Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-03-07 22:05:35 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2010-01-15 17:27:42
Posty: 681
Płeć: Kobieta
Obecne moto: Yamaha Thundercat
Jak szukałam swojego Kota, też coś u nich znalazłam, ale już w trakcie rozmowy telefonicznej wyczułam, że moto to niezła mina i lepiej trzymać się od tej firmy z daleka. Nie polecam... :!:

Yarek napisał(a):
Akurat będę oddawał na dniach swojego kota do warsztatu (kupiony w sierpniu 2009) na przygotowanie do sezonu, będzie w sumie to pierwszy bliższy kontakt z mechanikiem.
Mam parę wątpliwości ale liczę, że wszystko ok. Jak będzie po wszystkim to dam znać co tam wyszło ;)


To ty kupiłeś i nie sprawdziłeś co do domu przytargałeś??? :shock: :shock: :shock:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-03-07 22:05:35 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2010-03-07 23:25:08 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2009-01-22 19:06:38
Posty: 176
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Thundercat
Sprawdziłem na ile sam mogłem, w sumie od sierpnia sprawdzałem i jakoś jeździł :wink:
Teraz przyszła pora na konkrety, mam nadzieję, że nie okaże się, że ramę mam spawaną z 3 innych <odpukać>


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-03-08 00:15:10 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2010-01-15 17:27:42
Posty: 681
Płeć: Kobieta
Obecne moto: Yamaha Thundercat
Yarek napisał(a):
Sprawdziłem na ile sam mogłem, w sumie od sierpnia sprawdzałem i jakoś jeździł :wink:
Teraz przyszła pora na konkrety, mam nadzieję, że nie okaże się, że ramę mam spawaną z 3 innych <odpukać>



No to powodzenia chłopaku! Dobry agent z ciebie, że w sumie kota w worku kupiłeś :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-03-08 09:06:00 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2010-01-08 16:02:01
Posty: 224
Lokalizacja: Tczew
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Po Tcat czas na FJR
Yarek napisał(a):
Sprawdziłem na ile sam mogłem, w sumie od sierpnia sprawdzałem i jakoś jeździł :wink:
Teraz przyszła pora na konkrety, mam nadzieję, że nie okaże się, że ramę mam spawaną z 3 innych <odpukać>


to kupiłeś tego co Ci przywieźli?! :shock: ten złoto -srebrny czy jakoś tak- z ogłoszenia?
czy jakiegoś innego Tcata jeszcze mieli? jak tyle znalazło sie wad to zjechali z ceny chociaz?!
faktycznie kupiłeś kota w worku. oby nic poważnego nie wyszło.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-03-08 10:59:02 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2009-12-19 10:49:59
Posty: 432
Lokalizacja: Głogów/Radwanice
Płeć: Mężczyzna
Telefon: w Play
Obecne moto: Kawasaki ZX9R
Yarek napisał(a):
skidmarks napisał(a):
Na ścigacz.pl też jadą po bandzie z tą firmą.

kurde możesz zapodać linka bo szukałem w necie jakichś opinii i nic nie znalazłem




Teraz nie znajdę. Było przy końcu sezonu 09.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-03-08 11:53:51 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2010-01-15 17:27:42
Posty: 681
Płeć: Kobieta
Obecne moto: Yamaha Thundercat
ŻYTO napisał(a):
to kupiłeś tego co Ci przywieźli?! :shock: ten złoto -srebrny czy jakoś tak- z ogłoszenia?


Yarek napisał(a):
No ja swojego kota kupiłem u nich (nie tego z pierwszego postu). Był to w sumie najsensowniej wyglądający kot jakiego miałem okazję oglądać (i do tego sezon w pełni).


......... :!:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-03-08 12:33:08 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2010-01-08 16:02:01
Posty: 224
Lokalizacja: Tczew
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Po Tcat czas na FJR
ROXI napisał(a):
ŻYTO napisał(a):
to kupiłeś tego co Ci przywieźli?! :shock: ten złoto -srebrny czy jakoś tak- z ogłoszenia?


Yarek napisał(a):
No ja swojego kota kupiłem u nich (nie tego z pierwszego postu). Był to w sumie najsensowniej wyglądający kot jakiego miałem okazję oglądać (i do tego sezon w pełni).


......... :!:

no co...?! :oops:
zdarza się .nie doczytałem.
dzieki


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-03-09 09:18:12 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
Ogolnie moi znajomi ogladali juz kilka moto w bikemaster i stan byl bardzo rozny. Maja bardzo duzy przemial i sciagaja z zachodu jak leci. Niektore ladne, zadbane warte zakupu ale tez czesto zdarzaja sie niezle paciaki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-03-09 19:50:47 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2009-01-22 19:06:38
Posty: 176
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Thundercat
Kot był kupiony bo obejrzeniu i jeździe próbnej. Niestety w sezonie nie miałem czasu odwiedzić mechanika (a nawet jakbym chciał to bym z 2m czekał) a sam po zdjęciu owiewek nic szczególnego nie zauważyłem. Po prostu teraz jak będę dawał na przegląd poproszę żeby go w miarę dokładnie obejrzeli (bo sam nie znam się jakoś specjalnie), liczę na brak jakichś niespodzianek ale z moim szczęściem to wszystko możliwe (ODPUKAĆ!!)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-03-10 17:24:44 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2010-03-07 13:07:56
Posty: 2
Płeć: Mężczyzna
Yarek napisał:
Cytuj:
ps. dziwię się handlarzykom, że wciskają taką chu...nię, przecież oni sami sobie szkodzą. Jeśli by się okazało, że z moim sprzętem jest coś nie tak (w sensie niezgodny z tym co mówili/pisali) to odwiedzę wszystkie fora w necie ze swoją opinią ma ich temat. A wątpię, że pomoże im to ze sprzedażą

No widzisz Yarek. Też strasznie mnie dziwi, jak można taki kit wciskać, że wszystko jest OK. Nie wiem czy on myśli, że na jakiegoś ciemniaka trafi i, że mu kupi na wygląd bez odpalania. :shock: Poza tym człowiek uczy się na błędach, raz się przejechałem to drugi raz w takie coś nie wejdę. :oops: Poprostu miałem jechać do niego ale uznałem że nie opłaca się jechać w nieznaną trasę i w ogóle. Dlatego zgodziłem się na transport, oczywiście mówiłem, że pieniądze jak przywiezie ale tłumaczył się różnymi przypadkami i zapłaciłem z góry. Mój kumpel kupił tak motocykl i było wszystko OK.
Dlatego piszę właśnie żeby poinformować wszystkich o bikemaster z gdańska. :x


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-03-11 00:06:48 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2009-01-22 19:06:38
Posty: 176
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Thundercat
Varadero napisał(a):
Dlatego piszę właśnie żeby poinformować wszystkich o bikemaster z gdańska. :x


Popieram, sam jakbym teraz kupował moto to na pewno podszedł bym inaczej do sprawy.
Takie czasy, że trzeba każdego handlarza traktować z góry jak oszusta i złodzieja, który tylko szuka okazji żeby nas wyp...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org