Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-03-13 23:08:38 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2017-02-22 21:44:34
Posty: 5
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XJ600
Siema.
W mojej najbliższej okolicy znalazłem tylko te dwa ogłoszenia dotyczące tego co mnie interesuje.
Wiem że po zdjęciach nie można ocenić w jakiś dokładny sposób stanu, jednak na pewno znacie się bardziej niż ja i może jakaś dobra dusza oceni owe motocykle.

https://www.olx.pl/oferta/yamaha-yzf-60 ... kUxjV.html

https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-yz ... xtor=SEC-8


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2017-03-13 23:08:38 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2017-03-14 01:36:00 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2012-02-23 16:33:37
Posty: 376
Lokalizacja: 3miasto / Kołobrzeg
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: VFR 800 Vtec
Bordowa mogła być malowana - brakuje mi tam jednej naklejki na za dupku - tej "wewnątrz" otworu. Nie ma też ograniczników na podnóżkach. Blacha zagięta więc sprawdził bym dokładnie stan silnika i skrzyni ;) Przede wszystkim skrzyni.

Czarna - znowu nie jestem pewny, ale w 2001 robili chyba bordowe i niebieskie - ale upewnij się. Na forum ktoś pisał w jakim roczniku jakie kolory. Ale raczej malowana bo F w YZF z lewej strony jakby za wysoko naklejone, ale to może być kwestia kąta zdjęcia. Brakuje naklejki na wahaczu, znów brak naklejki wewnątrz zadupka. A napisu 'aerosupersport' raczej nie powinno tam być. A naklejki Deltabox też raczej nie powinno. Nie mam nic do chińskich tarcz hamulcowych, ale to chyba chińskie tarcze hamulcowe. Czyżby jakaś modyfikacja tylnego amorka?/

Z uwagi na dodatki i ogólny stan, mimo malowania - co jest w tym roczniku uzasadnione, wygląda ciekawie. Ja bym brał bardziej tego czarnego pod uwagę - wygląda na takiego co był dbany.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2017-03-14 20:22:50 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2017-02-22 21:44:34
Posty: 5
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XJ600
Wielkie dzięki za odpowiedź!
Co do tej bordowej, to chyba nie było tak źle, bo była wystawiona wczoraj jakoś koło 16, a po 22 facet mi napisał ze się sprzedało więc może technicznie była okej. No chyba że ktoś utopił kasę, pewnie się już tego nie dowiem.
Czarną jadę oglądać w czwartek, może dołączę do zacnego grona posiadaczy :wink:
jeszcze raz dzięki za ocenę :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2017-03-14 20:32:16 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
Tu masz malowania kotów zgodnie z rocznikami:
http://www.thundercat.nl/index.php/alle ... 8-modellen
Na stronie jest niewielki błąd, malowania niebieskie i bordowe z YZF na owiewce (taki jak bordowy z Twojego linku) występowały tylko w latach 2000 i 2001 (a nie od 97 roku jak podane na stronie).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2017-03-16 21:40:47 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2017-02-22 21:44:34
Posty: 5
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XJ600
Czarna- hm.... stan zastanawiający, nasmarkane zamiast spawów, owiewki nie dbale oszprejowane, opony-szału nie ma, jedyne co było w stanie dobrym to chyba napęd, silnik nie równo pracuje, obroty skaczą, ale o dziwo dobrze pali, przednie chińskie tarcze IMO długo nie pociągną, klocki tył do wymiany. Zdjęcia z aukcji robione chyba jakieś 3 lata temu. Nie wiem jak sprawuje się w jeździe, bo nie jeździłem. Sprzedający bez problemów schodzi na cene 1tys niższą, no i ubezpieczenie konczy sie w przyszłym tygodniu, czy tam za dwa. Ogolnie nie polecam, na pewno nie za te pieniądze.
No to szukam dalej :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2017-03-17 01:08:45 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2012-02-23 16:33:37
Posty: 376
Lokalizacja: 3miasto / Kołobrzeg
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: VFR 800 Vtec
Dał na aukcję zdjęcia sprzed 3 lat?! Dobry agent... Nie świerzbiła noga, żeby mu kopa zasadzić za taką akcję? :P Raz byłem na oględzinach w Tczewie - taka sama akcja. Na zdjęciach moto piękne, na miejscu jakaś padaka - zdjęcia sprzed 3 lat były, a właściciel się nawet nie pokazał. Tylko jego żona pokazywała motocykl.........


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2017-03-17 09:18:21 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2017-02-22 21:44:34
Posty: 5
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: XJ600
to akurat moj wniosek, pewności nie mam, ale właściciel mówił że ma go od 3 lat, to może wrzucił te zdjecia co zrobił zaraz po kupnie, cieżko stwierdzić, jednak zdjecia a rzeczywistość- zupełnie inne motocykle, no chyba ze jakis fotoszop, nie wiem :P
Sprzedający to młody chłopak, chyba sam wie co sprzedaje, bo jakims optymizmem wielkim nie pałał, widać że chce sie pozbyć.. aż mi go troche szkoda :drink:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org