Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-02-04 22:50:08 
Niemowlak

Dołączył(a): 2009-02-04 22:26:18
Posty: 18
Lokalizacja: Rzeszów/Dubiecko
Witam!
Oto one:
1) Ten od urzytkownika forum motocyklistów, zaufanego, ale oddalony odemnie o ponad 300 kilometrów, tak że do ceny doliczam transport...

http://www.allegro.pl/item538279413_yam ... zdjec.html

2) Ten " za płotem " ale od handlarza...proszę was o opinie koledzy którego byście brali
http://pp-motocykle.otomoto.pl/yamaha-t ... 20610.html

Pozdrawiam i z góry dziękuję za POMOC!

PS. nie ma chyba w sieci artykułu którego bym o tych moto nie przeczytał...ale to moje pierwsze takie moto wymarzone tak ze nie mam doswiadczenia w ocenie...
PS2. Na forum motocyklistów już czytałem o tym pierwszym troche, ale o tym drugim nie wiem co można by powiedzieć?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2009-02-04 22:50:08 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-04 23:17:10 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2007-06-14 18:49:22
Posty: 622
Lokalizacja: Kraków
Pierwszy ma malowana czache :!: Wiec nie wiem dlaczego koleś pisze w ogłoszeniu ,że jest absolutnie bezwypadkowy :shock: Trzeba go obejrzec na żywo i okreslic dlaczego była malowana...
Drugi ładny ,ale ciekawe dlaczego nie ma kierunku. Dziwne ,bo stracił kierunek ,a niem ma w innych miejscach rys lub zadrapan. Wydaje Mi sie ,że za 96r to troche duza cena ,ale jesli jest org. i zadbany to wart jest tych pieniedzy.
Pozdro 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-04 23:47:29 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2008-09-07 15:50:31
Posty: 208
Lokalizacja: Radom/okolice
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: yzf600r
Pierwszy jeśli dobrze pamiętam to jest już parę miesięcy wystawiany na handel, tak jak Paweł napisał malowana czacha więc możliwe że było coś kombinowane.
Drugi oprócz kierunku niema jeszcze z prawej strony odważnika na kierownicy i tłumik jest porysowany wiec tez jakąś przygodę miał. Poza tym łączek z tyłu nie za bogaty.
Ogólnie obydwa źle nie wyglądają najlepiej podjechać i obejrzeć na miejscu.
pzdr.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-05 01:40:29 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2008-07-28 16:52:28
Posty: 204
Lokalizacja: Stolyca
a co najdziwniejsze w drugiej sztuce jest tylny kierunek, który powinien jako pierwszy polecieć przy jakimkolwiek szlifie. a tak w ogóle to lusterka powinny być malowane czy nie? ja mam czarne a tu zdaje się są pod kolor czachy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-05 12:10:48 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2009-01-23 19:33:48
Posty: 489
Lokalizacja: Lublin/Piaski
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Thundercat
Ten pierwszy jakiś mi podejrzany, czacha malowana i bez wypadkowy?? :shock:

Po drugie ma tylko jedną naklejkę YAMAHA CHYBA :wink: ani z tyłu aero sport ani deltabox jakby był bezwypadkowy to by je miał raczej :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-05 12:27:35 
Legenda forum

Dołączył(a): 2007-08-28 13:23:30
Posty: 4619
Obecne moto: jamaha pw 50
Ja pomyślałbym nad drugim.
Pierwszy stoi już baaardzo długo do sprzedaży i też jest od handlarza.
A drugi z zewnątrz wygląda dobrze, oprócz braku migacza i pomalowanych lusterek, czego nie powinno być w oryginale. Komuś się zachciało to sobie pomalował, albo był cały malowany i przy okazji pomalował, ale wszystkie naklejki są na swoim miejscu. Także sprawdź jak mechanicznie i masz odpowiedź. Tylko jak na 96r to drogawo, musisz stargować troszki, chyba, że naprawdę dobry stan to warto dać tyle.

EDIT: Na prawą musiał być przewrócony na parkingu lub w transporcie, bo i ciężarka nie ma na kierownicy, widać pęknięcie na owiewce przy brakującym migaczu i tłumik lekko draśnięty.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-05 12:47:55 
electronic supersonic

Dołączył(a): 2008-08-04 21:17:27
Posty: 1717
Lokalizacja: Koło Koła
Płeć: Mężczyzna
Telefon: czarny
Obecne moto: Tiger 1050
pierwszy to o ile dobrze kojarzę był wystawiony jak ja swojego szukałem wiec sierpień wrzesień


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-05 13:23:53 
Niemowlak

Dołączył(a): 2009-02-04 22:26:18
Posty: 18
Lokalizacja: Rzeszów/Dubiecko
Delta81 napisał(a):
Ja pomyślałbym nad drugim.
Pierwszy stoi już baaardzo długo do sprzedaży i też jest od handlarza.
A drugi z zewnątrz wygląda dobrze, oprócz braku migacza i pomalowanych lusterek, czego nie powinno być w oryginale. Komuś się zachciało to sobie pomalował, albo był cały malowany i przy okazji pomalował, ale wszystkie naklejki są na swoim miejscu. Także sprawdź jak mechanicznie i masz odpowiedź. Tylko jak na 96r to drogawo, musisz stargować troszki, chyba, że naprawdę dobry stan to warto dać tyle.

EDIT: Na prawą musiał być przewrócony na parkingu lub w transporcie, bo i ciężarka nie ma na kierownicy, widać pęknięcie na owiewce przy brakującym migaczu i tłumik lekko draśnięty.


No w sobote bede gościa meczył o niego...zobacze co będzie, a przy okazji lookam na fazerki w moim mieście. Gdyby ten kotek był mechanicznie ok to bedzie mój, jak nie to jeżeli nie znajdę innego w najbliższym czasie to chyba zdecyduje sie na fazera...bo o kota jednak ciężko...no ale okaże sie...3majcie kciuki


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-05 14:26:35 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2007-09-28 09:20:16
Posty: 717
Lokalizacja: Kozienice-Warszawa
Z tych dwóch opcji tylko drugi mi sie widzi.. 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-05 14:34:28 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2007-09-22 20:05:58
Posty: 1077
Lokalizacja: Ełk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Suzuki SV1000S
mrówek
Jeżeli chodzi o pierwszy motocykl to jest on od sprzedającego ruthi7.Na niego dał mi namiary kolega z forum motocyklistów do którego wysłałem e-mail przez przypadek. Poczytaj komentarze w jego opisie sprzedał sporo motocykli i robi naprawdę dokładne fotki i możesz się przyjrzeć motocyklowi przed komputerem , a to jest plus. Masz też nowy napęd za 500zł i nową oponę z tyłu to kolejne 500zł. Niby subtelna różnica , a jednak zupełnie zmienia wartość moto.Masz udokumentowany przebieg i ks.serwisową to też duży plus. Zastanawiające jest, dlaczego nie ma naklejki na czaszy??? Możesz do niego zadzwonić za skypa albo zagadać na GG i dowiedzieć się dlaczego tak jest. Możesz też zamówić raport o historii motocykla za 100zł ponieważ jest on z UK.

Jeśli chodzi o drugi to tak na prawdę nie wiesz nic.
Nie wiadomo jaki prawdziwy przebieg (jeśli nie udokumentowany).
W jakim stanie są opony,napęd i cały motocykl. Bo ze zdjęć można wywnioskować ,że ma błyszczący lakier,brakuje kierunkowskazu ,ma zardzewiały i porysowany wydech oprócz tego nic więcej.

Ja bym zrobił tak.
Jeśli masz blisko pojechał bym obejrzeć ten drugi.Najlepiej z kimś kto się doskonale zna i zachował najwyższą ostrożność.
Potem jak coś to wybrał bym się po pierwszy.
Ale ogólnie stawiał bym na nr1.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-05 14:56:35 
Niemowlak

Dołączył(a): 2009-02-04 22:26:18
Posty: 18
Lokalizacja: Rzeszów/Dubiecko
Radekx napisał(a):
mrówek
Jeżeli chodzi o pierwszy motocykl to jest on od sprzedającego ruthi7.Na niego dał mi namiary kolega z forum motocyklistów do którego wysłałem e-mail przez przypadek. Poczytaj komentarze w jego opisie sprzedał sporo motocykli i robi naprawdę dokładne fotki i możesz się przyjrzeć motocyklowi przed komputerem , a to jest plus. Masz też nowy napęd za 500zł i nową oponę z tyłu to kolejne 500zł. Niby subtelna różnica , a jednak zupełnie zmienia wartość moto.Masz udokumentowany przebieg i ks.serwisową to też duży plus. Zastanawiające jest, dlaczego nie ma naklejki na czaszy??? Możesz do niego zadzwonić za skypa albo zagadać na GG i dowiedzieć się dlaczego tak jest. Możesz też zamówić raport o historii motocykla za 100zł ponieważ jest on z UK.

Jeśli chodzi o drugi to tak na prawdę nie wiesz nic.
Nie wiadomo jaki prawdziwy przebieg (jeśli nie udokumentowany).



W jakim stanie są opony,napęd i cały motocykl. Bo ze zdjęć można wywnioskować ,że ma błyszczący lakier,brakuje kierunkowskazu ,ma zardzewiały i porysowany wydech oprócz tego nic więcej.

Ja bym zrobił tak.
Jeśli masz blisko pojechał bym obejrzeć ten drugi.Najlepiej z kimś kto się doskonale zna i zachował najwyższą ostrożność.
Potem jak coś to wybrał bym się po pierwszy.
Ale ogólnie stawiał bym na nr1.


Tak właśnie zrobię.
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=505302728
A i jeszcze ten jest...ale za 12 tysi :-( , cały przmalowany na czarno teraz to wszystko co w opisie aukcji + nowa opona z przodu...postaram sie o nowe zdjęcia...

Ja bym już miał ten od ruthiego, ale jeszcze dochodzi transport 640 km w obie strony...to 600 stówek na dodatek echhhh


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-05 15:03:31 
Wcale nie jestem uzależniony od forum

Dołączył(a): 2007-09-22 20:05:58
Posty: 1077
Lokalizacja: Ełk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Suzuki SV1000S
Jeśli chodzi o transport to zagadaj z nim ma busa. Może w cenie paliwa podrzuci.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-05 16:08:15 
Niemowlak

Dołączył(a): 2009-02-04 22:26:18
Posty: 18
Lokalizacja: Rzeszów/Dubiecko
Radekx napisał(a):
Jeśli chodzi o transport to zagadaj z nim ma busa. Może w cenie paliwa podrzuci.


ten pierwszy juz nieaktulny :-(
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1147929
ale pod nosem mam takiego :-)

co wy na to?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-05 17:49:52 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2008-07-28 16:52:28
Posty: 204
Lokalizacja: Stolyca
mam wrażenie, że leżał na prawej stronie bo kierecha i wydech pordzewiałe. pozatym coś mi nie pasuje czacha do szybki i lampy przedniej (zdj nr8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-05 19:02:29 
Legenda forum

Dołączył(a): 2007-08-28 13:23:30
Posty: 4619
Obecne moto: jamaha pw 50
i czarny błotnik.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org