Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-07-05 12:35:56 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2010-07-12 20:20:26
Posty: 8
Lokalizacja: RKR
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: SUZUKI SV 650 K4
Witam.
Proszę o ocenę tego kota
http://allegro.pl/yamaha-yzf-thundercat ... 91330.html
Dawno mnie tutaj nie było i może jest to kot jednego z Nas.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-07-05 12:35:56 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2013-07-05 21:13:15 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2010-08-13 11:38:35
Posty: 962
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Przemalowany w niefabryczny wzór, zmienione podnóżki, śrubki od owiewek jakieś inne (przynajmniej podobne wszystkie :D a nie każda inna), pasowanie czachy z reflektorem wygląda na jednym zdjęciu na średnie (to może być tylko wrażenie na tym zdjęciu akurat), napęd do wymiany od razu, nie podany przebieg, nieznana historia serwisowa.

Innymi słowy- za te pieniądze może i by mógł być, ale pasowałoby się najpierw co nieco dowiedzieć jeszcze- tzn przed oględzinami


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-07-05 22:55:52 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2010-07-12 20:20:26
Posty: 8
Lokalizacja: RKR
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: SUZUKI SV 650 K4
Może ktoś podjechać i zobaczyć, bo ja mam 260km w jedną stronę? Zaoszczędziłoby mi to czasu i kosztów. Jutro dzwonił będę do właściciela zobaczymy co powie. Napisze co mi powiedział, bo z tego co piszesz to wątpie, że rozstaje się z motorem z powodów finansowych...

http://allegro.pl/yamaha-yzf-600-thunde ... 66059.html
http://allegro.pl/yamaha-yzf-600-r-thun ... 87638.html
A o tych co powiecie bo to byłoby na tej samej trasie?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-07-06 00:22:46 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2010-08-13 11:38:35
Posty: 962
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Niebieski- znowu malowany w niefabryczny wzór (chociaż mi nawet pasuje :P), opony i napęd wyglądają nieźle, tylko prawa kierownica wygląda jakby była lekko skrzywiona... Dużych zastrzeżeń na podstawie zdjęć nie mam.

czerwony- nieznana historia i przebieg, tylna opona bez rewelacji, przednie tarcze już chyba mają najlepsze czasy za sobą, malowanie oryginalne, na baku fabryczny lakier... Coś tu śmierdzi, za tanio jak na taki stan jaki przedstawiają zdjęcia. Za tyle ciężko przemalowany sprzęt kupić, a co dopiero w oryginale? Chyba że przebieg jakiś duży ma ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-07-06 09:16:16 
Moderator globalny

Dołączył(a): 2012-04-20 21:21:46
Posty: 556
Lokalizacja: WWE
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Galaxy S10 :P
Obecne moto: Kocio
Niebieski na prawym boku jak nic leżał kiera krzywa i lusterka jakoś na nierównej wysokości a zobacz na ciężarek na prawej kierze albo nowy albo malowany jak sie błyszczy w porownaniu do lewego - ja bym nie oglądał

czerwony opony do wymiany to tylko tyle z tych zdjęć się da zauważyć :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-07-10 21:31:15 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2010-07-12 20:20:26
Posty: 8
Lokalizacja: RKR
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: SUZUKI SV 650 K4
http://allegro.pl/yamaha-yzf-600-thunde ... 66059.html
Właściciel jest do zajeb@nia. Stan techniczny bdb.. chyba w porównaniu do motoru, który przejechał czołg! W wypełnieniach naliczyłem się 3 śrubki, reszta poszła na spacer. Owiewki latają jak majtki na ku...e. RAMA krzywa. Pod zbiornikiem lewa strona równo ze zbiornikiem. Prawa tak że postawisz paczkę papierosów. Ogon krzywy, pęknięty na spawkach, rdza na pęknięciach. W silniku słychać rozrząd. Właściciel 20 lat podniecony, bo ma ścigacza. Tylko dać w mordę i wyjść!!! Co miałem ochotę zrobić, ale nie chciałem go jeszcze bardziej krzywdzić, życie go już bije! No ale jemu się nie spieszy ze sprzedażą. Poczeka... Tylko niech zmieni opis na kupa gruzu a nie Yamaha Thundercat!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org