Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-03-05 14:57:04 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-03-05 10:39:58
Posty: 25
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Hej

Myślicie, że te koty mocno dachowe?:P
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1737455
o tym nic nie wiem nie dzwoniłem... jakoś tak się nie złożyło

http://allegro.pl/item945828525_yamaha_thundercat_97r_cena_do_negocjacji.html

Ten ponoć jest do doinwestowania. Jak widać nie ma tych plastików na górze... zdjęcia kiepskie cena niska.. niby nowy napęd itd. Ponoć leżał przedni plastik nowy zegary itd. Jakoś mnie to mocno nie boli - w końcu znaleźć moto z 96 nie leżące nie jest łatwo... choć pewnie się da :) Oprócz tego rysa na ramie nie wróży chyba dobrze - z fotki *** widać. Pewnie niewiele powiecie o niej :) daruje sobie najprawdopodobniej..aa jeszcze laga trzeba uszczelnić - gosciu mowi mimo tego, że wszystko proste i super:P

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1735588

Ten tutaj miał parkingówke niby. Napęd pewnie do wymiany gościu nie wspominał (wydawał się konkretny) Mówi, że silnik i biegi okej. Krzywy nie jest niby itd :)

Dziękuje z góry.. jakbym zdublował jakiś motocykl z innym postem to sorry... nie czytałem wszystkich :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: prośba o ocene kotów
PostNapisane: 2010-03-05 14:57:04 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2010-03-05 15:32:06 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2009-12-19 10:49:59
Posty: 432
Lokalizacja: Głogów/Radwanice
Płeć: Mężczyzna
Telefon: w Play
Obecne moto: Kawasaki ZX9R
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1735588

Nie chyba nie parkingówkę bo zauważ jak szlifnięta jest osłona stopy powyżej podnóżka jeźdźca po lewej stronie.

Zdjęć mu się nie chciało robić świeżych. Piękna pogoda liście zielone, lato na całego:)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-03-05 15:44:39 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-03-05 10:39:58
Posty: 25
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
nie no zdjęcie z zimy tylko gościu jest fanem photoshopa :D... A co do tej osłony stopy... hmm tobie chodzi o ten metal w kształcie równoległoboku? zaraz nad podnóżkiem tak ? (nie jestem fachowcem wiec nie wiem o co chodzi). Ja tam nie widzę szlifu albo mówimy o czymś innym. Zobaczy się na żywo .. jeśli będzie jeszcze moto na sprzedaż i jeśli doradzicie jechać 80 Km. W końcu to nie tak daleko :). Ja tam z zasady staram się sceptycznie podchodzić do tego co mówi sprzedawca. Motocykl ma prawo mieć jakieś przygody w tym wieku. Jeśli to go nie dyskwalifikuje zupełnie - nie ma pokrzywionej ramy czy innych takich bajerów, albo jeśli to nie było nic poważnego, to mi to nie przeszkadza. W końcu to określony motocykl w określonym wieku za określoną cenę :) Dzięki za zainteresowanie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-03-05 15:53:08 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2009-12-19 10:49:59
Posty: 432
Lokalizacja: Głogów/Radwanice
Płeć: Mężczyzna
Telefon: w Play
Obecne moto: Kawasaki ZX9R
Lubin masz blisko 40 min. jazdy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-03-05 15:58:10 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-03-05 10:39:58
Posty: 25
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
No wiem. Miałem jechać w sobotę, ale tak patrze za okno i kiepsko to widzę :(. Wiesz no ja mówię perełki nie szukam bo perełki w stanie idealnym stoją w salonie :P Chcę, żeby był dobry stan techniczny i żeby nie wyglądał jakby ktoś go zjadł i zwymiotował. Ryski i przygody to normalka chyba.
Dygresja: kiedyś sprzedawałem auto moje pierwsze staaarusieńką Civic. Gościu przyszedł i miał pretensje o takie pierdoły, że go wysłałem do salonu hondy bo tam znajdzie tego co szuka, tylko cena będzie trochę inna.
Oczywiście nie znaczy to, że nie liczę na wasze krytyczne uwagi co do tych sprzętów - Dzięki skidmarks za pomoc


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-03-05 16:00:44 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2010-01-08 16:02:01
Posty: 224
Lokalizacja: Tczew
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Po Tcat czas na FJR
Jak dla mnie to ten 3-ci z Lubina Tcat warty obejrzenia.miał lakierowane owiewki.inne naklejki , brak jednej tylnej.ale to oczywiście nie przekreśla tego egzemplarza.
pojedz .zobacz.a nóż będzie grała cała reszta.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-03-05 16:27:54 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-03-05 10:39:58
Posty: 25
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
No tak tylko nie wiem czy jest sens jutro jechac :( zobaczymy... taka temperatura to chyba nie ma co


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-03-05 17:11:44 
Lubin - leżał na obydwie i cały pomalowany - trzeba dobrze obejrzeć.
Drugi ewidentny spory szlif - dekiel malowany i tłumik ostro zajechany - malowane owiewki... plus napęd końcówka.
Ten pierwszy też po lakierni.
Obejrzeć przejechać się i nie dać się wrobić w grata :D
sorry za pomyłkę - już poprawione...


Ostatnio edytowano 2010-03-05 20:35:54 przez miąchal, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
PostNapisane: 2010-03-05 18:05:00 
Mistrz Polski

Dołączył(a): 2009-12-19 10:49:59
Posty: 432
Lokalizacja: Głogów/Radwanice
Płeć: Mężczyzna
Telefon: w Play
Obecne moto: Kawasaki ZX9R
miąchal napisał(a):
rzuć temat chłopakom z lublina - leśmianin, leszek 88888 , - może któryś podjedzie obejrzeć... leżał na obydwie i cały pomalowany - trzeba dobrze obejrzeć.
Drugi ewidentny spory szlif - dekiel malowany i tłumik ostro zajechany - malowane owiewki... plus napęd końcówka.
Ten pierwszy też po lakierni.
Obejrzeć przejechać się i nie dać się wrobić w grata :D



LUBIN :) dolnośląskie.

warmplace ubierz się cieplej i śmiało my już latamy na motorach ze szwagrem w sumie to on mnie ciąga (odreagować tą długa zime jakoś):) I dwa dni temu co sypało też przyczepność jest bo śnieg topnieje szybko, z głową tylko ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-03-06 11:34:52 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-03-05 10:39:58
Posty: 25
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
no nie wiem czy jechać dziś czy nie ...chętnie bym śmignął, ale zimno.. jak myślicie jechać ?:)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-03-06 12:18:00 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2010-01-15 17:27:42
Posty: 681
Płeć: Kobieta
Obecne moto: Yamaha Thundercat
warmplace napisał(a):
no nie wiem czy jechać dziś czy nie ...chętnie bym śmignął, ale zimno.. jak myślicie jechać ?:)


Ja po swoje moto w styczniu, w śnieżycy zapierdzielałam 300 km przez prawie 9 godzin z Krakowa pod Warszawę i do tego jeszcze się nam zje*** ogrzewanie! :shock: Więc jakbyś był zajawiony, to już z samego rana pojechałbyś go oglądać... :?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-03-06 12:51:11 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-03-05 10:39:58
Posty: 25
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Właśnie nie należę do ludzi, którzy jadą podjarani po motocykl/samochód telewizor etc. Raczej nie chciałbym należeć - bo z takim nastawieniem kupiłbym byle sztrucla ;) Ponieważ nie mam spodni i wracać będzie mój kolega decyzja jest też zależna od niego a on powiedział "troche pizga" więc sobie darowałem :) pojadę we wtorek i ocenię na chłodno. a raczej chciałbym, żeby nie było chłodno :P Motocykl trzeba dokładnie przetestować a do tego muszą być warunki niestety. Już raz kupiłem auto napalony i okazało się klapa :(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-03-06 13:03:45 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2010-01-15 17:27:42
Posty: 681
Płeć: Kobieta
Obecne moto: Yamaha Thundercat
warmplace zajawiony na moto, to nie znaczy turbodebil i jakoś udało mi się kupić motocykl w dobrym stanie, a nie tak jak w twoim przypadku z autem "byle sztrucla". Aha! Nie myl pojęć pasja z podjaraniem! :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-03-06 13:45:57 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-03-05 10:39:58
Posty: 25
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Nie myle nie myle jestem podjarany ale powiem Ci, że wyszukiwanie to też niezła przyjemność :P Widzę, że słowo sztrucel jest już bardzo popularne ;) No pojadę we wtorek tak jak mówiłem gdyby nie mój fachowiec doradca to pewnie bym pojechał. Mojemu podjaraniu niech dowodzi fakt, że jak jechałem do swojej kobity to zabrałem ze sobą cały sprzęcior na moto w nadziei, że może cośsie zmieni :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-03-06 13:51:08 
Legenda forum

Dołączył(a): 2007-08-28 13:23:30
Posty: 4617
Obecne moto: jamaha pw 50
warmplace napisał(a):
Hej

Myślicie, że te koty mocno dachowe?:P
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1737455
o tym nic nie wiem nie dzwoniłem... jakoś tak się nie złożyło

http://allegro.pl/item945828525_yamaha_thundercat_97r_cena_do_negocjacji.html

Ten ponoć jest do doinwestowania. Jak widać nie ma tych plastików na górze... zdjęcia kiepskie cena niska.. niby nowy napęd itd. Ponoć leżał przedni plastik nowy zegary itd. Jakoś mnie to mocno nie boli - w końcu znaleźć moto z 96 nie leżące nie jest łatwo... choć pewnie się da :) Oprócz tego rysa na ramie nie wróży chyba dobrze - z fotki *** widać. Pewnie niewiele powiecie o niej :) daruje sobie najprawdopodobniej..aa jeszcze laga trzeba uszczelnić - gosciu mowi mimo tego, że wszystko proste i super:P

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1735588

Ten tutaj miał parkingówke niby. Napęd pewnie do wymiany gościu nie wspominał (wydawał się konkretny) Mówi, że silnik i biegi okej. Krzywy nie jest niby itd :)

Dziękuje z góry.. jakbym zdublował jakiś motocykl z innym postem to sorry... nie czytałem wszystkich :P



Wszystkie paździochy malowane. Jak Ci to nie przeszkadza to sprawdzic stan mechaniczny i brac.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org