Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-02-16 21:20:43 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2011-02-07 22:33:19
Posty: 9
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Witam. Zamierzam kupic T-cata. Prosiłbym o ocenę tego egzemplarza:

http://otomoto.pl/yamaha-thundercat-yzf ... 39442.html

z góry dzieki :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Thundercat z Poznania
PostNapisane: 2011-02-16 21:20:43 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2011-02-16 21:37:08 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
Przebieg 10 tys km przy praktycznie juz 15-letnim moto?
Moze ja sie czepiam ale dla mnie jest to tak samo prawdopodobne jak to, ze licznik sie przekrecil :)

Czy mi sie wydaje czy naklejki na zbiorniku są niesymetrycznie po obu stronach naklejone?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-02-16 21:41:26 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2011-02-07 22:33:19
Posty: 9
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
no w przebieg aż sie wierzyć nie chce.. niby udokumentowany.. z angli przywieziony to sobie sprawdzę czy to prawda ;P

a tak bo za przebiegiem jak sie prezentuje?:d

chyba symetrycznie... zobacz 2 i przedostanie zdjecie.. wyglada ze są tak samo ;p

chyba przebieg prawdziwy.. jutro ide podskoczyc.. mowił ze mogę sobie sprawdzić w internecie jak nie wierze.. do wszyskich czesci ma faktury itp.. motor ponoć sporo czasu stał nieużywany.

Edytuj swoje posty!
Nemo


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-02-16 22:01:29 
Legenda forum

Dołączył(a): 2009-07-15 23:58:19
Posty: 3245
Lokalizacja: ELE
Płeć: Mężczyzna
Telefon: czarny
Obecne moto: r1100gs
Poproś Pana na ostatni mot to sobie sprawdzisz.

Dla mnie:
- pordzewiały i pośniedziały bardzo, nawet sprężynka osłaniająca tylny przewód hamulcowy
- zbiornik lakierowany , napisy krzywo i jeden za wysoko
- szafa kręcona bankowo, nawet nie potrafią skręcić tak by to wyglądało
- to że owiewki boczne i błotnik przód ma numerowany nie znaczy że te owiewki są z tego moto bo angole już się nauczyli że super moto nie sprzedaje się polaczkom


Tak to całkiem całkiem, jak to angol.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-02-16 22:14:09 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2011-02-07 22:33:19
Posty: 9
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
sprawdze w necie czy kręcony czy prawdziwy.
koleś mówił że jak zobaczył to moto w anglii to od razu je wziął.. mówił ze było dość drogie.. ma jeszcze na papierze udokumentowany przebieg. wszystkie faktury od czesci ktore byly wymieniane.. moto niby bardzo długo stało w garazu.. może dlatego pośniedziały bo stał długo nieuzywany


po czym poznałeś ze zbiornik lakierowany? widać ze inny odcień lakieru? czy przez żle naklejone naklejki tak uwazasz? jutro mu powiem o tym zbiorniku.. zobaczymy co powie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-02-16 22:28:11 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
mp1992 napisał(a):
wszystkie faktury od czesci ktore byly wymieniane.

A jakie czesci trzeba by wymieniac przy takim przebiegu oprocz oleju i ewentualnie opon ze wzgledu na starosc?
To jest handlarz wiec wszystko co mowi bierz jako potencjalne klamstwo :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-02-16 22:36:54 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2010-12-11 19:17:02
Posty: 55
Lokalizacja: Włocławek/Poznań
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Kot
Tak jak te tarcze to wyglądaja moje przy przbiegu razy 6 :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-02-16 22:43:00 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2011-02-07 22:33:19
Posty: 9
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
niby w necie mozna sprawdzic przebieg.. czy on moze coś pozamieniac żeby w necie pokazał mi sie przebieg jakiegoś innego moto?
mowił ze nowy akumulator, świece wymieniał.. i jeszcze cos nie pamietam.. no i wydech


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-02-16 22:45:11 
Legenda forum

Dołączył(a): 2008-04-10 22:54:31
Posty: 4037
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Czarny
Obecne moto: YZF 600R
Jak Ci poda nr innego moto, ale to mozesz zweryfikowac przy ogledzinach.

Jestes napalony jak prawiczek w burdelu.... wez ze soba mechanika na ogledziny.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-02-16 22:58:41 
Prawie jak Mistrz Świata

Dołączył(a): 2010-08-13 11:38:35
Posty: 962
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
Bartolomeo171
przesadzasz, aż tak źle nie wyglądają, po 60tys. moje mają duży próg już, a tu nie widać aż tak

mp1992
bierzesz angielski numer rejestracyjny, wpisujesz, sprawdzasz ten vin co wyskoczy- czy jest od tego motocykla i już wiesz czy nie chce cie gość oszukać
lewa naklejka na zbiorniku jest pod złym kątem, a że są one pod lakierem to na bank był zbiornik malowany
przebieg- przekręcony już licznik, albo wymienione po jakimś dzwonie zegary, wszystko możliwe bo z angielskich przeglądów dane dostępne są od 2006 albo 2007 roku dopiero, a co było wcześniej to zagadka...
jak sprzęt stał to też źle, bo tam mało co stoi w garażu, raczej po chmurką. Jakbyś oglądał tego kota to sprawdź czy tylnego stelaża ramy rdza nie bierze (lagi też sprawdź pod tym kątem), to jest możliwe. Jak stał to świece się rozsypały a akumulator padł (wiem z doświadczenia) więc musiały być wymienione.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-02-16 23:44:25 
Legenda forum

Dołączył(a): 2011-02-15 15:47:22
Posty: 3823
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: Pół człowiek pół muffin
Obecne moto: tiger 800
Wiesz, nie znam się to ci nie ocenię, ale weź mechanika.

chcesz to podrzucę ci zdjęcia horneta - przed dzwonem centralnym z przodu, i jego aukcję. kompletnie dwa różne motocykle. To moto znajomego z innego forum, nawet VIN sie zgadzał. Jedyne w co możesz wierzyć to to że twój znajomy mechanik ci sprawdzi maszynę. Najlepiej nie zabieraj mechanika do motocykla, tylko każ motocyklowi przyjechać do mechanika na zasadzie, że jeśli jest inaczej niż w opisie to koleś jedzie tu i tam na swój koszt - w moim wypadku kilku odpuściło, co potraktowałem jako fakt, że wiedzą że coś nie tak z moto. Jutro się zgaduję z właścicielem kociaka którego mam na oku. cały malowany, ale mechanikowi ufam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-02-17 23:19:12 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2011-02-07 22:33:19
Posty: 9
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
sprawdzałem dzisiaj to moto.. naprawdę wydaję sie że przebieg prawdziwy. tarcze jak nowe, tylko na zdjeciu wygladają jakby były zużyte. pęknięcie kolo prawego kierunka z przodu.
właściciel zaczął wychwalać że zbiornik jak nówka żadej ryski itp.. spytalem sie dlaczego był lakierowany.. powiedział ze nie był.. to mu zwróciłem uwage na krzywo przyklejoną naklejkę.. trochę sie uciszył powiedział że nic nie było robione i zmienił temat, więc troche podejrzane.. kolejna sprawa to taka że moto zostało sporowadzone rok temu, niby dopiero teraz doszły papiery i go wystawił. wydech nie dawno założył, nie wiem po co jak moto i tak idzie na sprzedaż, powiedzial ze lepiej brzmi, a tamten oryginalny wydech sprzedał na allegro.. równie dobrze mógł sprzedać moto z seryjnym wydechem za 500zł mniej, a sportowy sprzedac. ale trzeba przyznać że chodzi wyśmienicie, głoś przepiękny :mrgreen:

nie znam sie za bardzo ale stacyjka była strasznie porysana.. wygladała jakby kluczyk był z milion razy wkłądany.. jeszcze koleś chyba nawalony nie mógł trafić w tą dziurke ;D

a i jeszcze jedno.. właściciel podobno wczoraj jeździł tym moto.. a przebieg na motocyklu jest taki sam jak na zdjęciach w aukcji !!

Nemmo napalony jestem ale mam jeszcze rozum :mrgreen:

cena 8300 PLN, dzisiaj sobie wszystko przemyślałem.. to jest dopiero pierwszy moj motor i uważam że te cena jest za wysoka..
musiałbym 800zł od rodziców pożyczyć, w marcu bym może tyle zarobił i bym im oddał.. nie miałbym kasy ani na ciuchy ani na paliwo i moto by stało
rodzice do moto mi nie chcą dołożyć ale na ciuchy mówili że coś dorzucą jak zabraknie :)

w salonie widziałem pierwszy raz fazera na żywo, znacznie lepiej wygląda niż na zdjęciach.. zaczynam sie powoli nad nim zastanawiac. rok 1998-2000

DZIĘKI WSZYSTKIM ZA OCENE MOTO !!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-02-19 00:14:26 
Zamykacz opon

Dołączył(a): 2010-07-11 22:23:43
Posty: 253
Lokalizacja: Wawa
Płeć: Mężczyzna
Telefon: 608296219
Obecne moto: GSXR 1000 k7
mp1992 napisał(a):
sprawdze w necie czy kręcony czy prawdziwy.
koleś mówił że jak zobaczył to moto w anglii to od razu je wziął.. mówił ze było dość drogie.. ma jeszcze na papierze udokumentowany przebieg. wszystkie faktury od czesci ktore byly wymieniane.. moto niby bardzo długo stało w garazu.. może dlatego pośniedziały bo stał długo nieuzywany


po czym poznałeś ze zbiornik lakierowany? widać ze inny odcień lakieru? czy przez żle naklejone naklejki tak uwazasz? jutro mu powiem o tym zbiorniku.. zobaczymy co powie


Posniedziale wszystko bo taki juz tam maja klimat. Ot i cala historia.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-02-19 01:04:22 
Pryszczaty jeździec

Dołączył(a): 2009-10-21 20:28:52
Posty: 83
Lokalizacja: Starachowice
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Yamaha YZF600R
..kolego ja mam Kota z Uk i powiem Ci ze wygląda o nie bo lepiej mimo 31 tys mil niz ten co wystawiles do oceny!!
Plastiki wyblaknięte , spreżyna przewodu hamulcowego to już syf totalny..zawsze mozna wymienic ale rodzi sie pytanie czy sprzedający mówi prawde ze moto garażowane? sprawdz sobie przebieg!- gdzieś na forum masz wytłumaczone krok po kroku jak to zrobić za zupełną darmoche !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-02-19 10:46:36 
Funkiel Nówka

Dołączył(a): 2011-02-07 22:33:19
Posty: 9
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
przebieg raczej sie zgadza bo sam powiedział że mogę w necie sprawdzic i jak chce to mi poda to co potrzebne.. nie sprawdzałem bo jak pisałem wyżej jednak z moto zrezygnowałem..
plastiki nie są wyblakniete, poprostu zdjęcia do kitu..
możliwe że stał na dworze bo ta sprężyna przewodu cała w rdzy.. możliwe że z tego powodu tez był wydech wymieniony.. no i koledzy wyzej pisali że bak był prawdopodobnie malowany


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org