Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-05-20 16:46:42 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2010-05-20 16:42:02
Posty: 2
Lokalizacja: jaworzno
Płeć: Mężczyzna
hej
pozdrawiam wszystkich na poczatku ,poniewaz jestem tutaj nowy

zamierzam kupic kota do ceny max 8k , nie chce kupowac zadnego anglika ani wogole nie zarejestrowanego w polsce , znalazlem ostatnio jedno ogloszenia i zamierzam jechac tam w niedziele go obejrzec , (jestem ze slaska z jaworzna) co o nim sadzicie , czy moze ktos cos wie o tym moto?
http://moto.allegro.pl/item1032953200_y ... ocjuj.html

widac ze jest nowy lakier bo dzwonilem i rozmawialem , 2jka nie wyskakuje , no ale nic wiecej nie wiem tyle co w ogloszeniu i na zdjeciach...
prosze o pomoc bo nie chce kupic za ciezko zarobiona kase bubla.
pozdrawiam i prosze o odpowiedz bo niedziela blisko...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-05-20 16:46:42 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2010-05-20 20:52:05 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-05-21 10:26:59
Posty: 96
Lokalizacja: Łomża
Nie jestem mechanikiem, ani wielkim znawcą, ale składałem swojego koto po szlifie i łatwo jest mi teraz dostrzec pewne niedociągnięcia. To że cały malowany to oczywiste, wzór i kolorystyka malowania nie próbują nawet udawać oryginału. To oczywiście go nie dyskwalifikuje. Dalej widać że brakuje łącznika owiewki na dole za przednim kołem, jakaś siatka. A to nie jest jakaś bardzo droga i niedostępna część. Na tłumiku ślady po ślizgu, u mnie były w tym samym miejscu. Na zdjęciu z zegarami widać że wypełniania nie całkiem pasują. Czyli na 100% stelaż czachy prostowany. Wiem bo miałem to samo, kiedyś to rozkręcałem i skręcałem i wszystko pasowało idealnie, a po prostowaniu stelaża na początku wcale wypełniania nie chciały pasować, ale po żmudnej pracy wyginania, przyginania się dopasowało, a tu nie. Według mnie moto po co najmniej sporym ślizgu, albo i dzwonie, nawet zbiornik przemalowany, czytaj naprawiany. Raczej poskładane tanim kosztem. Jeśli silnik i skrzynia chodzi dobrze, rama, lagi, półki są proste, najłatwiej będzie zweryfikować stan ogranicznika kierownicy, napęd i opony bez zarzutu, jeśli technicznie gitara, to można ewentualnie potargować. Ale zdziwiłbym się jeśli wszystko by tak różowo wyglądało jak w opisie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-06-06 17:59:42 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2010-05-20 16:42:02
Posty: 2
Lokalizacja: jaworzno
Płeć: Mężczyzna
czy ktos bym mogl cos wiecej napisac lub zna ten moto ? jest on z czestochowy , przyznal sie wlasciciel ze byl szlif ale lekki i on po nim caly czas jezdzil ,lecz jaka jest prawda tego nikt sie nie dowie...albo moze ktos jest z czestochowy i moze podskoczyc?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2010-06-06 18:19:35 
Legenda forum

Dołączył(a): 2009-07-15 23:58:19
Posty: 3245
Lokalizacja: ELE
Płeć: Mężczyzna
Telefon: czarny
Obecne moto: r1100gs
ja nie wiem czego oczekujecie od motocykla za 8 tys zł. Dla mnie warto pojechać, jest tam parę krzaków, ale można wszystko wyprostować własnym nakładem pracy. Cena jak cena, dla mnie duża za lakier w innym niz oryginalnie barwie, golas zupełny.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org