Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-05-09 15:36:42 
Niemowlak

Dołączył(a): 2009-05-06 17:59:50
Posty: 48
Lokalizacja: Bełchatów
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Fzs 1000
można prosić o ocene tego thundercata? zdjęcia troche słabe, moto ma być dla znajomego, rzuca się wam coś niepokojącego w oczy?
http://otomoto.pl/yamaha-thundercat-yzf ... 94560.html
pozdro!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Prosze o ocene :)
PostNapisane: 2011-05-09 15:36:42 
admin ręczy i poleca:)

Dołączył(a):2011-10-03
Posty: 714
Lokalizacja: Polska

PostNapisane: 2011-05-09 17:34:46 
Mistrz prostej

Dołączył(a): 2010-12-23 21:56:02
Posty: 106
Lokalizacja: Tarnów
Płeć: Mężczyzna
Telefon: Nokia
Obecne moto: Szukam kota
z foto dużo nie widać . Serwis miał w zeszłym roku więc do serwisu ale to normalne .

Jest z moich okolic jak ci nie śpieszno to mogę go jutro oblukać .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-05-11 10:34:50 
Niemowlak

Dołączył(a): 2011-05-03 13:24:02
Posty: 26
Płeć: Mężczyzna
ogladalem ten sprzecik i powiem ze mocno porysowany z kazdej strony cos sie znajdzie, szyba peknieta w zdloz i w szez (brzydko wyglada)wszystkie plastiki skakaja i brakuje pelno srobek, napewno nie byl malowany wczesniej, klockow z tyl woogole nie ma zostala tylko blacha, z przodu sa dosc dobre lancuch tez na wykonczeniu... ładnie i bez problemowo zapala i nic nie slychac niepokojacego w silniku, ale niestety nie jezdzilem bo nie bylem zainteresowany po ogledzinach


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-05-11 23:23:34 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-07-01 23:23:37
Posty: 29
Lokalizacja: Pabianice
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: 2002 Thundercat
Jak dla mnie masakra. Jak ktoś tak jeździ 2-3 lata to dla mnie sprzęt od razu dyskwalifikacja. Jak nie robił nic z wyglądem to wątpię, żeby dbał o techniczną stronę.

Przecież motocykle, a wg mnie przede wszystkim z plastików Kot jest śliczny to jak można jeździć połamańcem, posklejańcem i w ogóle brak słów. Aż go szkoda...

W ogóle uwielbiam powtarzające się na allegro teksty typu: ....ale ja tak jeździłem i mi nie przeszkadzało :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-05-16 22:17:37 
Niemowlak

Dołączył(a): 2011-05-09 15:49:47
Posty: 18
Lokalizacja: Bełchatów / Kraków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Kotek Grzmotek
No cóż mimo wszystko kupiłem;) Silnik wygląda na zdrowy, napęd do wymiany, opony na wykończeniu, klocki tył do zmiany + zestaw startowy typu olej itp. Wygląda, że poza porysowanym plastikiem wiele nie ucierpiał. Poświęcająć tyle kasy na moto nie można się spodziewać cudów. Ja wolę widzieć co było grane, mieć porysowany lakier niż super odmalowane cudo po mega dzwonku.
Sieger napisał(a):
jak można jeździć połamańcem, posklejańcem i w ogóle brak słów. Aż go szkoda...

W ogóle uwielbiam powtarzające się na allegro teksty typu: ....ale ja tak jeździłem i mi nie przeszkadzało :)


No właśnie nie wygląda ani na połamany, ani posklejany. Widziałem gorszego sprzęta też niby po "lekkim szlifie" i tam faktycznie zadupek pokrzywiony i wogole nic sie kupy nie trzymało. Myśle, że można tak śmigac i o ile jest prosty itd to można go, mając wolne pieniądze, pomalować, więc zupełnie się z Tobą nie zgodze ;)
Oczywiście jak ktoś ma kasy od groma to może szukać super odmalowanego sprzęta, ja wolałem sobie kupić takiego, za tyle ile mam i nie wnikać w podrapaną owiewkę bo nie ma to przełożenia na jazdę, a tak po prawdzie to nawet nie rzuca sie bardzo w oczy ;)
Pozdrawiam, Antyk


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-05-17 23:42:59 
Niemowlak

Dołączył(a): 2010-07-01 23:23:37
Posty: 29
Lokalizacja: Pabianice
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: 2002 Thundercat
Spoko :)

Wiesz ja go nie widziałem. Po prostu z postu innego forumowicza wynikało, że nie jest za ciekawie.

A ostatnimi czasy też kupowałem motocykl i kilka razy wracałem z niczym. Bo jak zwykle w telefonie i na zdjęciach extra. Mimo, że chciałem kupić używany, a nie jak z opisów nie raz wynikało że prawie nówka salonowa 8 letnia :):) Przyjeżdżałem i gotowe, plastiki ledwo się kupy trzymają, wycieki płynów gdzie tylko się da wypłynąć i gadka... mnie to nie przeszkadzało to nie robiłem.

A ja już tak mam, że wygląd się dla mnie bardzo liczy. Jedna uwaga... lepiej widzieć co jest czy kupić odmalowanego na extra?? A może po prostu kupić w oryginale, który wygląda ok. Takie też są. Bez przesady, że jak moto nie poobijane z każdej strony to już musiało być odmalowane. Nie którzy po prostu dbają. Wiadomo, że jakaś mała parkingówka czy chociażby otarcie w garażu to normalka, ale nie raz to aż żal było patrzeć na te biedne moto w super stanie.

Koniec końcem kupiłem swojego też nie idealnego :)

Także sorki, być może głupio napisałem sugerując się postem innego forumowicza nie widząc na żywo w tej chwili już Twojego sprzęciora :)

Skoro go kupiłeś to życzę Ci, żeby służył Ci długo i bezawaryjnie!!! a jeśli faktycznie Bełchatów to może i do zobaczenia kiedyś w okolicach :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2011-05-23 00:06:45 
Niemowlak

Dołączył(a): 2011-05-09 15:49:47
Posty: 18
Lokalizacja: Bełchatów / Kraków
Płeć: Mężczyzna
Obecne moto: Kotek Grzmotek
Wiadoma sprawa, rzecz gustu ;)
Ostatnio dopatrzylem się malowanej prawej owiewki. Jest też poklejona w miejscu mocowania kierunkowskazu, do tego drobna obcierka dekla. Wnioskuję, że wywalił się na prawo i kierunek nie złamal się, tylko połamał owiewkę. Razi trochę inny odcień, ale trzeba póki co przeboleć ;) Przejeździłem 300 km zmieniłem olej i klocki i póki co padł akumulator ;D Mam nadzieję, że to koniec niespodzianek.
Co do spotkania. W sezonie kota szybciej spotkasz w Krakowie, więc może być cięzko ze spotkaniem w tych okolicach, ale nic nie jest wykluczone ;)
Pozdrawiam serdecznie, również zyczę powodzenia i 0 niespodzianek !


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Administracja forum: admin@motocykl.org