Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-02-23 15:06:04 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2010-01-08 16:02:01
Posty: 224
Lokalizacja: Tczew
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Po Tcat czas na FJR
Delta81 napisał(a):
ŻYTO napisał(a):
bo moto prezentuje się jak nówka


oj Żyto nie pij tyle Żyta :lol:


no i znowu o tym życie :) dacie Wy mi w końcu święty spokój z tą ksywka :?: :!: :lol: :wink: ŻART.
co do Tcata: ok.może nie jak nówka ale jak na moto z wysp i rocznik '98 to wygląda jak świeżynka.nic tylko brać. i za taką $?! dla mnie podejrzana sztuka.ale może sie myle
dobra.wracam do picia Żyta :wink:

gregorione napisał(a):
po dłuższym wpatrywaniu się w zdjęcia (na dwóch widać tą stronę) jestem prawie pewien ze jej tam brakuje. Ciekawe jak to tłumaczy sprzedawca (raczej nie da się zgubić takiej śruby podczas jazdy)


no faktycznie puste miejsce!
hmm a może miał tam crashpady ale po glebie zdjęli i zostało puste miejsce?!

Żytni kolego edytuj posty - delta81

wiem wiem.zapomniałem się.przepraszam :oops:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-02-23 15:06:04 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2010-02-23 17:33:11 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
Brakuje, brakuje juz wczesniej sie ktos o tego kota pytal ale w tamtej aukcji byly zdjecia inne i cos tam jeszcze chyba ludziska wypatrzyli. Brak sruby moze sugerowac zerwany gwint.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-02-24 15:35:00 
Dokładnie - kot po glebie - brak śruby to pikuś...
Przyjrzyj się ustawieniu tylnego koła... wcale bym się nie zdziwił jak ściąga w bok..
Podmalowane troszkę graty- a tak to - obejrzeć i sprawdzić jakimś "Wojt@sem" jeśli mogę użyć po raz pierwszy tego określenia fachowego na forum :mrgreen: - w wolnym tłumaczeniu: weź mechanika ze sobą na oględziny. Pozdro


Góra
  
 
PostNapisane: 2010-02-25 12:46:43 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2010-02-23 10:38:41
Posty: 11
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Kawasaki ER 5
Okej podejście numer trzy, oba motocykle są po drodzę dlatego w ciągu jdnego dnia chciałbym "nawiedzić" obu właścicieli. Liczniki wyskalowane w km/h, ceny nie najniższe oraz opisy napisane w stylu nazwijmy to "niekomisowym".

To już naprawdę ostatnie dwa linki z prośbą o ocene i zabieram się za dzwonienie i jeżdzenie po kraju!

Napisze tak, Thundercat w barwach czarnych lub biało czerwonych jest prawie tak śliczny jak moje odbicie w lustrze, idzie po poprostu się zakochać się w nim od razu ;) Prezentowany poniżej motocykl ma barwy srebrno pomarańczowe... szału nie ma, ale jesli cała reszta byłaby okej to chyba tragedii z tego powodu bym nie robił ;)

http://otomoto.pl/yamaha-thundercat-yam ... 25935.html

Oraz drugi znaleziony przed chwilką:

http://allegro.pl/show_item.php?item=932784095

A teraz pytanie za 100 punktów, czy motocykl zmieści mi się do Citroena Berlingo bez zbędnego jego demontażu np. przedniego koła?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-02-25 13:15:23 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2010-01-08 16:02:01
Posty: 224
Lokalizacja: Tczew
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Po Tcat czas na FJR
ElPaul napisał(a):
Okej podejście numer trzy, oba motocykle są po drodzę dlatego w ciągu jdnego dnia chciałbym "nawiedzić" obu właścicieli. Liczniki wyskalowane w km/h, ceny nie najniższe oraz opisy napisane w stylu nazwijmy to "niekomisowym".

To już naprawdę ostatnie dwa linki z prośbą o ocene i zabieram się za dzwonienie i jeżdzenie po kraju!

Napisze tak, Thundercat w barwach czarnych lub biało czerwonych jest prawie tak śliczny jak moje odbicie w lustrze, idzie po poprostu się zakochać się w nim od razu ;) Prezentowany poniżej motocykl ma barwy srebrno pomarańczowe... szału nie ma, ale jesli cała reszta byłaby okej to chyba tragedii z tego powodu bym nie robił ;)

http://otomoto.pl/yamaha-thundercat-yam ... 25935.html

Oraz drugi znaleziony przed chwilką:

http://allegro.pl/show_item.php?item=932784095

A teraz pytanie za 100 punktów, czy motocykl zmieści mi się do Citroena Berlingo bez zbędnego jego demontażu np. przedniego koła?



Ten drugi był opisywany niedawno.nie pamietam dokladnie ale cos z nim było nie tak.poszukaj.dekielek od silnika z lewej strony bez napisu itd.
Pierwszy- opis normalny.to już cos :D . ze zdjęć dużo nie widać ale na pierwszy rzut oka wydaje sie ok.

tutaj link do pierwszego Tcata(drugi opisywany Tcat):

viewtopic.php?f=4&t=3791


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-02-25 13:31:16 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2009-09-06 20:41:04
Posty: 127
Lokalizacja: Dębowiec/Cieszyn/Bielsko-Biała
Płeć: Mężczyzna
ElPaul napisał(a):
Oraz drugi znaleziony przed chwilką:

http://allegro.pl/show_item.php?item=932784095

co do tego dodam tylko że 3 pierwsze zdjęcia prezentujące motocykl mają na datowniku 2008 rok lipiec i październik natomiast 2 ostatnie (zegar i napęd) 2010 rok styczeń więc możliwe że te 3 pierwsze zdjęcia są mocno nieaktualne.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-02-25 13:51:49 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-11-04 19:52:49
Posty: 62
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF600R Thundercat
ElPaul napisał(a):
A teraz pytanie za 100 punktów, czy motocykl zmieści mi się do Citroena Berlingo bez zbędnego jego demontażu np. przedniego koła?



kiedyś sprzedawałem kawasaki gpz500s po szkodzie i koleś przyjechał po niego właśnie berlingo, w aucie oczywiście nie było przegrody miedzy przestrzenią ładunkową a szoferką i było zdemontowane przednie siedzenie pasażera. Po złożeniu lusterek i zdemontowaniu szyby GPZ się zmieścił (przednie kolo tam gdzie nogi pasażera) Thundercat jest trochę większy ale myślę ze się zmieści na styk.

porównaj w necie wymiary obu sprzętów i będziesz miał odpowiedź.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-02-25 13:55:45 
Legenda forum

Dołączył(a): 2007-08-28 13:23:30
Posty: 4605
Obecne moto: jamaha pw 50
ElPaul ten pierwszy może być sensowny, warto obejrzeć.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-02-25 14:07:51 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-11-04 19:52:49
Posty: 62
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: YZF600R Thundercat
to pierwsze moto dość długo się sprzedaje bo jak ja swojego kota kupowałem to już widziałem tą Korsykę :) a szukałem w październiku 2009.

jeśli jego stan jest rzeczywiście jak w opisie to wart jest 9000 PLN


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-02-25 19:27:49 
Pierwszy w miarę sensowny - coś mnie ten łańcuch zastanawia ale może to wina zdjęcia.
powodzenia... i sporo ostrożności przy zakupie - zawsze! 8)


Góra
  
 
PostNapisane: 2010-02-26 01:12:29 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2010-02-23 10:38:41
Posty: 11
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Kawasaki ER 5
Cześć!

Wstępnie umówiłem się na przyszłą niedziele, przy czym poprosiłem o wysłanie zdjęć w wyższej rozdzielczości na mojego maila. Jeśli właściciel motoru zgodzi się na umieszczenie ich tutaj na forum, to postaram się wysłać je na dowolny serwer, aby nie obciążać forum i podam linka.

Cały czas chodzi mi po głowie jak go stamtąd zabiore (jesli kupię), bo do ojca Berlingo mi się nie zmieści, a mój zdechlak nie ma haka na przyczepke. Może spedycja, ale ile takie coś może kosztować?

Druga sprawa to mnie martwi w jaki spoób go przetestuję bo, jak do tej pory na motorze jeżdziłem raz... w Pobierowie nad morzem jak miałem 10 lat i miał on więcej plastykowych elementów niż metalowych - w dodatku jak pamiętam był różowy z fredzelkami ;)
Zresztą miejsza z tym, mój problem. Po prostu taki założyłem sobie plan, że do rozpoczecia sezonu zdam prawko, a w tym czasie motocykl niech już będzie kupiony i niech sobie siedzi w piwnicy.
A od poniedziałku na wykłady z zasad poruszania się po drodze ;)

Oczywiście chodzi mi o motocykl z pierwszego linku w srebrno-pomarańczowych barwach. Tak swoją drogą co jest nie tak z tym łańcuchem?

Pozdrowienia!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-02-26 08:25:55 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
Na wszystkich zdjeciacj oprocz 3 lancuch jest na poczatku naciagu a na 3 juz na maksa naciagniety i wydaje sie zbyt luzny a co za tym idzie wiekszosc zdjec jest zapewne stara a naped do wymiany.

Jesli sie nie znasz kompletnie na moto to zaplac mechanikowi aby pojechal z Toba.
Nie napalaj sie i jedz z kims kto ostudzi Twoj zapal.

Mozna wypozyczyc przyczepki do moto, spedycja w takie cos sie nie bawi chyba, ze prywatnie kogos z busem bys znalazl.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-02-26 09:18:29 
Kolego proponuje najpierw zrobić prawko. Jak się troszkę otrzaskasz na kursie to dopiero próbuj coś dalej - inaczej błędy mogą być kosztowne. Nemm dobrze prawi - jak pojedziesz zakochany to możesz kupę złomu do domu przytargać ładnie umalowaną :wink: Powodzenia


Góra
  
 
PostNapisane: 2010-02-26 13:41:06 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2010-02-23 10:38:41
Posty: 11
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Kawasaki ER 5
Hej!

Wiem, że błędy moga być bardzo kosztowne, zresztą przekonałem się o tym na własnej skórze gdzie kupnem pierwszego auta w życiu kierowałem się kolorem karoserii... wiadomo czerwony najszybszy ;)

Zdaję sobie doskonale sprawę że mogę to zrobić na spokojnie, ale nie umiem jestem w gorącej wodzie kąpany i nic na to nie poradze, w głowie mam już niezły mętlik i uspokoję się dopiero jak maszynka będzie stała u mnie w piwnicy.

Na chwilę obecną, aby uniknąć dalekich eskapad po Polsce, problemów z oceną stanu technicznego maszyny i jej transportu do domu, to dziś znalazłem ogłoszenie z Pobiedzisk, czyli mieściny leżacej blisko mnie.

Dziś zadzwonie do właściciela i umówię się na spotkanie, na które pojadę wraz z kumplem, który coś tam niby się zna ;)

Oto ogłoszenie: http://otomoto.pl/yamaha-yzf-thundercat-M1708542.html

Szkoda, że nikt z forum nie sprzedaję swojej maszynki, nauczony doświdczeniem z volvoforum.pl to najlepszym sposobem na kupno maszyny o wiarygodnej przeszłości jest właśnie entuzjasta z forum.

W każdym bądź razie na pewno wiem, że to będzie Thudercat nic innego nie wchodzi w gre!

PS
Mam nadzieję, że mogę tak wrzucać cały czas nowe linki i administracja forum nie obrazi się na moje niezdecydowanie i zmienianie decyzji co 5 minut ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-02-26 17:40:26 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2009-07-08 12:27:11
Posty: 222
Lokalizacja: Jaktorów/Mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 606-346-789
Obecne moto: YZF 600R
ElPaul dla mnie to troche nierozwazne wsiadac na kota w twoim przypadku :) Nie jezdziles nigdy motocyklem, nawet ta Ybrka na jazdach, nie miales nic wczesniej nawet glupiero skuterka,cbrki czy cos. Troche moze byc Ci ciezko po lekkiej Ybr 125 wsiasc na 600 ktora wazy o wiele wiele wiecej i jest duzo wieksza.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org