Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-08-31 19:14:05 
Prawie jak Mistrz Europy

Dołączył(a): 2007-06-14 18:49:22
Posty: 622
Lokalizacja: Kraków
Ja kupiłem Kota za granicą,a dokładnie w UK. Szukałem koło dwóch miesięcy,ale warto było. Uważam,że warto poszukać czegoś na zachodzie, ponieważ jest taniej i można znaleść naprawdę zadbany motocykl.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 2007-08-31 19:14:05 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

 Tytuł:
PostNapisane: 2007-08-31 23:09:59 
Pierwszy wydech regionu

Dołączył(a): 2006-08-15 15:57:13
Posty: 358
Lokalizacja: POZNAN
Czy za granicą czy w kraju to i tak trzeba sie naszukać.
W Polsce tez można znaleźć cos godnego uwagi, chociaż czasami jest to dosyc skomplikowane i wymaga czasu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-09-17 01:11:38 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2007-08-14 13:43:14
Posty: 11
Lokalizacja: Kbk
właśnie, wolałbym kupić coś w kraju. mniej czasu stracę. sam wyjazd w poszukiwaniu moto nie gwarantuje, że wrócę z zakupem... poza tym jeszcze kwestia transportu... chyba jednak wolałbym znaleźć coś w kraju. znacie może rzetelnych sprzedawców, godnych polecenia?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-09-17 02:38:46 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2007-09-13 21:34:31
Posty: 227
Lokalizacja: woj.Pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Kawasaki GTR 1400
Ja szukalem swojego moto tylko na prywatnych ogloszeniach,wszelkiego rodzaju sprowadzanie nie wchodzilo w gre.Za duzo sztuczek widzialem w sprzetach sprowadzanych przez osoby trzecie.
Ja kota znalazlem na allegro.Kazdego dnia siedzialem w ogloszeniach internetowych i szukalem czegos ladnego.Znalezienie mojego tcata zjelo mi 2 miesiace.Gdy go znalazlem, zadzwonilem do kolesia i wypytalem sie o wszystko,przeslal mi wiecej fotek.Moto jest ladne ,ale nie wiedzialem jak silnik i reszta.Jechalem po moto 300km.
Koles nie sciemnial,kotek chodzi jak igla! Jak pojechalem nim do serwisu,powiedzieli mi,ze moto jest w bardzo dobrym stanie.
Moim zdanie warto poswieci troche czasu i znalezc cos dobrego w kraju.Warto zwrocic uwage ,aby szukane moto posiadalo 2 komplety kluczy i ksiazke serwisowa.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org