Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-05-24 16:11:39 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2013-05-24 15:56:01
Posty: 2
Płeć: Mężczyzna
Witam wszystkich . Jestem nowy na forum, w niedługim czasie planuje zakup YZF. Jak oceniacie ten motocykl:http://tablica.pl/oferta/yamaha-yzf-600r-thundercat-sprzedam-lub-zamienie-okazja-CID5-ID2UrFr.html#b6a0b85b32 Myślicie, że jest wart uwagi. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Proszę o opinię
PostNapisane: 2013-05-24 16:11:39 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2013-05-24 16:21:40 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2009-12-19 10:49:59
Posty: 432
Lokalizacja: Głogów/Radwanice
Płeć: Mężczyzna
Telefon: w Play
Obecne moto: Kawasaki ZX9R
Za tę cenę w porządku. Jak nei wylatuje dwójka to te podjechane tarcze z przodu sobie wymienic sobie można.

Całosciowo od własciciela/uzytkownika serca czy podstawowej kosmetyki widac nei zaznał ;)

Na liczniku przy liczbie 140 to chyba papierosa zgasił :lol:

Ja nei myje nie wiadomo jak czesto. Tyle ze jak robie zdjecia to przeciez dla kogos nei dla siebie wiec nie mam go w totalnie w dupie tylko umyje maszyne ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-05-24 16:33:52 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2013-05-24 15:56:01
Posty: 2
Płeć: Mężczyzna
Zastanawia mnie brak zdjęć lewej strony motocykla. Na pewno coś się tam kryję :D . Dzwoniłem do gościa po jakieś dodatkowe info. ale siedzi obecnie w DE. i nie chciał zbytnio gadać. Umówiłem się na oględziny w przyszłym tyg.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-05-24 18:36:03 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2010-08-13 11:38:35
Posty: 962
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Też bym niechętnie rozmawiał wystawiając takie coś na sprzedaż.
Oryginalny? Dobry żart. Cały przód zmieniany- czacha w innym kolorze niż być powinna, boki malowane z innego koloru (biały kolor na dole powinien być też wewnątrz, a tu widać że od środka plastiki są czarne; napis Yamaha na dole jest troche inny niż oryginalnie).
Do tego stelaż krzywy jak cholera (poważnie chciałbyś jechać oglądać coś takiego widząc ostatnie zdjęcie?), przednie tarcze u mnie przy 60tys km nie wiem czy były tak styrane, tylna też wygląda średnio, przednia opona chyba też nieszczególna (o ile dobrze widać, bo jakość zdjęć jest jaka jest), napęd w połowie naciągu albo i dalej. Do tego ten brak zdjęć lewej strony.

Wiem że za tyle nie jedzie się kupić igiełki, no ale bez przesady. Domyślam się że szukasz taniej opcji, ale tego nawet nie jechałbym oglądać... Chyba że kupić go poniżej 5000 to mooooże, zależy w jakim stanie jest silnik i całe podwozie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-05-27 07:58:35 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2011-09-19 01:34:42
Posty: 76
Lokalizacja: Poznań/Gniezno
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: kot
no ten stelaż to jest jakaś masakra :shock:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org