Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-04-07 14:25:08 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2010-04-07 14:06:55
Posty: 12
Płeć: Mężczyzna
Witam wiec tak na wstepie chce sie przywitać bo jestem nowy od 3 minut ale przejdziemy to mojego pytania
wiec tak rozglądam sie za 1 wiekszym motocyklem o poj 600ccm chce go uzywac turystycznie w ruchu miejskim itd nie zaprzeczam ze mam zamiar spróbować polatac kiedys na torze. Glównie chce niezawodny motor i dosc przyjazny dobrze latający tzn jestm niski 170cm i 80kg wagi (waga bd wieksza narazie mam chwilowy zastój hhe) czy poradze sobie z manewrowaniem na kotce ? przymierzałem sie do cbr 900rr była dla mnie leciutka dosc i przyjazna :) 1 pytanie czy na pierwsze moto kotka sie nada ? wyczytałem ze tak heh przeszło 200kg motorek wagi ma nie wiem czy to bd mi przeszkadzac czy nie
teraz pytanie dla którego załozyłem temat mam okazje kupic za granicy thundercata z 2000r lecz jest do wymiany błotnik owiewka bok lewy oraz czasza dodam fotki jesli znajde taka opcje motor jest za 6k mysle ze to dobra cena lecz pózniej dokupic owiewki itd nie wiem czy na tym wyjde dobrze a chciałbym dorwac owiewki w tym kolorze jak nie to zostanie malowanie z malowaniem problemu raczej nie ma cos sie tam bawie z autkami i motorowerkami w lakierowanie :) co o tym myslicice opłaca sie ? jakie pozniej bd koszta tzn naprawda tego kupno itd co jest nie tak na fotce z góry dziękuje za wypowiedzi na pewno wszystkie mi sie przydadzą a tak pozatym mam do wydania 7-8 tys lecz chciałbym zeby mi cos zostało na nowy kask i jakis tanszy strój na motorek opcja 6k była by fajna to by zostało jezeli z owiewkami i z tym wsyzstkim zmiesciłbym sie w 1k
pozdrawiam i czekam na odp


Załączniki:
yamaha.jpg [206.57 KiB]
Pobrane 569 razy
yamaha..jpg [201.34 KiB]
Pobrane 534 razy
yamaha...jpg [205.55 KiB]
Pobrane 545 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-04-07 14:25:08 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714

PostNapisane: 2010-04-07 14:34:39 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
Od Powitan jest odpowiedni dzial i proponuje sie tam udac ;)

Jesli chodzi o kota, to oprocz lewej owiewki do wymiany bedziesz mial prawdopodobnie czache bo ma ubytki w dolnej czesci, ktorych prawdopodobnie nie da sie jakos sensownie uzupelnic. Do tego dochodza plastiki pod czacha, ktore najprawdopodobniej tez sa potrzaskane oraz nie wiadomo jak z czarnymi wypelnieniami przy zegarach.

Stelaz czachy jest krzywy, do prostowania lub wymiany.

Ma tez uszkodzony zadupek, mozliwe ze pokrzywione mocowania uchwytu dla pasazera albo jeszcze cos wiecej.

Do tego naped jest na kocowce naciagu wiec pewnie tego sezonu juz bys na nim nie zrobil.

Na moje naprawy moga znacznie przekroczyc 1 tys zlociszy plus 500 na naped.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-04-07 15:36:02 
Legenda forum

Dołączył(a): 2009-07-15 23:58:19
Posty: 3245
Lokalizacja: ELE
Płeć: Mężczyzna
Telefon: czarny
Obecne moto: r1100gs
boczki to licz 500zł, czachę z 200-300zł, stelaż 50-150zł, dolicz sobie farbę ( tutaj masz perłe plus klar cena bodajże 30-40zł za 100ml ) , dolicz napęd z 500zł.

Jak potrafisz sobie to prysnąć i zrobić to nie dawaj więcej niż 5.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-04-07 15:54:57 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2010-04-07 14:06:55
Posty: 12
Płeć: Mężczyzna
tak ale moto jest sprowadzone tzn jest rzecz taka ze mówie kolesiowi ze godze sie na cene i mi to przywozi ze wszystkim do 6 tys ale widiocznie 2tys olicząc trzeba wsadzic + zarej w PL 500zł czyli 8500zł troche juz duzo moze odpuszczę poczekam poszukam w gre wchodzi jeszcze cbr 600 f3 lub gsx-r 600 a Wy jak myslicice co do kosztów itd ? opłaca sie z ceny raczej zejsc juz sie nie da :?
wiem ze jest odp dział ale nie zaszkodzi nawet przy 1 napisanym poscie sie przywitać przciez przy kazdej mojej odp nie bd tego robił :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-04-07 16:02:50 
Legenda forum

Dołączył(a): 2009-07-15 23:58:19
Posty: 3245
Lokalizacja: ELE
Płeć: Mężczyzna
Telefon: czarny
Obecne moto: r1100gs
Średniio się to opłaca, a facet tego nie sprzeda nigdzie za 6 tys zł. Jak sprzeda za 5 to będzie i tak dobra cena dla niego. Ja jeszcze zauważyłem że błotnik do wymiany. Za 5 jest sens, bo powiedzmy się zrobi jak należy i coś zostanie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-04-07 16:25:07 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2010-04-07 14:06:55
Posty: 12
Płeć: Mężczyzna
Tak tylko moze cena jest niska ale to jest tak jakby posrednik to załatwia i on tez pewnie musi zarobic i koles co mi to przywozi wiec dzis zadzwonie dopytam itd bo jezeli mam wydac 8500zł to wole poczekac na inne moto
wiec na to wychodzi ze dupa zbita jeszcze jakbym pracował a nie chodził do szkoły to jeszcze jeszcze
trudno najważniejsze jest sie nie napalać na sprzęt

w sumie teraz sie dowiedziałem ze dodaje do niego owiewki tylko pomalowac ale jeszcze musze sie dowiedziec czy wszystkie

Prosze edyuj swoje posty
Nemo


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-04-07 18:36:15 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
Ja osobiscie bal bym sie brac sprzeta w ciemno zwlaszcza jesli jest po przygodach i do zrobienia. Mozna sie tak ladnie na mine wpakowac. Takie sprzety do "pracy" to trzeba bardzo dokladnie obejrzec.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-04-07 19:28:02 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2009-08-02 21:22:53
Posty: 188
Lokalizacja: Łochów
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: T-cat
e no jak cebra była dla ciebie lekka to z kotem sobie poradzisz cebra 900 sporo większa jak dla mnie za duża a co do tego moto to nigdy nie wiadomo bo czasem nawet po lekkim wypadku może być kaszana.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-04-07 20:38:55 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2010-04-07 14:06:55
Posty: 12
Płeć: Mężczyzna
tzn cebra sympatyczna siegałem nózkami itd była ok i taka lekkosc moim zdaniem była nie za ciezki taki motor lecz na nim nie jezdziłem jak czas pozwoli i własciciel to na weekendzie da sie przejechac
nie mam mozliwości oględzin ale kupuje to czlowiek który skupuje motory itd wiec powienien cos sie znac i powiedziec co do owiewek jak daje wszystko to moze by sie opłacało
Ojciec mówi cały czas o tej cebrze 900rr bo mu sie spodobała ale chciałbym próbowac na 600ccm nie powiem zachwyca cebra


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-04-07 21:39:35 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-02-11 10:40:46
Posty: 28
Lokalizacja: opolskie grodków
Płeć: Mężczyzna
Telefon: nokia
Obecne moto: cbr 600 f4i
cbr 600 wydaje sie byc mniejsza od kociaka jak sie na nich siedzi i jedzie . Wagowo sa podobne . Cbr jest zwinniejsza na miescie ale za miastem jest o wiele mniesza osłona przed wiatrem i o wiele mniejsza wygoda / Na kotku sie jedzie bardziej luksusowo i miękko , Cbr tak jak by bardziej narwana ale maja trakie same osiągi jak kotek / więc jesli szukasz motorka na miasto i krótkie trasy to cbr bo bardziej zwinna /ale jak masz zamiar jezdzic dalej i miec wygodniej wręcz luksusowo to polecam kotka . Jezdziłem wczesniej cbr f3 i była o wiele brzydsza od kocurka ktory jest piękny chyba najładniejsze moto z tamtych lat.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-04-07 21:50:29 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2010-04-07 14:06:55
Posty: 12
Płeć: Mężczyzna
WASKI26 dokladnie kociak ma wyglad piekny a co do cbr mozesz napisac cos ogólnie o silniku itd ? zastanawiam sie nad tym modelem tez jak cos wybór padnie na kocura ale chce dobrze wybrac bo to bd motor na kilka sezonów co do jazdy trasa itd wchodzi w gre cbr ale nie ukrywam ze p :twisted: lanuje wycieczke po PL chciałbym odwiedzić nasze morze a do morza ma ok 600km heh


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-04-07 22:18:19 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-02-11 10:40:46
Posty: 28
Lokalizacja: opolskie grodków
Płeć: Mężczyzna
Telefon: nokia
Obecne moto: cbr 600 f4i
Cięzko powiedziec co do silnika bo za krótko mam kociaka jak narazie zrobiłme mnim tylko ponad 1.5 tys k i chodzi pięknie i napewno ma bardziel elastyczny silnik od cbr 600 f3 /
f3 miałem z roku 96 i najechane było jak sprzedawałem 46tys troche mi żarła olej pozatym nie miałem zadnych problemów. tu i tu masz gaźniki , siliniki ogólne podobne poza elastycznością / przy kupnie jednego i drugiego musisz dobrze sprawdzic skrzynie biegów czy 2 bieg nie wyskakuje / Ja napewno na cbrke f3 nie zamienił bym sie wole kotka . a jak chcesz smigac po polsce to bez zastanowienia wybrał bym yamahe thundercat :D :D /
Rozwiązanie masz proste szukasz blisko jakiejs cbrki i jedziesz pooglądac i sie przewiesć to samo robisz z kotkiem wtedy będziesz miał porównanie :D ja juz tak robiłem mozesz powozic sobie różne smigi i sobie porównac
pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-04-07 23:03:38 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2010-04-07 14:06:55
Posty: 12
Płeć: Mężczyzna
tylko z czasem ciezko troche bo nauki duzo a chce miec dobre wyniki itd ale na weekendzie czemu nie jak czas pozwoli to sie wybiore
trochę mam mętlik w głowie kazdy chwali co innego itd heh kurde ciezko bd mi wybrac dziękuje za wypowiedzi
musze sie dowiedziec jak z tymi owiewkami jest dokladnie jak cos zdam relacje bo jakby byly wszystkie owiewki bylo by juz sympatycznie za malowanie to bym sobie sam zrobil tylko naped wymienił itd co do stanu tech bd wiedział na weekendzie dokladnie co i jak moze sie troche z wyborem itd sram ale chce dobrze wybrac jak kazdy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-04-08 19:18:42 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2009-01-22 19:06:38
Posty: 176
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Thundercat
aruss10 napisał(a):
1 pytanie czy na pierwsze moto kotka sie nada ?

ja bym się zapytał inaczej, czy ty nadajesz się na 100 konny motocykl?

aruss10 napisał(a):
8500zł troche juz duzo

Dobry kot swoje kosztuje. Za taką cenę kupisz maszynę w której pewno trzeba będzie wymienić w cholerę rzeczy. Fakt będzie jeździł ale i tak po sezonie okaże się, że będziesz musiał władować jeszcze z 2-3tyś więc raczę dozbierać jeszcze kasy albo szukać czegoś innego :(

aruss10 napisał(a):
jakbym pracował a nie chodził do szkoły

tym bardziej szkoda twojej ciężko uzbieranej kasy by wydać na jakiś złom, który będzie ciężko zreanimować (i za duuuużą kasę)

Polecam przeglądać forum i szukać czy jakiś forumowicz nie ma na zbyciu swojego kota. Pewno cena nie będzie niska ale raczej kupisz sprawdzony sprzęt.

Życzę powodzenia w znalezieniu odpowiedniej maszyny. Sam tak miałem w zeszłym roku więc wiem jakie jest ciśnienie (na jazdę i kasę) ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-04-08 21:51:28 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2010-04-07 14:06:55
Posty: 12
Płeć: Mężczyzna
Yarek
chodzilo mi czy nada sie na 1 motor czy nie bd za mocny albo z ciezki jak dla mnie 170 80kg wagi ale waga skoczy :) heh
zdaje sobie z tego sprawe i mam glowe na karku ze to jest 100km i nie ma z tym zartów jezdziłem swojego czasu na 125ccm yamahe tzr jak na ta pojejmnosc tez mi pozytwynie zaskoczyla na początku heh mam wyobraznie itd na motor jestem zdecydowany wiec na pewno kupie 600ccm co do wtopienia sie itd mam innego znajomego do którego jade na weekendzie pogadac on ma za granicy kolege który zna sie na motorach dosć dobrze bo siedziw tym juz troche i mysle ze za 8500zł sciągne cbr f3 w lepszym stanie niz w PL . W PL dzieją sie cuda swiata z motorami zadzwon do jakiejkolwiek firmy co prostuja ramy itd ostatnio znajomy dzownił powiedzieli mu ze nie wyrabiaja sie z tym 100 motorów mają wiec pomysl sobie jakie moto jest w PL moze nie wszystkie ale taki kraj za granicą kupował koles motor w UK koles trzymał moto w domu od nowosci itd starszy Pan jeszcze 2 tyg po zakupie dzwonił do niego i prosił go o fotki itd chciałbym trafic na takiego własciciela w PL widze po znajomych co robia lub zobacze na stuntpoland to odechciewa mi sie kupować moto w PL
co do kotki zobacze na weekendzie bd wiedział wiecej moze w poniedziałek juz ja zamacam i podejmę decyzję
co do dobrego wydania pieniedzy chce dobrze wydac wiadomo dozbierac doczekam ale jak ja od 7 roku zycia jezdze na motorze ciezko mi jest wytrzymac tydzien bez moto a co dopiero 1 sezon


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org