Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-09-17 21:30:41 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2013-07-21 17:01:25
Posty: 7
Lokalizacja: okolice Częstochowy
Płeć: Mężczyzna
Wybieram się obejrzeć ten motocykl który jest na jednej z holenderskich aukcji.http://www.marktplaats.nl/a/motoren/mot ... ousPage=lr
co powiecie o tym moto i szlifie jaki otrzymał.Cena za jaką mogę go kupić to 950 euro ,to na złotówki jakieś 4000pln . A tu jeszcze link http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/87c ... 98570.html do zdjęcia licznika które przysłał do mnie sprzedający. Wszystkim którzy się wypowiedzą dzięki wielkie.Myśle ze miał malowaną czache ,napęd tez jaż prawie do wymiany a więcej ja z tych zdjęć nie wyczytam
Dziękuje.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-09-17 21:30:41 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2013-09-17 22:01:57 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2010-08-13 11:38:35
Posty: 962
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Licznik nie kręcony, szlif- zupełnie niegroźny, z tego co widze to ledwo przytarty bok, dekiel cały, nic większego się nie stało.
Na zdjęciach niewiele widać, no ale:
Co do malowania to czacha na pewno bo naklejki brak, ale nie zdziwię się jeśli cały był malowany bo nie ma też naklejki przy wlewie paliwa, no i wygląda świeżo i dosyć nieskazitelnie... Co nie zmienia faktu że lakier wydaje się wyglądać po prostu dobrze.
Napęd na podstawie samego naciągu powiedziałbym że jeszcze z 10tys km ma przed sobą. Tarcze starczą jeszcze na długo przy takim przebiegu, rozrząd też jeszcze troche pojeździ bez zaglądania.

Myśle że taka cena o jakiej piszesz jest wręcz śmiesznie niska :beer: Nie wiem jakie są zwyczaje w Holandii jeśli chodzi o motocykle, sprzedaż lekko uszkodzonych itp, ale jeśli ten jest prosty i nie był nigdy zgruzowany, to szkoda by było go nie kupić za takie pieniądze.

Aha, jeden minus- zupełny golas, nie ma ani jednego dodatku z tego co widzę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-09-17 22:22:53 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2013-07-21 17:01:25
Posty: 7
Lokalizacja: okolice Częstochowy
Płeć: Mężczyzna
Tak zgadza się cena śmieszna,i wydaje mi się ze oni uważają jazeli jest uszkodzony to albo na częśći albo za śmieszne pieniądze,chyba widziałeś jak przebiegała tam licytacja.A o co chodzi z tymi dodatkami.Dziękuje za obszerną ocenę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2013-09-17 23:22:45 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2010-08-13 11:38:35
Posty: 962
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Faktycznie, dopiero teraz spojrzałem że to aukcja była i niechętnie licytowali... A dodatki to chodzi mi o to że jest całkowicie seryjny, nie ma żadnego akcesoryjnego wydechu, szyby, crashpadów, przewodów w stalowym oplocie itp


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org