czachy, zmienione podnóżki kierowcy. Osłona łańcucha też jakaś dziwna, org jest troche niżej chyba mam wrażenie...
opony jeśli na foto są te o których pisze że wymienione, to raczej wymienił na nic nie warte używki (przynajmniej przód)
tego to bym chyba nawet w pobliżu nie oglądał- dla siebie może by był, ale weź to sprzedaj później w razie czego...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-02-02 17:46:11 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2012-05-04 11:32:33
Posty: 10
Lokalizacja: kostrzyn wlkp
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF 600R
Witam.drogi Wojtku czytaj uważnie opis ogłoszenia!kot był cały malowany i nie chodziło o orginalne malowanie ale żeby podobał się właścicielowi(a taki chciałem biały zadupek i czerwony błotnik i osłone na łańcuch)ponieważ motocykl był malowany dostał nowe naklejki które są tam gdzie są.masz swoje zdanie i doceniam to ale czyżby Twój motocykl był jedynym ideałem na drodze,mój jest z 1998 roku i wygląda tak a nie inaczej(cena adekwatna do stanu)nie jestem włascicielem salonu YAMAHY. :lol: pozdrawiam Cię serdecznie PS nie jestem desperatem i kociak może stać u mnie kolejny sezon.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-02-02 19:32:58 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2010-08-13 11:38:35
Posty: 962
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Nie wnikam w chęci właściciela, nie znam historii motocykla- opisuję to co widze na zdjęciach. Jeśli jesteś w stanie udowodnić kupującemu (podkreślam, nie mi- kupującemu) że owiewki są z kompletu, tył był przemalowany z czerwonego, a błotnik wcześniej był czarny- ok, chwali się, a ja zwracam honor. Wizualna ocena to nie wszystko w końcu, ale na odległość nic więcej nie zrobię.

Ale chyba sam przyznasz, jeśli ktoś spojrzy na zdjęcia (a spojrzy na pewno, m.in. po to są ogłoszenia w sieci żeby mieć też zdjęcia w nich), dosyć podejrzanie to wygląda jeśli wszystkie części nie pasujące do rocznika i malowania jakie w nim występowało (a w '98 było trójkolorowe z którego jest bak, boki i czacha)- czyli przedni błotnik, cały tył, wydech i rama z tą naklejką, akurat jakimś trafem występowały w dokładnie takim zestawieniu, w biało-czerwonym malowaniu z rocznika '96?

Wybacz, ale nie zmienie zdania tylko dlatego że właściciel jest na forum i mówi że tak sprawa wygląda, chyba że ktoś pojedzie obejrzeć moto i stwierdzi że faktycznie jest tak jak mówisz.
Pozdro.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-02-03 12:14:28 
Niemowlak

Dołączył(a): 2013-01-16 15:38:47
Posty: 30
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
http://www.gumtree.pl/cp-motocykle-skutery/wielkopolskie-poznan/yamaha-thundercat-pilne-447333948#
tutaj znalazłem ciekawą sztukę, tylko zastanawia mnie cena bo aż podejrzanie niska, patrząc na malowanie to chyba oryginał?
Do tego kufer i stelaż ;)

Widzicie by było coś nie tak? Czy zawijać tyłek i lecieć go kupować :) ???

P.S.
Dziękuję :beer: :beer: :beer: za poprzednie oceny 2 Kociaków :) Widać, że przed Wami nie da się nic ukryć :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-02-03 13:07:47 
Moderator globalny

Dołączył(a): 2012-11-17 12:48:12
Posty: 478
Lokalizacja: Warszawa/ WZW
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 792076895
Obecne moto: Tcat
ten Tcat był już w dziale sprzedam/kupowanie Tcata na forum tej zimy, z tamtego opisu przypomina mi się, że był (chyba, 100% pewności nie mam) malowany, bo cena nie ukrywajmy bardzo niska, zwłaszcza że ma stelaż i kufer, plus wymiany...
Poczekaj na opinię Speców - zobaczą wszystko :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-02-03 13:22:44 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2010-08-13 11:38:35
Posty: 962
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Musze Cie zmartwić- ten motocykl był sprzedany w ciągu kilku dni od wystawienia, widocznie właściciel zapomniał usunąć ogłoszenie z gumtree, ja widziałem go chyba na allegro.
Sam go opisywałem komuś kto pisał na PW to pamiętam ;) Bardzo zadbany, był częściowo (czy nawet cały) malowany, właśnie było w opisie tamtym, ale przynajmniej jest to zrobione jak trzeba... Jeśli nie było z nim żadnych problemów to ktoś kupił bardzo dobry sprzęt za wręcz śmieszne pieniądze.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-02-03 13:56:04 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2008-12-06 08:07:18
Posty: 192
Lokalizacja: krakow
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: yzf 600r tcat
nie zebym powtarzal po innych ale ludzie na milosc boska wystawiacie same strupy!- skladane z kilku, wtluczcie sobie do glowy ze za 6.500 polskich zlotych nic innego niz skladaka sie nie kupi (chodz czasem zdarzy sie, ale to jak trafic w totka) to ze motocykl ma do wymiany naped, opony i to juz wydatek parunastu stow, a ze dwujka nie wyskakuje to tylko kwestia czasu w takim sprzecie kilku userow chce sprzedac swoje sprzety ale tez nie sprzedadza ich za 6k tym bardziej jak sa dopieszczone i doinwestowane
fred dobra rada doskladaj troche kasy i kup naprawde cos co jest w lepszym stanie niz te ktore wynajdujesz za ponizej 7k


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-02-03 14:39:35 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2010-08-13 11:38:35
Posty: 962
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
mib_ns napisał(a):
ze dwujka nie wyskakuje to tylko kwestia czasu w takim sprzecie

dwÓjka jak już, poza tym- bzdura- nie kwestia czasu tylko umiejętności używania motocykla i powtarzam to już po raz n-ty...
Da się kupić kota za 7tys, nawet mniej jak widać po tym ostatnim linku, ale jest to zakup wymagający dłuższych poszukiwań. Kupując za 6 z hakiem, czy 7 tysięcy należy się też spodziewać że raczej będzie trzeba dołożyć co nieco w ciągu np sezonu.
A z drugiej strony- naiwne jest myślenie że jak dasz 10 kawałków i moto będzie z 200x roku to już na pewno będzie sprawny i bezwypadkowy, to tak nie działa.

P.S.
kolega założył temat z prośbą o ocene motocykli, proponuje nie ciągnąć offtopu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-02-03 16:37:03 
Niemowlak

Dołączył(a): 2013-01-16 15:38:47
Posty: 30
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Ogłoszenie jest z 13 stycznia :) więc to dziwne, a jeszcze bardziej szkoda jeśli nieaktualne :).

Co do Kociaka za poniżej 7.000 zł to nie jest tak, że szukam modelu w 100% idealnego.
Wolę dać te 5-7.000 i doinwestować go i wiedzieć jakie ma bebechy i co trzeba naprawić. Niż dać 10.000 i później jeszcze kolejne parę tysi za jakieś naprawy.

Mogę dać 8-8.500 ale musiałbym być jego pewny na 100% że mi się nie posypie - czyli udokumentowaną historię, FV za części, zdjęcia itp itd...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-02-04 22:29:12 
Niemowlak

Dołączył(a): 2013-01-16 15:38:47
Posty: 30
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
http://tablica.pl/oferta/yamaha-yzf-600r-thundercat-CID5-ID2efqw.html#2312ce7878;r:;s:

Wygląda na okazję :) choć ciekawe jak pod względem technicznym :) bo wizualnie wygląda bardzo przyzwoicie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-02-05 08:58:28 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2011-07-21 12:56:07
Posty: 232
Lokalizacja: Rybnik
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF 600R
Hej.
Tylny blotnik malowany - nie byl napewno czerwony
Kierunki zmienione.

Zero info o przebiegu i historii moto.
I jak dla mnie dziwnie tyl wysoko siedzi ??

Ciezko cos wiecej bo zdjecia robione szuszarka chyba.
I jesli zdjecia maja poprawna date to sa z przed prawie pol roku.

EDIT: slepy z rana jestem - zadupek z bialego czyli tyl tez byl skladany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-02-12 13:20:23 
Niemowlak

Dołączył(a): 2013-01-16 15:38:47
Posty: 30
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Świeżutki KOCIAK :oops: :oops: :oops:

http://tablica.pl/oferta/yamaha-yzf-600r-thundercat-CID5-ID1G0on.html#bd345d3852;r:;s:

Ogólnie to się zakochałem bo to malowanie podoba mi się najbardziej, dodatkowo kuferek i dobry wydech.
Poważnie się zastanawiam.

Po telefonie do właściciela trzeba będzie wymienić tylną tarcze i olej :)...

Co sądzicie o tym Kociaczku ??? Warto się przejechać 3h w jedną stronę ?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org