Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-07-12 09:39:21 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2010-08-13 11:38:35
Posty: 962
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Jako że oglądałem ten motocykl:
http://allegro.pl/yamaha-thundercat-yzf ... 25319.html
parę informacji dla potencjalnych zainteresowanych.

Od razu mówię- nie jest to mina, Kot jest w naprawde fajnym stanie- przebieg prawdopodobnie jest prawdziwy, motocykl ogólnie czysty i zadbany. Jedyne czego wymagał wg mnie to delikatna regulacja gaźników i sprawdzenie stanu łożyska główki ramy.
ALE- leżał na prawej stronie, być może miał wtedy jakieś crashpady które zostały zdemontowane ponieważ brakowało jednej śruby w łapie silnika, a 2 były nieoryginalne. Skutki gleby (bo nie była to parkingówka raczej)- wgnieciona owiewką chłodnica, delikatnie (ale jednak) wgnieciony tłumikiem wahacz, rysa na ramie na wysokości mocowania owiewki (z prawej nad silnikiem), lekko wgnieciony zbiornik. Oczywiście prawa owiewka malowana, być może cieniowany lakier na przodzie, tym bardziej że brak naklejki pod szybą- dobór lakieru przyzwoity, nie rzuca się w oczy.

O ile część z tych rzeczy da się wypatrzeć na zdjęciach, o tyle np wgniotki na wahaczu już nie, a że dla niektórych właśnie to będzie już o jedną rzecz za dużo, to wolałem poinformować. Cena nie jest niska i nie bardzo daje się coś negocjować, więc ja osobiście nie spodziewałem się takich atrakcji.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-07-12 09:39:21 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2016-07-12 10:31:21 
Chop-luftmysza

Dołączył(a): 2012-09-20 09:21:17
Posty: 1337
Lokalizacja: Piaseczno
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 609siedem46cztery51
Obecne moto: KiloFaza
Ale patrząc po asortymencie tego sprzedawcy na portalu sprzedażowym zajmuje się on tym raczej zawodowo.

Nie mniej dzięki za opis, na bank się komuś przyda.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-07-12 20:27:57 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2010-08-13 11:38:35
Posty: 962
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Są handlarze i handlarze, także spodziewałem się że może być różnie, ale była prośba żeby obejrzeć to tak też zrobiłem. Gdyby nie kryterium, że motocykl ma się dać sprzedać w razie czego (pierwsze moto, nie wiadomo na jak długo), to pewnie byśmy go zabrali, a tak- wgniecenie wahacza to było ciut za dużo.


P.S.
Sprzedający chyba śledzi forum- ogłoszenie nie tylko zakończone, ale też wyczyszczone ze zdjęć i informacji :mrgreen: Dziwne zachowanie, szczególnie że napisałem wyraźnie- moto jest w porządku poza drobnymi "urazami"... Był wystawiony za 8700, import chyba z Belgii. Niestety okolicy nie podam gdzie stał, ponieważ nie pamiętam dokładnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2016-07-14 08:56:01 
Moderator globalny

Dołączył(a): 2012-11-17 12:48:12
Posty: 478
Lokalizacja: Warszawa/ WZW
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 792076895
Obecne moto: Tcat
może wahacz ogarnia i wystawi już z "nowym" :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org